Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

To forum umarło. Taka prawda.

Polecane posty

Gość gość

Tu już prawie nikt nie pisze. Znalazłem dzisiaj kilka starych tematów, na których pisałem. Kompletnie inny poziom. Dzisiaj już tego tu nie uświadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostało chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amen ☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówisz o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marthe to bym młócił w dupke bez opamiętania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie zostali znajomi z tamtych czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:56 czyli młóciłbyś starego dziada przed 70-ką 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze kaffe nie umarlo ...poki my zyjemy :)))) co nam trolowska przemoc wziela szabla odbierzemy-=)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc kochani :))) spokojnie spijcie ,i o chlopcach z plakatu snijecie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstaw zioło Marta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóż jeszcze dziesiątki tematów że forum zmarło i odśwież dziesiątki starych kotletów. A jak się ktoś zaloguje, to hejtuj hejtuj ty głupi zawistny polaczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt się nie loguje bo od razu jak hieny się rzucają. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty zobacz ile hejtów jest z dopiskiem "taka prawda" hipokryto zajebany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.56 dlaczego mi ubliżasz od hipokrytow? Nigdy nikogo nie hejtowalam. Mam stały nick ale się nie loguje bo gdy się logowalam od razu hejt i wyzwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego w pierwszym poście piszesz jak facet, a w kolejnych jak kobieta? Jesteś transem i nie możesz się zdecydować na jedną płeć? Tfu ci w ten parszywy ryj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"znalazłEM" "pisałEM" -masz w pierwszym komentarzu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyny wpis jaki tutaj zrobilam i pierwszy to ten o 21.48 Masz cos z głową? Juz wiesz dlaczego forum umarło? Rzucasz się na mnie bez powodu, a sam jesteś gość i nie zarzucam Tobie, że wszystkie wpisy są Twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.08 czy napisałam, że jestem autorką ? Wypowiedzialam sie tylko w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mchy i Porosty
To forum kwitło kilka lat temu. Byli stali wieczorowi bywalcy, były inteligentne wygłupy w gronie stałych inteligentych osób, były też podszywy.. :) Co według mnie dobiło forum: 1. Kretyńska, chyba religijna moderacja, usuwanie ciekawych kilkudniowych tematów. 2. Zmiana szaty graficznej. Nie u każdego wszystko działało, wyskakujące reklamy. 3. Wprowadzenie domyślnego "usera" o nazwie "gość". Kiedyś trzeba było się wysilić na chociaż "xyz", wiadomo było kto jest kim, co pisze autor. Teraz każdy jest "gość". X Nie wiem kto tym zarządza, ale ktokolwiek to jest to położył bardzo aktywne rozwijające się forum. Chyba te same osoby, które rozwaliły pocztę na tlen.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dopisałeś/aś jak autor frazes "taka prawda" Pełno obrzydliwych hejtów jest z dopiskiem "taka prawda" Hejterzy jak ty często zmieniają płeć żeby nie zostać rozpoznanym. Nie broń die odpadzie bo nic ci to nie da pomiocie k***y i menela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dlaczego w pierwszym poście piszesz jak facet, a w kolejnych jak kobieta? Jesteś transem i nie możesz się zdecydować na jedną płeć? Tfu ci w ten parszywy ryj. Prze takich to forum upadło . Siedzą tu latami i są już tak zmęczeni i znużeni , że wszystko ich irytuje. Każdy wpis komentują wyzwiskami. Są roszczeniowi wobec innych a sami nic nie potrafią napisac nic erotycznego , pozytywnego czy nawet lużną rozmowę przeprowadzić. Nie będzie już lepiej bo Ci ludzie nie odejdą stąd a na poprawę ich stanu psychicznego też nie ma co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moderacja ma z was beke jak łkacie o swój kawałek podłogi na forum o kupie, jakbyście nie mieli życia realnego.:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.22 chory idiota. Zrobilam jeden wpis tutaj. Nigdy nie hejtowalam tutaj nikogo. Przypieprxyles sie do mnie jak rzep psiego ogona. Sam ublizasz i wyzywasz wlasnie mnie. Chory kretyn jeden z drugim. Czlowiek pisze spokojnie jeden postr i rzucają sie jak hieny. Leczcie się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spaliłaś sie trolico bo jak każda hejtera ukrywasz płeć co widać już tylko na tym temacie. Podbiłaś /eś wszystkie stare tematy i w tym obrzydliwe petrova o czym nie omieszkałaś zasugerować w pierwszym komentarzu. Zdychaj w męczarniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opanuj się i nie życz nikomu co tobie niemiłe karma to suka ... wróci do ciebie z podwojoną siłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×