Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SDX

Sprośna historia na faktach (uwaga)

Polecane posty

Gość SDX

Na początek, to jestem mężczyzną. Tak, mężczyzną, nie jak to mówicie "facetem". To brzydkie określenie, pogardliwe i pasujące co najwyżej do tych metroseksualnych elementów w korporacjach. Dbam o siebie i golę tylko zarost na twarzy, włosy z nosa i spod pach, bo to jest estetyczne. Ten, który goli coś więcej, czemu jeszcze nie miałby sobie pudrować noska? Jeśli któraś uważa, że jestem cyt. "gorylem", "małpą", to znaczy, że woli oglądać się za chłopcami, na przykład spod bloku, co to myślą, że będą zarabiać na piłce, a nie za mężczyznami. Dla takiej to w istocie nie ma i nigdy nie będzie "prawdziwych mężczyzn". Dobra, ale to tyle ze wstępu, teraz czas na opowieść. Podzielę się teraz z wami historią mojego kumpla, a raczej jego brata, zdarzenie prawdziwe, z którego do dziś się śmiejemy. Chcę wiedzieć jak płeć piękna będzie się na to zapatrywać :-) Będzie trochę wulgarnie, a na pewno erotycznie. Miesiąc temu u mojego kolegi nocowała jego dziewczyna. Oboje mają po 23 lata i są ze sobą od roku. Arek, mój kolega, mieszka jeszcze z rodziną, która w tym dniu była nieobecna w domu. Tylko jego brat, Damian, krzątał się na piętrze. Bracia umówili się, że nie będą sobie wchodzić w drogę - Arek spędzi miły wieczór ze swoją panną, a Damian będzie się cieszył siedzeniem do rana przed kompem bez kontroli rodziców. Młody ma 14 lat i kocha siekę przez sieć. Koło 4'tej nad ranem, gdy starszy z braci i jego dziewczyna już spali w salonie, młodszy zgłodniał i zszedł na dół. Nie doszedł jednak do kuchni, bo zobaczył leżące na kanapie dziewczę. Wiecie jak to jest w tym wieku, ciekawość zabija kota. Damian podszedł i zaczął przyglądać się Patrycji z bliska, w końcu cały rozgrzany wyjął "coś" ze spodni. Upewnił się, że fascynujące stworzenie spokojnie odpoczywa i zaczął się pieścić przy tym widoku. W pewnym momencie dopadł go taki pewniak, że odważył się podejść blisko i przystawić "to" do twarzy Pati. I wtedy stało się! Nie wiem, co ona sobie myślała, o czym śniła, czy to był jakiś odruch bezwarunkowy, ale niespodziewanie, przez zamknięte oczy, nadal pogrążona w krainie snów wysunęła się i pocałowała nagi żołądź. Damian natychmiast dostał orgazmu i bardzo się przestraszył, bo nigdy nie miał dziewczyny, a co do masturbacji, to ponoć bał się dotrwać do końca. Nie spodziewał się takiego uczucia, nie wiedział co się z nim dzieje, więc pełen cykora pobiegł z mokrym na górę do łazienki i tak tam już siedział. A dziewczę? Dalej smacznie spało i nawet nie wiedziało, że nieświadomie pozbawiło młodego chłopaka dziewictwa. Zabójcza nawet przez sen, ale po co ją zaczepiał? Nie było mnie przy tym i oczywiście cała narracja jest moim szlifem, ale starałem się w sposób (literacki?) przedstawić to, co usłyszałem od Arka. Po prostu: wow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1+ za starania ale z literacko to już przesadziłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Arek skąd o tym wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×