Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość raczej zawstydzony

wstydliwy problem.......

Polecane posty

Gość raczej zawstydzony
Przepraszam, ale muszę udać się do toalety w celu puszczenia głośnego bąka.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej zawstydzony
Niestety okazało się, że bąk ów był nie tylko niezwykle wonny, ale również zawierał soczystą i treściwą wkładkę:o Co mam teraz zrobić- zeskrobać paznokciem, czy dać majtki do wylizania mojej tchórzofretce o imieniu Marian??? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostaw Mariana
jak tak można Boga nie masz w sercu??? SKROB do cholery!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywaczka raz dwa trzy
A w ogóle to masz problem.... niektórzy ludzie jeszcze głośno wołają, że idą do kibla, albo że krecik wychyla sie z nory, albo po prostu: że idą na sranie. Jeszcze inni, aby podkreślić dostojność i wagę wydarzenia, zaopatrują sie ostentacyjnie w najważniejszy atrybut srającego człowiek- .... coś do czytania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój chłopak siedzi
na kiblu średnio ok 40 min nie wiem jak można tyle wysiadywać te gówno nie sądze ze lektura go wciąga - zazwyczaj bierze to co ma pod ręką - nawet gazetke z apteki :) pozatym smierdzi w całym domu-kiedyś myslałam że zapdne sie pod ziemie jak przyszła moja koleznaka a ja jak najszybciej przemyciłam ja do pokoju zeby nie czuła tego smrodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszeee nie czaje was
Byc może zapach kutra rybackiego z XVI eieku, który opłynął juz wszystkie wody Pacyfiku połączony z kojącą wonią jełczejącego gęsiwa, wydostający sie z odbytu mojego chłopaka zawdzięczam temu, iż regularnie uprawiamy seksa analny w kooperacji z owczarkiem kaukaskim Łysego Romana, sąsiada z parteru :classic_cool: Kiedy owczarek spuści mu się już w odbyt, mój chłopak dostaje w nagrodę za poświecenie psi przysmak- doodbytniczo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój chłopak siedzi
No popatrz- a umnie to samo :classic_cool: Tyle, że mój facet nie stosuje psiego przysmaku a raczej gęsiwo z Biedronki (po 13,99 w promocji) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera co to to gęsiwo
??? jak takie tanie to może by spróbować hmmm w promcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej zawstydzony
Ja regularnie używam gęsiwa, żeby mój klocek miał lepszy poślizg. Wtedy szybko wpada do muszli, bez zbędnego hałasu, niczym nurkujący w odmety Oceanu Arktycznego pingwin, więc moja dziewczyna- mimo iż z natężeniem nasłuchuje pod drzwiami, nie wychwyci tego magicznego momentu, kiedy przebije taflę klozetu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to był jeden z lepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuu
zawstydzony- jak tam, popierdziałeśs sobie dzis cos nicos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieć swoje zdanie
Weź radio do łazienki i puść muzykę-nie usłyszy bąka a do muszli klozetowej włóż papier nie usłyszy jak kupa spada do środka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkopek
muszlę klozetową ktos zle skonstruował... nadaje ona piardowi niesamowite echo, niczym tuba głosnikowa.. a najbardziej mozna sie przejechać na zaciskani posladków podczas ostrego srania pod cisnieniem.. bo gdy zaciskasz mocno to wtedy wydobywa sie szerek takich małych piardów o wysokiej tonacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio16
ja zawsze puszczam wodę z kranu ale tylko ciepłą, bo wtedy sie włącza piec i hydrofor... no i luz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kibel
dobrze niesie echo:classic_cool: caly blok wie ze stawiam kloca, zapoznalem go z repertuarem mojej dobytnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×