Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały 04.08.2015

Polecane posty

Witam wszystkich Polaków co kochają Polskę i Miłość a seks traktują jako język Miłości który służy do jej wyrażania i wzmacniania więzi erotycznej najważniejszego z 3 filarów miłości. Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. Moja posiadłość nad jeziorem wiec wybierzcie miejsce gdzie się napijemy co kto lubi. -http://www.homeadore.com/2013/04/22/headwater s-camp-residence-dan-joseph-architects/ Cele Tematu: 1. Wiez erotyczna w stalych zwiazkach 2. Milosc do Polski i jakie kazdy Polak ma wobec niej obowiazki 3. "Biuro Matrymonialne" na WPNK dzieki ktoremu mozesz na poznac kogos z kim odnajdziejsz w realu Milosc 4. Temat przeznaczony tylko dla heteroseksualnych:) Zasady na WPNK 1. Wilk jako Tworca Tematu rzadzi tu niepodzielnie wyznaczajac 1.1 Cele WPNK 1.2 Klimat WPNK 1.3 Zasady WPNK 1. 4 Kto jest a kto nie mile widziany na WPNK 2. Wzajemna solidarnosc i lojalnosc w chwili chamskiego ataku trolli 3. Obowiazek posiadania Nicka i Avatara. Wszystkie osoby nie spelniajace tego kryterium beda ignorowane. Wilk http://www.tapeta-nieg--wilk-5.na-telefon.org/tapety/nieg--wilk-5.jpeg Goralski Topor Wilka http://images.knifecenter.com/knifecenter/united/images/UC2765f.jpg Goralski Noz Wilka http://www.military.pl/product_img/big/607_13714_a10.jpg Wilk i Gorale http://www.imperiumtapet.com/media/wallpaper/53368/image/7378bf63ddaa9d667ccd_720x540_cropromiar-niestandardowy.jpg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Intera No prosze:) To juz caly zestaw ze sniadaniem do lozka:) Wiidze ze lubisz zadbac o mezczyzne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale du\py bedą rosły po tym ciachu :( proponuje płatki owsiane z mlekiem dla kobiet i na kibel udać sie :) podpisano wilk i gość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty Wilku lepiej podaj leguminę. Bo taki teraz objawiasz się na forume :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć matu. Nie wiem, ten był na górze, więc weszłam na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Matu Poprzedni temat daje do skasowania raz ze sie juz mulil a dwa ze nie mozna juz wejsc na ostatnia strone. Zawsze aktualny jest ten z najswiezsza data z boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Intera Wlasnie takie lubie:) Wazne tez zeby piersi nie dominowaly nad biodrami wszystko musi miec swoje proporcje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciek, Sugerujesz że Wilk ma ciasny zwieracz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Intera Przypominam ci tylko ze wypowiedzi Macka B ignorujemy bo nie chce go na WPNK bo to temat dla hetero:). Jest strasznie namolny to zreszta podszyw robiony przez faceta o nicku Zmij. Zalozyl nawet wlasny temat: Czy znajdę tu jakiegoś faceta na wspólny onan? Maciek B wczoraj 4 odpowiedzi Ale jak widac nie ma chetnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Intera to niebieska zieleń w nowym wdzianku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wroclaw stolica bieszczad. interesujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 30°C w cieniu. Obłęd... co będzie w południe? Jednak to już sierpień i ta temperatura jest jakby mniej odczuwalna. Teraz to najlepiej nad wodę, a nie siedzieć w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no niestety, dopiero od 18go ... póki co duszenie w sosie własnym bo z pomieszczeń w robocie klimę ma tylko serwerownia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja tam nie narzekam szczerze mówiąc, wolę to niż szarugę z deszczami i ciemnym niebem. Fakt nie lubię smażyć się na słońcu, ale jak go nie ma brakuje mi jego światła do dobrego nastroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasem lubię jak pada deszcz, ale ogólnie potrzebuję słońca do życia, bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hahah podobnie jak ja, a deszcz po którym mógłbym chodzić musiałby być ciepły jak za czasów dzieciństwa albo jaki spotkałem w Chorwacji ...złapał nas w drodze z miasta na stancję ...cieplutki i wyparował zupełnie kiedy doszliśmy na miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk wszystko odwraca kota ogonem, potrafi pisać z czatu namawia na sexs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jak ja lubię taki deszcz...albo rankiem spacer po rosie, a później filiżanka kawy na tarasie z widokiem na góry. Czuję wtedy taką wolność...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×