Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały 04.08.2015

Polecane posty

Ja nie mam widoku gór, ale mam blisko, więc kiedy tylko mam chwilę uciekam tam właśnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda tego Maćka :( Wilk mu naobiecywał kupe seksu, a teraz się miga sierściuch głupi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem, tylko nie wiem jaką kawę lubisz? Ja mam z ekspresu białą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...normalnie pijam mocną czarną zwyczajnie parzoną i bardzo słodką :) ...ale druga może być z expresu z mleczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo słodką? :) Przypomniało mi się jak mój tata zawsze odpowiada na pytanie ile cukr****ce do kawy: "poproszę pięć łyżeczek, tylko nie mieszaj, bo słodkiej nie lubię" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rudzielec wilk zawsze kasuje temat, gdy wypłyną niewygodne dla niego informacje, np. o jego maltretowaniu psychicznym i fizycznym partnerek, o jego niechlujstwie, brudzie i brzydactwie, o jego kłamliwym kreowaniu się.Gdy ktoś wytyka mu złapanie na oczywistym kłamstwie, to natychmiast wiele razy podbija literą W i zmienia temat rozmowy.Odciąga czytelnika od prawd o nim. Ogólnie mitoman i psychicznie niezrównoważony osobnik, pasożyt społeczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu za co tobie płacą w tej robocie? za siedzenie na forum? może zwolnisz miejsce dla młodych, którzy chcą pracować a przcy nie mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu przygotowuje sobie właśnie podkład pod solidnego rzyguta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...na moją nie ma chętnych, zwłaszcza młodych, za mało płacą, i już się tak nie interesuj bo kociej mordki dostaniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matuzalem zero trzy 25 :classic_cool: kiedy będziesz rzygać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu kiedy masz obchód :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo piekne landszafty. obydwa. swiadcza o umilowaniu ojczystych krajobrazow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dzięki :) ponoć to niezdrowo, ale cukier mam dobry sprawdzałem więc mogę sobie nie żałować ... obrazki ładne, ale w upały wole jeziora albo morze, i najlepiej takie z woda o temperaturze ciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę troszeczkę chłodniejszą wodę od temperatury ciała, w końcu ma chłodzić, czyż nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emeryci w domu siedzieć a nie zabierać młodym pracę i napertttalac W pracy na babskim forum u Wilka. Jak wróci Kreska Widmo też będziesz pisał? Idź już na piwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...oj Wilku, Wilku ... myślałem że nam jakieś nasze krajowe przaśne widoczki podeślesz a ty nam jakąś imperialistyczną rezydencję z zachodu dla snoba pokazujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha może ciut, ale generalnie fajnie jest pławić się w wodzie o neutralnej temperaturze :) ...chłodniejsza zdrowa ale wtedy czuć dyskomfort :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Matu Dlaczego dla snoba? Nie bierzesz pod uwage ze ktos moze po prostu lubic takie klimaty? Dla mnie kluczowe w tym miejscu jest otoczenie kawalek wlasnej wody. A wyposazenie w srodku jest naprawde podstawowe, taras swietny. Choc ja zamiast desek wolalbym zwykle bale normalnie obrobione nie tak surowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×