Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sawasawa

Starsza siostra mojej żony chcę to ze mną zrobić

Polecane posty

Gość sawasawa

Starsza siostra mojej żony chcę to ze mną zrobić. Mam 32 lata i piękną 26letnią żonę. Poznaliśmy się na studiach, jesteśmy małżeństwem od 3 lat. Wszystko między nami układa się naprawdę dobrze. Moja żona ma o 2 lata starszą siostrę, która jest zatwardziałą singielką. Często się o mnie ociera, jak jest w moim towarzystwie, raz nawet włożyła mi rękę pod spodnie i zrobiła mały masaż. To było bardzo przyjemne i byłoby wszystko ok, gdyby nie fakt, że dwa dni temu zaproponowała mi wprost stosunek. Powiedziała, że wszystko się ukryje przed moją żoną, a jej siostrą. Ona mi się bardzo podoba i myślę, że tak w rodzinie, to chyba nie byłaby ciężka zdrada. Sam już nie wiem co robić.. ~Julian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_asia23
no prosze, 6 lat różnicy a poznaliście się na studiach? pozwalasz swojej szwagierce na masaże kutasa? jak dla mnie cienka prowokacja, swoje dzieci tez bedziesz pukał, bo zostanie w rodzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawasawa
to nie jest prowokacja. poznalem Ją bedąc na studiach doktoranckich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczona zyciem
ty lepiej badz wierny bo klamstwo ma krotkie nogi. masz zone wiec nie szukaj przygod. to moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczona zyciem
ja na miejscu zony to bym cie w dupe kopla takiego chuja niewiernrgo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_asia23
no właśnie mówie, chodzi takie i puka co popadnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zaproponuj swojej żonie, żebyście zrobili to w trójkącie?:) myślę, że to na kmiejscu, w końcu rodzina to rodZina, nie powinno być żadnych tematów tabu :) od chłopaka: i zaproś ich mamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że facet dupek
to jeszcze zrozumiałe... ale siostra?????????????????? w głowie sie nie mieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_asia23
jaka siostra by coś takiego zrobiła, no ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalatralala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalatralala
masz 32 lata a jeszcze ci w glowie takie glupoty. powinienes powiedziec zonie o zachowaniu jej siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary Waleń
Morda na kłódkę i... zacieśniaj więzi rodzinne! Zaproponuj jej, żeby wykazała się znajomością... francuskiego, greki i hiszpańskiego. W cipkę - tylko wibrator 20 - 25 cm z bateryjkami Duracell (jako singielka ma zapewne w szufladzie;-) Jak będzie nalegać - powiedz że po bożemu tylko z jej siostryczką, zorganizuj chętnego kolegę i wio na dwa baty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalatralala
ja to bym normalnie cie z domu wyjebela za takie mysli. ty jestes normalnie chuj jakis ze takiej zdrady sie chcesz dopuscic. nie wiesz co robic??przeruchaj matke- w koncu to rodzina co nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 19..
hmm.. kazdej lasce pozwalasz wkładac sobie rece do majtek? :D interesujące.. obym nie trafiła na takiego jak ty w pzryszłości. a siostra nie ma za grosz szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalatralala
moim zdaniem to on jest meska dziwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawasawa
masaz mial miejsce tamtego lata na wspólnym wyjezdzie pod namioty. przypadkiem spotkalismy sie w łazience...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawasawa
już wziołem na pyte wszystkie moje siostry, ciotki, kuzynki... żona piękna kobieta ale ile można. Mam chcice na szparkę szwagierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby Twoja żona zostawiła Cię dla jakiegoś przystojnego, normalnego faceta, najlepiej dla twojego najlepszego kumpla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Holly Evil
Ludzie nie widzicie, że powyższy facet to prawie jak jakaś akcja charytatywna :P Chce pomóc zatwardziałej singielce!!! Godne podziwu!!! Takiej empatii i troski o drugiego człowieka już dawno nie widziałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator 234
gdyby zapytała kobieta to panie na pewno mówiłyby ,, raz się żyje\",,nikt się nie dowie\" czy tym podobne , jak facet zdradzi to znaczy że jest kurwiarzem , jak kobieta zdradzi to znaczy że brak jej miłości, drogie panie wasz nieobiektywizm i podwójna moralność napawa mnie wstrętem. to co do kobiet , po co zresztą je pytasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ona mi się bardzo podoba i myślę, że tak w rodzinie, to chyba nie byłaby ciężka zdrada" i co, nie widzicie, ze to prowokacja?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arcido
