Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały 04.08.2015

Polecane posty

...dla snoba ponieważ ta prostota jest za ciężką kasę a wyposażenie luksusowe z wszystkimi wygodami jak w miejskim penthousie ... nawet szafki są nówki postarzane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt ci nie broni lubic takie klimaty patrioto. to twoja hacjenda nad morskim okiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...w sumie całkiem jak dla mnie :) bo klimat jak najbardziej dla mnie a przy tym wygoda jaka lubię :P ...no niestety, pewnie nawet na wynajęcie by mnie nie było stać :) ...nie mówiąc o bilecie do stanów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Intera Niestety w Bieszczadach jest malo tego typu miejsc ktore wam pokazalem bo jest problem z woda. A mogloby by ich byc na prawde mnostwo w Bieszczadach bo to jeziorko w Montanie zostalo sztucznie stworzone przez wykorzystanie strumienia przeplywajacego przez posiadlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wroclaw stolica bieszczad w montanie. flaga na maszt patrioto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie, nie pracuję, zupełnie inna działka, ale z koniecznością siedzenia w necie :) ...Tarnicę, Połoninę Wetlińską i Caryńska mam w nogach, więc widoki pamiętam bo śliczne ... Wilku ...jest masa ładnych zatoczek nad zalewem solińskim ale większość zagospodarowanych przez domy wypoczynkowe i uzdrowiska ...nie wiem jak tam jest kwestia z własnością gruntów ale taka chałupkę dałoby rade gdzies postawić ... tyle ze u nas nie da się grodzic działki do wody ... brzeg musi byc dostepny dla każdego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co znaczy to"nie tylko" nie tylko nogi moczyłeś, czy nie tylko nogi... Ci zdrętwiały z zimna?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mile wspomnienia. w wyniku poslizgu na kamieniach tez mi sporo odretwialo i zamoklo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Intera =niebieskazieleń na 100%:D ale obłuda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś To tak jak mnie:D Bardzo zabawne to było dla innych, dla mnie mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Matu Ale nad Solina niestety pelno ludzi a takie miejsce jak pokazalem z Montany mozna stworzyc w odosobnieniu wystarczy ze przeplywa strumien przez dzialke lub jest woda pod nia w wystarczajecej ilosci zeby zasilic takie malutkie jeziorko:) Nie cierpie tlumow im mnie ludzi i bardziej dziko tym lepiej. Generalnie we wszystkich Polskich gorach jest problem z woda i takimi miejscami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niebieskiej zieleni zależało aby matu brylował na temacie wilka i dopieła swego :D Itera hejtowałaś z gościa ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Intera Przypominam ci ze wpisy z pomaranczy ignorujemy niewazne mile czy niemile kto chce dolaczyc zna zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no cóż sądzę że i takie miejsca u nas by znalazł, praktycznie na całej ścianie wschodniej od Bieszczad na południu po Białowieżę na północy jest masa opuszczonych gospodarstw które można wykupić za bezcen i zagospodarować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Matu Ja mowilem ze jest malo takich miejsc dla kogos kto chialby wynajac na kilka dni zeby bylo dziko gory las, kawalek wlasnej wody plus Bacowka z kominkiem w przyzwoitym standardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam cudne miejsca, a i chaty drewniane teraz są tak piękne, że dech zapiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dupie mam twoje zasady siersciuchu. naleze do kwasow. dzieki za mile slowo intera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...w Beskidach spotkałem starego polonusa który wrócił do kraju, ma hamerykańska emeryturę, jeszcze zanim wrócił kawałek ziemi nad Sołą na zboczu, i firma stawiała mu domek pod jego wymagania ...styl miejscowy ale wyposażenie bajka :) luksus i wygoda łącznie z jakuzzi na werandzie :) ...teraz już sobie mieszka ma oryginalnego Jeepa ze nie ma problemu wjechać pod chałupę ... super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Intera Ale te miejsca spelniaja te wszystkie kryteria jednoczesnie?: 1. Dziko 2. Nawet male jeziorko 3. Gory 4. Las 5. Bacowka z kominkiem w przyzwoitym standardzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu😘 Tak matu to można żyć :) a nasi emeryci ledwo wiążą koniec z końcem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilku twój poprzedni temat nie został zablokowany prze modków tylko przez jedną osobę z kafeterii na prośbę drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....jak się jeszcze pracuje to z wiązaniem nie ma większego problemu, ale zdaję sobie sprawę że takich przypadków jak mój za wiele nie ma, ale i mnie nie stać by było nawet na sensowny szałas w górach :) ...poza tym za daleko jeździć by mi się nie chciało :) a jak trzeba mi urozmaicenia to mogę w weekend wynająć coś na mazurach, nad morzem czy nawet w górach nie wiążąc się z jednym miejscem dożywotnio ... Oczywiście gdyby kasy zbywało warto coś takiego postawić ... bo nie korzystając samemu można odnająć od czasu do czasu coby pustych przebiegów nie było :) Znajome małżeństwo artystów plastyków z karkowa lubiło i odremontowało siedlisko w Bieszczadach, kiedy sami nie korzystają malując plenery, zostawiają klucze rożnym znajomym, za darmo, jedynie za opłacanie mediów i chata się cały rok nie marnuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
intera 👄 bez odpowiedzi, bo siersciuch cie wyrzuci z tematu i moze nawet wilkiem poszczuje. x jak sie czuja zasady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×