Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość locia

zakleszczenie

Polecane posty

Gość locia

każdy sie boi zakleszczenia, ostatnio czytałam ze to sie zdarza tylko wtedy kiedy kobieta ma jakies problemy z broszką i ma skurcze - to jakas choroba. normalnie nawet jak ktos nakryje i sie laska przestraszy takie rzeczy sie nie zdarzają. a jak z waszym doswiadczeniem w tych sprawach? mój chłopaka tez sie cyka, bo kiedys ktos go nastraszył ze trzeba jechac do szpitala na zastrzyk rozkurczający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i jest nudne
wymyśl coś innego to się pośmiejemy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby co - mój Kary go wyciągnie... (a była pani szczepona? - no, z Kazikem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrobelka
Rolnik- jak zawsze niezawodny:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrubelka
Tak to prawda mnie niestety to spotkało zakleszczyłam się z kochankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-czarnooka
Jak to przeczytałam to mam strach uprawiać seks zastanawiam się czy na takie zakleszczenie ma wpływ pozycja w jakiej para się kocha. Może ktoś coś na ten temat wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:24 robinchud Mam pytanie jak postępować jak kobieta dostanie skurcz pochwy w momencie jak jest w niej członek wiem że wymaga to pomocy medycznej bo nie ma sposobu aby się rozdzielić a to krępująca sytuacja. 15:45 Siabadabada_23 Mnie kiedyś z moim facetem zakleszczyło bo podczas stosunku wszedł nam ktoś do pokoju kochaliśmy się w pozycji od tyłu to było okropne znosili nas z 4 pietra po schodach na noszach byliśmy przykryci kocem ale to tak jak by wcale całe osiedle się zleciało w szpitalu dostałam zastrzyk na rozluźnienie mięśni i pościło nas ale nie macie pojęcia ile się wstydu najadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borusiukowa
do "przeniesienie" patrz powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lociu, coś takiego jak zakleszczenie się, zdarzyć się nie może. To technicznie niemożliwe. Założyłem dwa osobne wątki poświęcone tej kwesti, ale moderator konsekwentnie je usuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borusiukowa
Usuwa bo piszesz bzdury wpisz w wyszukiwarce Google "zakleszczenie pary" i podszkol sie a potem się wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owe "zakleszczenie" to taki sam mit jak ten że dziewica podczas swojego pierwszego razu nie może zajść w ciążę, że stosunek przerywany jest metodą antykoncepcyjną, że ściśnięcie jąder podczas wytrysku umożliwia wyciśnięcia całości nasienia, czy wreszcie że facet tuż po wytrysku staje się na jakiś czas bezpłodny. Bzdury które ktoś rozsiewa w społeczeństwie. Tak samo jak te opowieści o aligatorach żyjących w kanałach pod Nowym Jorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borusiowa, posłuchaj sama siebie. "Zakleszczenie pary" ?! W naukowaym nazewnictwie coś takiego nie istnieje. To slang podwórkowy. Przypadki czasowej niemożności wyjęcia penisa z pochwy zdarzają się czasem u wilków i psów, ale nie u ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borusukowa
Człowieku poczytaj na ten temat wystarczy wpisać w wyszukiwarce w internecie jest więcej stron nie tylko kafeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borusiukowa
Wikipedię piszą ludzie więc ja wpiszę że to czołg uwierzysz w to wiedzę należy opierać na fachowych pismach a nie na folklorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz wierzyć owym "fachowym pismom", to proszę bardzo. Ja zdanie nie zmienię gdyż jestem pewien że mam rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzepniemy sobie wulca
777-x buchacha zajmujesz się folklorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do facetów Pomyślcie sobie logicznie czy jest taka siła w cipie że nie mogłbys wyciąnąć fiuta Chyba nie ,bo fiut nie ma zadziorów uniemożliwiające wyciągniecie a jeszcze dochodzi jakaś śliskość pochwy Pochwica jest chorobą w ktorej nastepuje bolesny skórcz mięśni pochwy uniemożliwiający wprowadzenie penisa i nie dlatego że nie może zrobić tego facet a dlatego że kobietę bardzo boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filip z konopi
No jest druga możliwość że jak na chama będzie go wyciągał to wyciągnie go z macicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buchaj 1
Czytałem na ten temat i chyba już go nigdy do cipki nie włożę będę to robił tylko analnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia_17
Jak czytam ten topik to nie wiem co mam o tym myśleć a chciałam zacząć współżycie teraz się zastanawiam mam obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocikociłapci
spróbujcie moczyć zakleszczone miejsce w osolonej wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocikociłapci
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buchaj 1
Marysiu naprawdę robisz to z tata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×