No pewnie chory człowieku. To jak myślisz, że to nie zdrada czy coś to niech twoja żona zrrobi to z twoim bratem. Ciekawie czy byłoby Ci miło ??// Dureń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem można sie posikać ze śmiechu! Autorowi gratuluje fantazi:D:D szczególnie za to zdanie:,,Ona mi się bardzo podoba i myślę, że tak w rodzinie, to chyba nie byłaby ciężka zdrada. haha dobre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfafaa
Sorka tam się pomyliłem z wiekiem mam 25lat nie 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary jebak
człowieku, dymaj i sie nie zastanawiaj, chyba że to jakis podstęp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszne i znam to
Jak was zlapie to zona straci od raz 2 ukochane osoby: meza i siostre ... slyszalem o czyms takim, warto. (wiem, topic juz 4 lata stary)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojny
Ja mam inny problem od jakiegoś już czasu zauważyłem dziwne zachowanie siostry mojej żony w stosunku do mnie. Moja szwagierka ma 27lat my z zoną po 32. Od siedmiu lat jestesmy małżeństwem i niestety coraz częściej się kłócimy. Dawno, dawno temu jeszcze przed moim ślubem nocowała u nas przez kilka dni moja wtedy jeszcze przyszła szwagierka. Ponieważ mieliśmy wtedy jedno duże łóżko w sypialni to spaliśmy tam razem. Niby nic ale pewnego wekendu po imprezie byłem mocno wstawiony i zasnąłem znacznie wcześniej od dziewczyn. Jak przez mgłę pamiętam, że w nocy ktoś się do mnie dobierał, ale nie mam pewności czy była to moja żona czy szwagierka. Chyba do niczego nie doszło. Po tym wekendzie zauważyłem jednak że szwagierka coraz częściej dziwnie się do mnie przymilała. Później wyjechała za granicę i od czasu do czasu była w Polsce. Tam poznała swojego faceta i jest już z nim po ślubie. W ostatnim okresie zaczeły się dziwne podchody mojej szwagierki, to zaczeło się jakieś 1,5roku temu. Otoż pewnego razu przed jakąś imprezą poprosiła mnie o wyczyszczenie zdjęć z jej aparatu (taki sam jak mój bo jej się bardzo podobał i go sobie kupiła). Oczywiście jak to facet przed wykasowaniem przejżałem sobie je i były tam jej zdjęcia ze swoim facetem z Egiptu. Wsród zdjęć miedzy innymi 3 zdjęcia jej toples. Muszę przyznać że jest naprawdę śliczną , zgrabną blądynką. (nawet powiem że atrakcyjniejsza niż moja żona). Pomyślałem sobie, że pewnie o nich zapomniała i to wszystko. Wykasowałem i oddałem jej aparat. To był chyba taki mały wstęp z jej strony. Otóż przed świętami znowu przyjechali do Polski i tym razem sytuacja się powtórzyła. Przed Sylwestrem u teściów poprosiła mnie o skopiowanie swoich zdjęć z aparatu do komputera bo zapomniała je sobie zrzucić w domu i nie mam miejsca na karcie pamięci aparatu. Powiedziała że jej bardzo zależy, żebym pojechał do domu i je zgrał. Podłączyłem aparat i zacząłem kopiować i szczęka mi opadła... Całe szczęscie, że nie było w domu żony. W aparacie oczywiście było dużo miejsca (karta miała 8gb) ale to co zobaczyłem to mnie nieźle zaszokowało. Same zdjęcia i filmiki ich seksu. Dosłownie wszystko ze zbliżeniami, chyba wszystkie możliwe pozycje (w łóżku, w kuchni , na stole, na podłodze, w wannie, 69, seks oralny, analny, nawet nagrała to jak połyka). Dosłownie masakra. Nie było tam żadnych innych zdjęć. Po powrocie do teściów zapytała mnie tylko z uśmieszkiem czy się udało i czy się podobały, ale tak aby żona tego nie słyszała. O co jej chodzi, co kombinuje? Muszę przyznać, że takie rzeczy to tylko na filmach widziałem. Moja żona to przy niej "cnotka". Jeszcze na początku to jakaś laseczka była ... terza zapomnij. Seks analny to dla zboczeńców itp. A tu proszę szwagierka mnie "szczuje" takim czymś. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć, mam nawet pewne odczucie, że ona to może robić specjalnie, aby mnie spradzić. Jak pisałem na wstępie w moim małżeństwie nie jest ostatnio zbyt różowo. Być może to jakiś dziwny test ze strony mojej żony. która ostatnio jest bardzo dziwnie podejżliwa. Ciągle mnie wypytuje czy ja kogoś nie mam na boku, bo już jej tak nie przytulam, nie adoruję jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no całkiem możliwe że dziewczyny się zgadały...wiesz twoja się pożaliła przez tel. siostrze - kto to wie, i teraz rzeczywiście to próba i sprawdzanie czy kogoś masz?? A może być też tak, ze masz nieokrzesaną szwagierkę, bo jeśli jej tak cudownie w jej związku(filmy chyba to potwierdzają), to po jakiego jeszcze do ciebie startuje??? Dziwne to trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×