Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Temat prezent dla matu

Polecane posty

Gość gość

pisz tutaj dziadku złośliwy zamiast rozwalać topiki z gościa :D k***a drugi janusze dusze :Djestem wszystkimi nickami na ero:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dzięki :) sam raz jeden założyłem i wystarczy :) ...co do rozwalania tematów to nie ja jestem specjalista w tej dziedzinie, i jakoś autorzy topików w których pisałem się nie skarżyli... pozdrawiam wszystkie pomarańcze, te złośliwe też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hmmm mnie ktoś prezent zrobił i temat założył a zauważyłem po weekendzie że skasowano temat mojego ulubieńca a już wyglądało, że zainteresował swoim pisaniem kolejna kobietę, w bacówce wieje nudą, wilk widać szczęśliwy w realu, wdraża swój orgazmowy kalkulator ...zaniedbuje obowiązki gospodarza powtarzając jedynie od czasu do czasu regulamin uczestnictwa ...nudyyyyy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do matu
Nie przejmuj sie matu. Jestes w deche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku jesteś hipokrytą :) zwracasz się do mnie na temacie swoim i kreski, jednocześnie nie pozwalając odpowiedzieć :) Kresce powiedziałem że nie zamierzam tam się więcej udzielać, więc po cholerę się do mnie odzywa po prawie całej stronie postów że sobie nie życzy żebym u niego pisał :) ...więc spytałem tylko czy czytać nie potrafi ...wszycho U Ciebie pozdrowiłem jedynie kogoś kto się do mnie odezwał ... i tez tam nie piszę więc nie powtarzaj się z tym wypraszaniem bo niedługo na temacie pojawiać się będą tylko takie posty i przyklejany co rusz regulamin :) ...ambicji na własny temat nie mam, nie mam na tyle czasu aby pilnować tematu, a już na pewno nie chce mi się użerać ze spamem krechy i jego "paleniem" tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Matu Prosze bardzo jedna wypowiedz na WPNK bedaca odpowiedzia na pytanie ktore zadalem ci u Widmo i to co napisze teraz tutaj a pozniej Ty nie wchodzisz na nasze Tematy my na Twoj. Kilkukrotnie stosowales juz ten mechanizm twierdzisz ze uszanujesz to nie jestes mile widziany na Temacie a pozniej powracasz na niego i komentujesz. Na tym Temacie tez Twoje wpisy sa ocena mojego Tematu. Co cie interesuje jak go prowadze? Skup sie na wlasnym. Pokaz co potrafisz. Wczoraj otworzylem dyskusje o obowiazkach jakie bierzemy na siebie wchodzac w staly zwiazek i jakich spelniania wobec siebie oczekujemy od partnera. Cytat " WILK_1946 wczoraj Dla tych co szanuja zasady WPNK temat na nastepne kilka dni "Obowiazki w stalym zwiazku" 1. Czy sa takie rzeczy co do ktorych decydujac sie na staly zwiazek zobowiazujemy sie wobec partnera je wykonywac bez wzgledu na to czy mamy na to ochote czy nie? 2. Jakie obowiazki ma mezczyzna wobec kobiety. 3. Jakie kobieta ma wobec mezczyzny Ale prosze bez lania wody i banalow typu wszytko jest kwestia indywidualna. Chodzi i o taki twardy zestaw obowiazkow ktore uznajecie za oczywiste wchodzac w zwiazek ze partner bedzie je wobec was wypelnial. Niech kazdy z perspektywy wlasnej plci jasno powie czego oczekuje wobec siebie i do jakich obowiazkow czuje sie bezwglednie zobowiazany." To nie byl temat skierowany do Ciebie i doskonale to wiesz bo juz wczesniej chyba z 2 razy byles wypraszany z Tematu. A jednak pojawil sie twoj wpis bedacy atakiem ad persona na mnie. Cytat "matuzalem0325 wczoraj Wilku na pewno do dostarczania Ci nie limitowanej liczby orgazmów usmiech.gif Chłopie, masz swoje lata, ty księgowy jestes ze usilujesz partnerstwo sex i wszystko inne wyliczyć w jakieś sztywne ramy i regulaminy ?... I juz mnie nie ma:)" To jest wlasnie ten mechanizm o ktorym pisze. Matu zdecyduj sie albo chcesz byc normalnym uczestnikiem ERO a moze Tworca Tematu ktory szanuje prawa innych Tworców Tematu i tam gdzie cie nie chca nie wchodzisz