Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PaulinaMor

szukam i chce na dwa baty

Polecane posty

Gość PaulinaMor

Jak do tąd nic ciekawego nie znalazlam. Intensywnie poszukiwalismy z męzem ogarniętego pana. Ale sprawa nie taka prosta. Na anonse odpowiadaja sami zbokole i w dodatku jeszcze warunki nam stawiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_thron
Dziwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja takiej pary szukam :) Jeszcze nie miałem możliwości bycia z taką parą, ale to moja fantazja, która może kiedyś ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość R
Paulina ,ja chętny, odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na date.... i zbior.... pelno chetnych batow/par/zaganiaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo nazywacie zbokolem?? układ 2+1 nie mieści się chyba w tzw. normalnie pojmowanym seksie... Jakieś szczegóły, skąd jesteście, ile macie lat? do paula_thron: sama jesteś dzi..a i to w dodatku bezdennie głupia. Nie masz prawa oceniac innych, głupia pało!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadziejne prowo, na ogólnym jest taki sam temat kamca 86 :D I ten sam tekst : Albo jakieś zboki,albo jacyś którzy nam jeszcze warunki stawiają!a my jesteśmy zdrowym sprawnym małżeństwem,z nurka fantazji Paula_thron, a to ciekawe, tu wyzywasz od dziwek, a sama piszesz tam http://f.kafeteria.pl/temat/f1/jestem-mezatkachce-sprobowac-na-dwa-baty-p_6152411 Paula_thron dziś Mam tak samo chciwła bym ale cieżko okolwiek normalnego znaleźć. Bo tak jak mówisz ciule jeszcze warunki stawiają! :D: .Zresztą, to pewnie ten sam troll pisze i sam sobie odpisuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesamowite doznanie zwłasza podczas pierwszego razu.Robił mi mój chłopak z jego kolegą,było wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robijn
Razem z moją dziewczyną też o tym myślimy często. Podnieca mnie taki układ a Ona po prostu płonie jak o tym fantazjuje :) Powiedz jak to jest po akcji. Nie czujesz wstydu złości czy obrzydzenia do siebie? Jak to było za pierwszym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli takie fantazje istnieją i Ciebie to podnieca to w czym problem. Marzy się Wam facet czy kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chętny na taki sex:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sobie spokój. Dupcia po tym boli. I na starość nie wiadomo czy nie będzie konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula odezwij się 539845846

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę by bolała. Do tego trzeba przygotowań no i poćwiczyć trochę i wcale nie boli, jak sądzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robijn
My szukamy faceta ale i trio z kobietą chcemy zaliczyć :) Może być fantastycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moje marzenie ! 180/83 i 20,5 cm/15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robijn
To zacznij działać coś w tym kierunku :) Sama fantazja na ten temat niesamowicie wpływa na związek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn. ? Szukacie faceta ? Ja się piszę od zaraz ! Opisz Wasze oczekiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem okazję kochać się w trojkącie.Mąż kochanki mojej bardzo się udzielal roztwierał szparkę i prosił byśmy namiętnie calowali z jego żoną.A jest niezła młoda laska nie rozumiem dlaczego młodą śliczną laskę oddają się obcemu facetowi by mu obciągała i bym ją rżnął.A sam dopiero na koniec ją kochał by widocznie odpłynęły z niego podniety i emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie dodziewczyn,które miały trójkąt ze swoim facetem i obcym razem.Czy miałyście tremę przed seksem jak to będzie?,czy podniecenie przytłumiło wszystko w was?U mnie podniecenie wszystko przytłumiło i nie myślałam o tym ,że nie dam rady wytrzymać obecgo faceta bo był z dużym sprzętem.Było wspaniale i ja,mąz byliśmy szczęśliwi i spełnieni po tym seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze byc prawik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem jak tak można:/ lepiej już być samemu niż bawić się w takie rzeczy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×