Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość raczej zawstydzony

wstydliwy problem.......

Polecane posty

Gość raczej zawstydzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaki to problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej zawstydzony
glupi Enter :( no wiec, mam taki pewien nietypowy problem, mam dzwadizecia kilka lat, przewaznie bylem, sam nigdy nie maialem raczej dluzszych , powazniejszych zwiazkow, teraz jestem z cudowna dziewczyna, od ok 5 miesiecy, i od jakiegos miesiaca mieszkamy razem (wprowadzilem sie do niej) i wszystko bylo by ok, gdyby nie fakt ze jestem zawstydzony gdy mam sie przy niej zalatwiac. Nie chodzi tu o sikanie, tylko o to drugi. Jakis straszny stres mnie dopada, gdy mam przy niej isc do totalety (zreszta to nie tylko jej dotyczy, we wszystkich miejscach publicznych czy przy znajomych mam to samo). Wstydze sie ze uslyszy jak puszcze bąka, czy cos w tym rodzaju :( Wiem ze zaraz poeiwcie mi ze powinienem z nia pogadac i przejsc nad tym do porzadku dziennego ale uwierzcie mi ze nawet jak w zartach probowalem ja na to przygotowac i siebie zarazem, to mimo wszystko wchodze do Wc i klops. Tragedia no mowie wam, calkiem mi to dezorganizuje zycie. Czasem w nocy to az mnie brzuch boli od tego wstrzymywania. Jakos nigdy sie na tyle przed dziewczyna nie otworzylem zeby potraktowac to na luzie. A do tego wydaje mi sie ze nonstop teraz mam gazy :( Wiem ze pewnie wyda wam sie to smieszne cyz dziecinne, ale dla mnie to powazny problem. Moze ktos ma jakies sposoby na to. Ja juz nie wiem co robic, mam tak cale zycie\? :( dzieki za powazne potraktowanie mojego problemu i za wszelkie rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Więc ...
go gremialnie wstydliwemu powinniśmy pomóc rozwiązać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej zawstydzony
ale ja sie zamykam, ale to juz jakas psychoza, mam wrazenie ze wszyscy slysza, itp:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak miałam
na początku gdy zamieszkałam ze swoim chłopakiem potrafiłam wstrzymywać kupe np. wstawałam w nocy ciuchutko szłam do łazienki i sie załatwiałam bo wiedziałam ze on spi jak zabity ale czasem nie wytrzymywałam i musiałam ale cierpialam katusze sciskając zwieracza zeby mi bak nie wysoczył a teraz pierdzimy w swoim towarzystwie no coz trzeba sie ze soba oswoic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakrakra
jak siedzisz na kibelku to puszczaj wode z kranu, wtedy ona zagłuszy Twoje odgłosy. A poza tym za kilka tygodni Ci przejdzie to zawstydzenie- uwierz mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ona nie korzysta z lazienki
tj nie robi kupy np nie ma sytuacji ze wchodzisz do łazienki i czujesz ze postawiała klocka?? przeciez ona tez człowiek nie przylatuje wrozka i9 nie zabiera w złotym woreczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez wstydliwa
przejdzie Ci , ja tez tak miałam i mi przeszło , moj facet od początku jak tylko zamieszkalismy razem nie robil z tego zadnego problemu ,jak wchodzil do lazienki to mial luz ....pierdzial,smarkal , charchał ;) a ja nawte siusu robilam tak zeby nie bylo slychac:o , ale ile tak mozna, po pewnym czasie sie odblokowalam i teraz juz sie nie krepuje, przeciez w swoim domu w lazience trzeba czuc sie swobodnie.mi napewno pomoglo to, ze on sie nie krepowal ... co do rady ,to ja zawsze właczłam glośną muzyke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanówcie sie
przecież i tak jesteście blisko -- uprawiacie mniemam sex zagladasz w jej najintymniejsze miejsca ona chyba tez widzi conieco a boisz sie wysrac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej zawstydzony
