Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W życiu widziałam na żywo tylko jednego penisa

Polecane posty

Gość gość

Uprawiałam seks tylko z mężem. Mam wrażenie że coś mnie w życiu ominęło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez tylko jednego, swego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja mam to samo. Ale ja nie mam takich myśli, ze coś mnie ominęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wszytko jeszcze jest przede mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede mną jeszcze wszystko.Nawet chłopaka nie mam. A penisa na żywo widziałam tylko u brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, możesz zobaczy mojego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim wieku byl wtedy brat? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to duzo stracilas autorko , jak jescze twoj maz ma duzego to ok , ale jak mala kluske to nie wiesz nawet jakie to z******te uczucie kochac sie z facetem co ma duzego i grubego penisa , sex kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego w jakim wieku był?Jest, dopiero niedawno go u niego zobaczyłam.Chyba, że w dzieciństwie, ale nie pamiętam. Brat ma 19 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zobaczylas przypadkiem czy ci pokazał? Nie chciałabym zobaczyć fiuta brata :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak samo miałam kilka lat po ślubie. Mąż również był prawiczkim i oboje doszliśmy do wniosku czas to zmienić. Doszła do nas para z którą się zabawiamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm, zrobiłam to z premedytacją jak dzień wcześniej usłyszałam gdy rozmawiał ze swoją dziewczyną jej zdanie do brata: przyjdź do mnie wieczorem, matka idzie na nocny dyżur, chce znowu poczuć twojego wielkiego drągala.Kąpał się w łazience przed wyjściem do niej.Jak wyczułam moment, że wyszedł spod prysznica, to weszłam do łazienki.U nas nigdy nikt nie zamyka się od środka a ja udałam roztargnioną, że niby przypadkiem to zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o wielkość to jest raczej przeciętna. Umiejętnościami też nie nadrabia. Chyba tak już jest że jak spotka się prawiczek z dziewicą to nie ma szału ale ile lat przeciętnego seksu można wytrzymać? Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto odważny pokaże swojego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezly_gość
Pogadaj ze swoim facetem - wielu kręci lub nie przeszkadza seks żony/dziewczyny z innym gościem. Dla mnie to normalne, ze moja dziewczyna miała ochotę sprawdzić coś nowego. Teraz nikt niczego nie ukrywa i oboje jesteśmy szczęśliwi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerażacie mnie :/ my z mężem tylko siebie mieliśmy. Dziewica i prawiczek i tak juz 7 lat... Jak mu się zachce czegoś nowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My już 15 lat. No ile jeszcze można wytrzymać? Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Nie wiem czy powinnam współczuć, bo w swoim życiu widziałam i czułam penisy w liczbie mnogiej i nie wiem jak to jest widzieć na żywo tylko jednego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobnie ale nocował u nas kolega. Gdy brał prysznic za wiedzą męża weszłam do łazienki rozebrana z ręcznikiem udałam że nie wiedziałam, że jest w łazience i chciałam braci prysznic. Nie ma klucza w drzwiach. Wyszedł z ręcznikiem ja z nim cała naga. Wtedy mąż miał zaproponować seks we troje chętnie się zgodził. Mąż dołączył do mnie i razem braliśmy prysznic przy jego obecności. Gdy skończyliśmy przenieśliśmy się do pokoju. Poszło już łatwo bo mąż kolejny raz zaproponował koledze by zaczął się zajmować mną. Wtedy po raz pierwszy widziałam innego członka niż męża i był znacznie większy. Spytałam po stosunku z nim (we mnie wszedł mąż do zalanej cipki ) czy mogę mu z lizać spermę zgodził się a chodziło mnie o to by dokładnie obejrzeć taki duży okaz. Brałam do ust prubując wsadzać język w otwór członka zaczął się podnosi. Po krótce się utwardzoną a mąż już kończył wtryskiem w cioci. Spytałam męża czy może mnie jeszcze raz brać kolega.Zgodził się i zmieniłam członka w ustach na męża. Nim doszedł kolega a trwało dość długo mężowi stanął i drugi raz bez pytania po nim wszedł mąż wciskając z cipki spermę .Nie przeszkadzało mnie to. W tym czasie gdy mąż mnie brał to podszedł do mnie kolega zaczął całować przeszłam na całowanie z języczkiem. Nie wiem dlaczego podczas stosunku męża mocno zaczęła napływać ślina do ust. Nie przeszkadzało mu że były resztki spermy jego i męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją chodząc do sauny widziałam ich setki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam kilku partnerów, zanim wyszłam za mąż. Wyszalalam się, kilka eksperymentów przeprowadziłam ;) nie powinno się ograniczać do jednego partnera w ciągu życia, seks jest dla ludzi. Jak ktoś chce to robić to po co się powstrzymywać?? Nie namawiam cie do zdrady oczywiście, ale mogłaś trochę poszaleć zanim wyszłas za mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wiekszosci pisza tu zwykle dziwki ze wsi. Cwok marzy a widzialy penisa jak swinia niebo. Ja jestem mezatka 40 lat i widze penisa codziennie. To normalne prosze chamstwa ze jak malzenstwo sie kovha to nie robi z tego problemu. Wiejski facet xto wasze cwoki/ to stworzrnie Boze i jego miejsce jestv w oborze. Macie marne pochodzenia wiec marzycie o penisach itp. Wsadzcie sobie w wiejska duoe klonice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wiekszosc***isza tu zwykle d***** ze wsi. Cwok marzy a widzialy penisa jak swinia niebo. Ja jestem mezatka 40 lat i widze penisa codziennie. To normalne prosze chamstwa ze jak malzenstwo sie kovha to nie robi z tego problemu. Wiejski facet xto wasze cwoki/ to stworzrnie Boze i jego miejsce jestv w oborze. Macie marne pochodzenia wiec marzycie o penisach itp. Wsadzcie sobie w wiejska duoe klonice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"W życiu widziałam na żywo tylko jednego penisa" I do tego był całkiem c-h-u-j-o-w-y :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze można iść na plażę naturystów i się naoglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie o tym pogadac piszcie michals_35@interia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hetero 27
Zapraszam na rozmowę sms :) + kilka fotek Tylko panie 507071308

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×