Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sawasawa

Starsza siostra mojej żony chcę to ze mną zrobić

Polecane posty

Masz kilka mozliwosci: 1) Sprawdza Ciebie, bo siostra ja o to poprosila. 2) Jest nimfomanka. 3) "Ciągle mnie wypytuje czy ja kogoś nie mam na boku, bo już jej tak nie przytulam, nie adoruję jak kiedyś." - ona mogla sie w Tobie zadurzyc, ten sam aparat, dwukrotna zabawa, a faceta ma tylko by odzegnac innych adoratorow. Kobiety uzywaja takich tandetnych podrywow, choc same oczekuja czegos oryginalnego :-). 1) i 2) latwo sprawdzic. Przynajmniej ja tak sprawdzalem kiedys dla znajomego ;-) (oczywiscie nie zaluje czasu z tamta dziewczyna :-) ). Powiedz, ze masz kolege ktoremu sie ona podoba i jako, ze Twoj dobry znajomy/podbny gust do kobiet etc. to chetnie zapoznasz :-). Gdy odmowi, jesli nawet zrobisz to w dobry sposob to pozostaje tylko 1) albo 3). W obu przypadkach masz przechlapana, ale najbardziej w 1). W 3) nawet jesli to z nia zrobisz, ona moze kiedys zaczac uzywac szantazu, bo bedzie dazyla do tego bys stal sie jej stalym partnerem/mezem. Nawet kosztem siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks192
a ja mialem podobna sytuacje, szwagierka sama kiedys w zartach powiedziala, ze co w rodzinie to nie zginie - no i tak od slowa do slowa... finalnie mi pieknie obciagnela. proste. jak sie chce, to mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojny111
Sęk w tym, że ja nie zamierzam "robić do własnego gniazda". Co jakiś czas żona mnie pyta czemu nie chcę z nią i z jej siostrą spedzać np. urlopu, nie odwiedzamy ich w Norwegii. Ogólnie kwasowa atmosfera. Żonie nic na ten temat nie mówiłem, bo nie wiem jak by na to zareagowała. Czy uwierzyłaby mi, że te zdjęcia i filmiki dostałem od cwanej szwagierki, czy też może sam (wredna i wścibska świnia) je sobie skopiowałem. Oczywiście wszystko wypaliłem na płycie i usunąłem z komputera. Kurwa teraz mam problem czy usunąć to całkowicie i zapomnieć czy jednak powiedzieć o tym fakcie żonie? Jeżeli powiedzieć to w jaki sposób aby nie obróciło się to przeciwko mnie. Nie wiem jak ona na to zareaguje, z siostrą (jedyną) sa naprawdę bardzo blisko (babskie jajniki). Na skype czasami siedzą co drugi dzień i gadają po 2 godz. Czy uwierzy mi czy siostrze? Masakra jakaś. Nie mam najmniejszej ochoty "sprawdzać" szwagierki, bo jak pisałem jest naprawdę atrakcyjna i gdybym tylko zaczął to prędzej czy później wygrałoby myślenie fiutem a nie głową. Chyba każdy facet marzy o takiej lasce i takim seksie - ale "urwał nać" to jest moja szwagierka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz bo trzeba było pokazać fotki od razu żonie :) I powiedzieć jej żeby brała przykład z siostry. Jeśli cię sprawdzają to byś był czysty bo by wiedziała że się nie czaisz przed nią. a jeśli cie szwagierka chce przelecieć to by siostrze powiedziała że zapomniała że ta karta tam była. No i twoja żona by może poczuła oddech na plecach co by poprawiło wasze "stosunki" :) Mówiąc mogłeś tylko zyskać a teraz? To już jesteś w ciemnej czarnej dupie. Straszne z was chłopcy strachajły są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Machomi
Atakuj, taka okazja to rzadkość ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziel sie z nami tworczoscia/siostra ;-). Ale tak na powaznie - skoro "Sęk w tym, że ja nie zamierzam "robić do własnego gniazda"." to po prostu powiedz siostrze zony prawde. To, ze Tobie sie ona podoba, ale masz zone i do tego jest ona siostra." i tyle. A siostre nimfomanke wyslij do kolegow, czy cos, zeby nie przychodzila niezaspokojona ;-). Bedzie miala zajecie, powinna nie miec czasu na prowokowanie Ciebie. Czy warto mowic zonie? To zalezy - ale ona pewnie Tobie tez nie mowi gdy spodoba jej sie ratownik na plazy czy ktos inny. Zreszta jesli do niczego nie doszlo a tamta odeslales z kwitkiem to czy ma wogole sens? Bo moze byc tak, ze zona zawsze zazdroscila siostrze i teraz moze jeszcze gorzej ja traktowac(Ciebie tez), bo uzywajac bzdurnej logiki kobiecej uzna, ze do czegos miedzy Wami doszlo skoro przyszedles z taka informacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójekstaryhuejk
siostry się umówiły żeby cię przyłapać na zdradzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario2014
Niekoniecznie. Ja już od pół roku uprawiam sex ze szwagierką i jestem pewny że się nie wyda żonie bo obie nie mają dobrych relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam taka sama sytuacje i zrobie to raz sie zyje a druga szansa moze sie nie zdazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wątpię w taką zmowę
Temat stary, ale domysły zmowy dwu sióstr jednak głupie NA WIEKI. Opisano przecież dokładnie, JAKIE to były zdjęcia. I wyobrażacie sobie, że jedna siostra się zgadza, aby druga pokazała jej mężowi TAKIE zdjęcia, aby tylko sprawdzić co zrobi? To może by się umówiły, że tak, dla próby, wyciągnie facetowi z rozporka fujarę, nasunie na niego usta i jego wierność małżeńską sprawdzi w ten sposób, czy zacznie wykonywać ruchy posuwisto-zwrotne? Różne numery z "najlepszymi przyjaciółkami" i krewniaczkami to się naprawdę zdarzają, nawet już na weselu, ale pomysł TAKIEJ zmowy sióstr to wymyślona bzdura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej pokaż te zdjecia i filmiki, bedziemy mieli lepszy poglad na zaistniala sytuację.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×