no walsnie to jest dziwne, przed innymi rzeczami nie mam oporow, a przed tym wlasnie tak, juz pal licho to zalatwianie sie, bo wlasnie tak jak mowicie wlacze jakies radio czy odkrece prysznic i jakos idzie, ale taki enormalne sytuuacje jak lezymy w lozku czy cos robimy, to zeby puscic baka to albo musze wyjsc ze smieciami labo coi innego bo nie moge sie jakos przelamac, zawsze jakis bylem wstydliwy pod tym katem. Jak to przezwycizyc, co robic? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej zawstydzony
pomozcie, doradzcie jak to przezwyciezyc, bo nie wiem jak sobie z tym poradzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość One night in Bangkok
Ja też tak mam ;) z tym że jestem dziewczyną. Bąków nie puszczam raczej - mniej wiecej znam swój organizm i wiem jak ułożyc dietę żeby nie mieć gazów ;) polecam :) Jedz dużo lekkostrawnych rzeczy. A z kupką to powiedzialam mojemu misiowi ze sie wstydze i ze mam problemy w obcych miejscach i przy nim - i teraz jak ide sie zalatwic to mu mówie, a on po prostu wie ze ma w tym momencie siedziec w pokoju, nie kręcic sie kolo lazienki żeby mnie nie stresowac, i to dziala!! może pogadaj z nią ;) Rozmowa wyjasni wiele trudnych rzeczy! Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalony dżony
kolego żeby niemieć wiatrów pij herbatki koperkowe :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej zawstydzony
ooo, moze powiecie mi cos wiecej o tej diecie, to wtedy moze jakos bedzie mi latwiej, dziekuje bardzo z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej zawstydzony
one night in bangkok - npiaszesz mi cos wiecej o tej diecie? czego unikac? co moze wywolywac te gazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej zawstydzony
prosze pomozcie, bo mi sie juz zaczelo wydawac ze jak przy niej suie tak wyluzuje to ona straci do mnie szacunek, ze ja strace w jej oczach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki
ale nie moglam sie powstrzymac wiesz co ci powiem daj spokj pomysl sobie ze ona tzn twoja dziewczyna tez przeciez to robi to samo co ty mam na mysli to czego ty sie krepujesz wszyscy to robimy ty twoja dzoiewczyna i kazdy wiec po co sie tym przejmowac przeciez to normalna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sproboj
zachowywac sie normalnie i wyluzuj przeciez to nie koniec swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej zawstydzony
no dla mnie to ciezkie, dziwne w domu przy rodzinie moge sie wyluzowac, a przy niej nie, moze za bardoz mi zalezy?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzony nie mniej
mam to samo, strasznie wkurwiajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jez
nie widze problemu wychodz do lazienki , pierdz spuszczajac wode jesli cisza ci przeszkadza - polubisz ja jak troche zabulisz:D:D:D nie wiem dlaczego koniecznie musisz przy niej??, chcesz rozpuscić zwieracze i puszczać baki zeby ona je wąchała...ok, moze sie wymsknąc mi tez sie zdarza ale nie zeby specjalnie kisic kobiete w smrodzie, jak czuje ze musze to wychodze z pokju na forum o zdrowiu i urodzie pewnie znajdziesz lekkostrawna diete , ale mysle ze masz schize i po prostu ze stresu chce ci sie ciagle pierdziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holaHola
wez sobie male radyjko wstaw do kibelka i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja suczka strasznie psuje powietzre ale ten typ tak ma :) kiedyś na poczatku mieszkania razem mój facet chciał zwalic wine na nią. Sziedzieliśmy oglądając tv a jemu sie wymskneło i zaczął krzyczeć na niunie - ale niestety po 8 latach posiadania psa nikt cie nie nabierze że to jego bączek. Kant się nie udał i biedny strasznie sie zawsztydził a mógł przeprosić no cóż zdarz się .... aby nie za często!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwy problem już
zawitał na topik ZDROWIE i URODA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ty myslisz
ze za kazdym razem jak wchodzisz do kibla to ona siedzi pod drzwiami i slucha co ty tam robisz czlowieku dobrze ci radze wez wyluzuj i sie nie przejmuj pierdolami poza tym moz4e tego wcale nie slychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×