Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawyyyyy

sex z waga!jaki jest?

Polecane posty

Gość ciekawyyyyy

juz sie nie moge doczekac jak bede sie kochac z moja "wagą":) napiszcie jesli macie z nim doswiedczenia jakie sa w łozku i same wagi niech tez sie wypowiedza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewne wahania pewnie poczujesz... Co to za nowy fetysz seks z wagą? i jaką wagą? sklepową, elektroniczną? bo nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawyyyyy
zodiakalną waga hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec jako zodiakalna waga powiem tylko tyle- nieprzewidywalny... zmienność nastrojów i nie tylko wpływa na temperament.. i zaraz jestem słodką kotką, która uwielbia długie i namiętne pieszczoty, a innym razem gorącą, napaloną i wyuzdaną kochanką,... więcej może po lekturze http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2828728

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawyyyyy
Co tych wag tak mało?czyzby wszystkie były cnotliwe hehehe,wierzyc mi sie niechce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odaważny
hmm nie dodważysz się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kold Hard Bicz
Tragiczny. Nie dosc, ze mial malucha to jeszcze mu opadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stołn Kold Busz
Co za perwersja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie waga
jaki jest zmienny to napewno u mnie bywa to roznie - moj partner nigdy nie wie co bedzie sie działo czy bedę dzika jak afryka czy stonowana jak europa - ale nie narzeka . Wszystko wedlug zasady odrobina szlenstwa nie zaszkodzi nikomu a w lozku na stole czy pod prysznicem jest wskazana nawet bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No qrwa nie mogę!!! :o Kochasz się złotko z człowiekiem a nie ze znakiem zodiaku! Waga wadze nierówna, każdy jest inny więc nie szukaj na forum wróżki tylko sprawdź sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nudny :O ale call girl ma racje...wszystko zalezy od czlowieka a nie od znaku zodiaku..:O jedna waga bedzie ogierem, druga niemotą...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie waga
Prawda !!!!!!!!!!!!!!! wszystko zalezy od partnerow i tylko od nich sama doswiadczyłam tego - nie zawsze bylam taka widac trafilam na odpowiedniego czlowieka - potrafil oj potrafił zdziałac cuda ..................... więc ma te cuda do dzisiaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety wagi
robia zajebiste lody!!!!!!!!!! :):):) az sie doczekac nie moge jak moja Pani wroci wieczorkiem i wypiesci mojego:D wyje z rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może reflektowałabyś namiętnego kochanka, nie - barana, nie - pannę, tylko prawdziwego męskiego strzelca, grrrr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczony laborant
Podczas studiów miałem kontakty seksualne z wieloma wagami analitycznymi. Musze Ci polecić szczególnie wagi elektroniczne produkcji niemieckiej oraz krajowe wagi szalkowe. Życze udanego seksu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona----------
ja jestem waga i uwielbiam sie kochac :))))))))))))))jeaaaaaaa hiihihihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ze skorpionemi,jest mi cudnie,bosko,niebo na ziemi:):):) czasami on wymięka jak sie za bardzo rozochoce......mmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to jak waga
;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawyyyyy
ach!było cudownie,chyba jeszcze nigdy z zadna kobieta czegos takiego nie przezyłem jak z moja ukochana "waga" :):):) wagi sa the best!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga ....nie lubi bylejakosci ....w lozku oddaje sie caly ...potrafi byc nieprzewidywalny ....jest bardzo namietny , czuly , dba o przyjemnosc partnerki ....potrafi dac wiele przyjemnosci rozkoszy ....seks z Waga jest naprawde niesamowity ....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie rozmyslam....
Zgadzam sie z "uzalezniona". Sama jestem zodiakalna waga, moj ukochany jest byczkiem:). Sex z waga moze wydawac sie nieprzewidywalny, ale tak naprawde jest pewna zasada dosc prosta. Jesli waga jest naprawde zaangazowana, Ty jestes czuly, szalejesz za nia iiiiiiiiii bardzo uwazasz na slowa to bedzie wspaniale. Waga do tego, by mogla byc kochanka potrzebuje komfortu psychicznego i bezpieczenstwa. Jak wiadomo to znak, ktory ma swoje "wahania". Postaraj sie pzrede wszystkim, by czula sie bezpiecznie pod kazdym wzgledem, a wowczas zaskoczy Cie i zafascynuje;) Zycze Ci powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
zodiakalna baranica a moj misio jest waga:D to pomyslcie co sie dzieje:D mdlejemy z rozkoszy:D ponoc waga i baran to idealny zwiazek hihih:D a sex oralny..mmmmmmmm......cudo:) wagi sa fajusne:)pozdrowienia od baranka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga waga
mmmmmmmmmmmm jest wspaniale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam powyzsze stwierdzenie- najlepsze seksualne połączenie waga & baran... mmmmm... niebo na ziemi, żyć nie umierać, po prostu kosmos i nic więcej nam nie trzeba.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uzależnionej
a testowałaś wszystkie pozostałe znaki?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam Pana na telefoniczny i może prawdziwy seks. przyznaję, że nigdy nie umiałam utrzymać swojej pusi na wodzy. Bo to naprawdę trudne! Próbowałam, ale ona chyba zbyt pragnie penisa w sobie. Tutaj znajdziesz moje focie:http://www.sex-rozmowy.pl/natalia_sex_telefon.html Teraz też chciałabym, abyś się w nią zanurzył pragnie Cię posmakować i poznać. Jeżeli i Ty masz ochotę na prawdziwie wilgotną cipkę to pisz do mnie już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×