albo powiedz jasno jestem Trollem i nie bede tego szanowal. Bo na razie sie miotasz. Wiec podsumowujac masz prawo do jednej wypowiedzi na WPNK gdzie mozesz sie odniesc do moich zarzutów moze byc dowolnie obszerna. Pozniej zamykamy sprawe naszych kontaktow Ty nie wchodzisz na nasze Tematy my na twoje i zyjemy w pokoju. Jesli znowu bedziesz wchodzil na nasze Tematy jasno pokazesz ze jestes zwyklym trollem w bialych rekawiczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziałem ostatnie słowo na twoim temacie "Wilku ok" i już się nie pojawiłem ... i nie pojawię ...co do mechanizmu to po prostu nie rozumiem że sprawiedliwy i honorny góral Wilk pozwala komuś u siebie lżyć tylko i wyłącznie na podstawie jednej strony i to strony która swoich słów nie poparła niczym, mimo że nie tylko ja prosiłem o przytoczenie fragmentów w których zrobiłem cokolwiek niestosownego wobec niej. Nigdy nie tylko do kreski ale wobec nikogo nie używałem argumentów poniżej pasa, nie wyrażałem jakichkolwiek opinii czy uwag o rodzinie ani nie wyśmiewałem się z choroby. Dzięki za pozwolenie na zamieszczenie jednego posta, ale dziękuje, nie skorzystam, już u Ciebie napisałem że to oszczerstwa pod moim adresem, i wystarczyło poczytać, nawet wskazałem gdzie, nie stać Cię na lekturę, Twoja sprawa, inni czytali i potrafią obiektywnie ocenić kto komu ubliżał... powodzenia na topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa.... I jeszcze prośba Wilku jeśli można, nie powtażaj po wielokroć w jednym poście oszczerstwa na temat mojego chamskiego jeżdżenia po kresce skoro nie stać cie było na proste zweryfikowania podstaw.... Bo powielanie kłamstwa nie zmieni go w prawdę, a po drugie nie życzę sobie abyś sobie wycieral usta moimnickiem. Podpisuje na karę trochę czasu i nigdy u Ciebie nie pisalem wiec nie pochlebiaj sobie ze mi kiedykolwiek zależało na pisaniu u ciebie ... Pojawilem się bo kreska zaczął mi u ciebie ublizac ... Tylko i wyłącznie dla tego, a Ty bez dania racji uwierzyles w oszczerstwa ,.. Kto mnie czytał gdziekolwiek wie że nigdy nie znizylem się do ublizania rodzinie adwersarza Zielona - przykro mi ze Twoja obrona pójdzie na marne ale nie dam wilkowi satysfakcji pisząccokolwiek u niego kiedy ppowiedziałem ze tego nie będę robił... Ale dziękuje... Widać są ludzie trzeźwo myślący na kafe ... ...czy to nie Gebels twierdził ze ...powtórz 1000 razy kłamstwo a uznane zostanie za prawdę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu jest najbardziej normalnym facetem w tym całym bagnie. Facet jesteś wielki, bądz sobą😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze, że matu by znalazł z Wilkiem wspólny język, tylko dał sie zmanipulować Kresce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 16:24 Chodź założymy fanklub Matu. Ja uważam tak jak ty, że on jest bardzo normalny. I mądry też jest. Matu 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi rozczarowac wszystkich podnieconych tym co się dzieje na tematach honornego wilka i kreski ... Niestety to nie ja i wisi mi czy ktoś w to wierzy czy nie, dokładnie o 16.45 musiałem pojechać opłacić składki wędkarskie bo kończy się kwiecień :) Teraz usiadlem z piwem zobaczyć co ciekawego.... ...nie wiem kto pamięta moje spory z kreska i czym się parokrotnie dla mnie i dla tych u kogo pisalem ... Kreska jak to nazywał "palił" ludziom topiki tylko dla tego ze się zgadzali się z moimi argumentami... Zawalal ludziom wklejkami tematy co wyplaszalo ludzi z tropików.... Mnie taki patent by nawet do głowy nie przyszedł Co do zabiegania o względy kobiet .... Wilku , chłopów zastanowić się ja mam dobrze po pięćdziesiątce ustabilizowane życie i rodzinne i emocjonalne, mam co robić w realu ... A tu jestem tylko w chwilach kiedy akurat nie mam nic ciekawsze go do roboty... Wystarczy prześledzić historie moich wpisów na karę i