Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lubiezubra

W saunie nago czy w ciuchach

Polecane posty

Gość lubiezubra

Mam zamiar sie wybrac dzisiaj do sauny. Nigdy nie bylem nie wiem jak sie zachowac. Byl ktos? poradzcie jak sie zachowac is c ubraniu czy nago ewentualnie kiedy zdjac ciuchy. poleccie jakas saune w krakowie blisko centrum. z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiezubra
Rozumiem ze recznik ale czy piersi zakryte? spotkalas facetow? goli czy recznikach? nie chce wyjsc na debila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4664346gvvd c
do sauny nie wchodzi się w ubraniu, jakimkolwiek, to zwyczajnie niehigieniczne. Owijasz się w ręcznik i tyle. Wszelkie szorty, bikini etc są wykonane z takich materiałów które pod wpływem ciepła z sauny źle wpływają na skórę. Inna sprawa, nagość w saunie jest zupełnie normalna i aseksualna, tzn nie powinno się gapić bezczelnie na innych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4664346gvvd c
jesli jestem w saunie sama lub z moim facetem to oczywiscie siedzę nago (ale na ręczniku i ręcznik pod stopami, to obowiązkowe!!!!) jak ktoś wchodzi to tylko zakrywam się ręcznikiem i tyle. Pamiętaj nie można siadać na drewnianych ławkach ani dotykać ich stopami/plecami jakąkolwiek częścią ciała bez ręcznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczysz jak inni:-)Znam sauny w ktorych po przyjsciu w reczniku wypraszaja. Tam powinno sie byc nago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiezubra
bezposdrenio z szatni mam wyjsc nagi i niczym sie nie krepowac? czyli beda potrzebne dwa reczniki ? jeden na pas drugi pod stopy? jakies klapki? nie wiem jak zareaguje jesli bedzie tam naga kobieta, jesli dostane wzwodu ludzie beda sie gapic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiezubra
Bezposrednio mam wyjsc z sztani nago? czyli bede potrzebowal dwa reczniki na pas i pod stopy, jakies klapki? Co zrobic w sytuacji kiedy bedzie tam naga kobieta a ja dostane wzwodu, ludzie beda patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiezubra
Chyba sporo jest ludzi takich jak ja niekorzystajacych lub malo korzystajacych z sauny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudlan
W normalnych saunach przebywa się przeważnie nago. Wyjątkiem są sauny w Polsce gdzie strefy nagości nie obowiązują. Pójdziesz zobaczysz . Napisz co cie spotkało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiezubra
Bylem wczoraj wieczorem w saunie. Wziolem dwa reczniki 7up i domieszka czegos mocniejszego na odwage. Pod recznikiem owinietym wokol pasa goly jak mnie pan bog stworzyl. Wchodze a tam parka kolo 40 chlopak ok.20 i baka na oko 60lat.(dodam ze ja mam 29lat). Milo sie gawedzilo po kilku minutach zostalem sam i weszly trzy dziewczyny ok.30lat. Usiadly naprzeciwko mnie i rozmawialy o pracy, staralem sie rozluznic ale nic z tego stanal mi na maksa i nie bylo sie jak ukryc, widzily jak mi stoi musialem wyjsc. Dziewczyny usmiechnely sie i stwierdzily ze jest im milo ze wywarly na mnie takie wrazenie. pozniej toaleta i roboty reczne. Milo wspominam za tydzien ide jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolony h
Co za pytanie, do sauny chodzi sie nago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada35
Ja zawsze jestem calkiem nago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W saunie przebywa się nago. To logiczne, w końcu jest to najbardziej naturalna forma terapii. To właśnie nagość zapewnia bezproblemowe pocenie się i utrzymanie właściwej termiki ciała. Właściwie jedynym okryciem, jakie można stosować w saunie, jest ręcznik luźno okrywający intymne miejsca - jeżeli z sauny korzysta kilka osób wstydzących się nagości ale dla nich nie będzie to z pewnością relaks dla ciała i duszy. Zawsze powinno się tam siedzieć całkowicie nago, na ręczniku pościelonym na ławeczce. Żenujący jest - często zresztą spotykany np. w aquaparkach (choć jest to zabronione) - widok osób korzystających z sauny (suchej) w kostiumach kąpielowych z syntetycznych materiałów. To zaprzeczenie idei sauny, można powiedzieć, że wręcz jej profanacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sauna nago pozwoliła się pozbyć kompleksów.Zauważyłam że faceci na mnie często zerkają ,a więc nie jest tak źle z moim ciałem jak myślałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie szukający w saunie jakichś podtekstów seksualnych to kompletna żenada. Chcesz się zrelaksować, a tu jakaś c**a lampi mi się w krocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mając stulejkę można iść na saunę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mnie to czasami trochę denerwuje jak siedzę w saunie z kilkoma kobietami,ale kobiety chyba lubią się pogapić na facetów,tylko się do tego nigdy nie przyznają.A mówią że to my jesteśmy podglądaczami i patrzymy tylko na ich cycki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi to nie przeszkadza a mam kilka nazw które opisują saunę."Ogród Wiszących Fiutów", "Mosznowy Gabinet", "Planeta Siusiaków", "Tu Zawsze Coś Stoi","Wesołe Bananki","Kraina Latających Ptaków".A w takich miejscach nagość nie dziwi. Nie znam się na penisach, ale jest w czym wybierać. Długie, krótkie, z napletem, bez napleta, ogolone, z fryzurkami, "wild", prawo-skrętne, lewo-skrętne, wzwodzone, żylaste, tłuste, fikuśne, przypominające rzodkiewkę chude i długie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nago całym ciałem na ręczniku,w kostiumie niezdrowo poza tym trzeba nago wejść do baseniku aby się schłodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do sauny chodzi sie nago. Ale nie we wszystkich krajach. W Turcji np. tylko w stroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze korzystamy nago,jest o wiele przyjemniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najprzyjemniej nago.Najlepiej jak się jest ze znajomymi wtedy jest najswobodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko recznik, praktycznie jak wszyscy. Mam tez do was pytanie, niestety ostatnio zamknęli saune na która zawsze chodzila. Znajoma podsunala mi pomysl o tym miejscu www.bsmira.com czy ktos był, polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero pojadę 27 do Szklarskiej Poręby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też w saunie nie byłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak ktoś ma krzywego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś chodzi do sauna-club Radom i jak wtażenia czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×