Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Edit30

Wzwód podczas tańca

Polecane posty

Gość Edit30

Byłam na zabawie karnawałowej ze soim mężem i grupą znajomych. Kiedy tańczyłam z mężem koleżanki poczułam że ma wzwód. Początkowo poczułam się nieswojo. Miałam wrażenie że wszyscy to widzą. Od czasu do czasu dotykałam go swoim udem (a może do on mnie trącał). Tańczyliśmy kilka piosenek. Chyba mi się podobało! Ale to przecież mąż mojej koleżanki... Mnie to się zdarzyło pierszy raz, że poczułam twardego penisa podczas tańca (oczywiście poza tem mojego męża, ale my tańczymy bliżej siebie i w inny sosób:)! Miałyście podobne doświadczenie? Jak zareagowałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit30
Aha, dodam jeszcze, że po kolejnym tańcu zobaczyłam mokrą plamę na jego spodniach, którą wstydliwie zasłaniał chusteczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia zawsze 1
Miałam tak kilka razy, ale zawsze starałam się zmienić sposób tańca, żeby być dalej od tego kolegi. Gdy zwracał mi uwagę, że to on prowadzi nie ja, to odpowiadałam, że nie lubie czuć w tańcu jakiegoś bolca. zwykle pomagalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naturysta-h
Mi to sie juz pare razy przytrafilo ze mialem wzod podczas tanca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfu,tre
Oj ty głupia na co czekałaś ,tak jest z wszystkimy ,i nie ma jak obcy ,na bok i do roboty 2 słowa i facet kuma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit30
Dodam jeszcze, że rzadko mi się zdarza, żeby podniecić innego faceta. Może lepiej tańczyć z kobietami, a gejowskie imprezy sobie podarować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stasia 9090
lubie frajerów napalonych doprowadzać do erekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka z Niemiec
Jak napalony, to zazwyczaj jest już w stanie erekcji i nie musisz go doprowadzać, możesz co najwyżej po polsku nogi rozlożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naturysta-h
Nogi rozlozyc to dobry pomysl, trzeba korzystac z okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonka 3 cytryny
Czasem warto popatrzeć jak mąż się bawi, jak się uśmiecha do owej partnerki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonka 3 cytryny
naturysta---- Ty z niemiec jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naturysta-h
Jak na to wpadlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit30
Muszę przyznać, że mąż koleżanki nie jest wcale brzydki;) Nie był też pijany, rozmowa nam się mile ukłądała. Może dlatego mu stanął?! Nie ościskiwał mnie - może dlatego nie oddalałam się, kiedy czułam na swoim udzie jego twardego penisa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudny
To ja dla odmiany zapytam, jak wiele z Pań ma "mokro" podczas tańców? I dlaczego Wam wolno, a facetom nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marudny u kobiety tego nie widać. Jak się cieszę, że jestem kobietą. Mogę się podniecać kiedy chce. Żeby majtek nie pomoczyć wystarczy wyskoczyć do łazienki i wsunąć tam chusteczkę, albo wkładkę i można robić co się chce. Majtki też zawsze można przebrać jak podniecenie dopadnie cię niespodziewanie. Facet tego nie ukryje. Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. I o to właśnie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naturysta-h
Ja tez sie podniecam kiedy chce, czasami nawet kiedy nie chce. A majtek to lepiej czasami nie zakladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudny
kobietaa - ale skąd ta hipokryzja i obrzydzenie, jeśli facet erekcję podczas tańców? To facet z erekcją to jakaś straszna bestia jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neps
wiec jak widziecie kobietki, przez naszą meską budowe ciała jestesmy przez was obarczani mysleniem o jednym a najlepsze ze wy z tego korzystacie majac jeszcze kase do waszego orgazmu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati-1978
A ja lubie czuć że podniecam innego faceta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat-bumerang autorko!!! zmieniaj przynajmniej trochę opis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdarzylo sie pare razy i jakos nigdy mi to nie przeszkadzalo. skoro nikt nie widzial to nie ma sprawy ;) fajnie tak miec swiadomosc ze krece obcego faceta do takiego stopnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroommm
mi tak łatwo nie staje .. Zreszta jestem raczej wzrokowcem niz dotykowcem .. Wiec bardziej działają na mnie cycki niz taniec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinowaty
Zdarza się niestety. Wtedy na miejscu faceta lepiej się oddalić żeby nie wyjść na wieśniaka, albo jak obu stronom to pasuje to grać w "wiem, że ona wie, że ja wiem, że ona wie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroommm
marudny u kobiety tego nie widać. Jak się cieszę, że jestem kobietą. Mogę się podniecać kiedy chce. tak , ale u kobiety widac co innego ... Rzecy nakrecic facetow to ubieracie obcisłe spodnie i kombinujecie jak pokazac kawałek posladka czy innej czesci ciała ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroommm
tak , ale u kobiety widac co innego ... Rzeby nakrecic facetow to ubieracie obcisłe spodnie i kombinujecie jak pokazac kawałek posladka czy innej czesci ciała ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroommm
tak , ale u kobiety widac co innego ... Żeby nakrecic facetow to ubieracie obcisłe spodnie i kombinujecie jak pokazac kawałek posladka czy innej czesci ciała ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario 44
witam gdy tancze a dziewczyna mi sie podoba to tak niesmiało podniecam sie az mi stanie wtedy staram sie dotykac moim bolcem partnerke i patrze na reakcje jak sie usmiecha to mi portki rozrywa to jest uczucie a nawet spuszcze sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×