widać kiedy pisalem i co. Nikomu rozsądnie myslacemu do LBA by nie przyszło oskarzaco co posadzasz mnie ty pod rygorem słowa kreski ... Bez cienia dowodu i nawy w miarę logicznego motywu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu, Pij na zdrowie...ale nie mieszaj smaków ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też pamiętam tamte tematy i nie było żadnych chamskich pojazdów na rodzinę ani nikogo innego z twojej strony. Wręcz imponowałeś spokojem i kulturą przy chamskich atakach kreski. Widzisz, tak to jest, że złodziej zawsze krzyczy najgłośniej że go okradają. Ja dowody na chamskie teksty Kreski wobec Ciebie mogę łatwo znaleźć. Ci dwaj dużo krzyczą, ale dowodów nie mają żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatem ;-) smacznego życzę. Mnie Somersby dziś uwiodło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...apropo spamu... Pomijając wszelkie aspekty sprawy musialbym być ostatnim idiotą aby w tym momencie kiedy przypisuje mi sie cale g****o tego forum spamowac czyj topik zwłaszcza ze wyraźnie widać po co się na nim zjawilem... I jak mowie wklejki to nie mój sposób na odpowiedz w dyskusji ... Kreska nie raz się chwalił jaki to mistrz manipulacji i nikt go nie przeskoczyć ... Również chwalił się ze zniszczony komuś topik i robił to właśnie tak8mi sposobami ... Nie sadzilem zjednak ze posunie się do spamowania siebie po to tylko aby zwalic to na mnie :) ....paranoja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Matu Troche siedze na ERO i naprawde jak chcesz mi wmowic ze to zupelny przypadek ze po tym jak poproszono cie o opuszczenie WPNK i Tematu Widmo nagle Temat Widmo zalewany jest spamami to rozsmieszasz mnie. Kto inny mialby motyw zeby spamowac temat Widmo? Jesli te spamy to twoje dzielo to naprawde siegnales dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia w co sobie wierzysz i co jets przypadkiem a co nie ... Lata mnie to a udawadnial ze wielbladem nie jestem udowadniać nie zamierzam, ale widzę ze dales się z manipulować jak dziecko :) ...i to nie przeze mnie ... Jestem ciekawe ...może trafi się mój post tu z jakimś spamem u krechy ...o tej samej porze ... Może warto u administracji popytac .. Nie wiem ja za stary jestem na takie jak to mówi krecha triki ... Ale może można sprawdzić ... Choć jak mowie lata mi to czy ktoś wierzy czy nie a juz najmniej ty.... Po tym jak na wiarę powtarzasz oszczerstwa i spadajmi z tematu bo jesteś tu niemile widziany.... A jak się przekonasz kto jest kto to to ja będę miał ubaw a Ty swój góralski honor będziesz mógł sobie w buty włożyć :) ....a jak znam życie doczekał się niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...matu nie broni się z pomarańczy bo z gęby Cholewy nie robi i jak powiedział ze nie napisze u swoich idoli słowa to się tego trzyma :) ...a jak ma cos do powiedzenia to pisze tutaj i na niebiesko jak zazwyczaj :) ...coraz bardziej bawi mnie pograzanie co niektórych którzy przedkładając lojalność wobec ludzi nie lojalnych nad, po prostu prawdę :) wychodzą na dzieci we mgle pomimo poważnego wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan klub matuzalema
to nie mata spamuje tylko niebieska zielona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bru u u
Perło wróć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu upił sie z tego wszystkiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli to Niebiesko-zielona, to jestem strasznie rozczarowana :/ Prawdopodobnie jednak myślę, że ktoś podłapał temat spamu i jakiś parszywy gość postanowił się w ten niecny sposób zabawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu jest za poważny na spamowanie. niebieskozielona daje czadu bo wilczur pogonił z tematu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu prawda sama sie obroni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×