Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość locia

zakleszczenie

Polecane posty

Gość Marysia_17
tak. Jakis czas temu tak to wyszlo, nikogo nie bylo w domu, itd... wstydze sie powiedziec mamie bo ja kocham tate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia_17
Oczywiście że możesz będzie nam bardzo miło tata się zgodził jak ja bedę miała penisa w środku to Ty włożysz go tacie w odbyt od tyłu będzie fajnie i nakręcimy film aby się pochwalić naszymi umiejętnościami przed wszystkimi internautami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filip z konopi
Mam nadzieje że nie dojdzie z tata do zakleszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia_17
Nie nie ma obawy tatuś wysmaruje odbyt towotem S-43 a gdyby to nie zadziałało to użyje tajnej broni pierdnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borusiukowa
piszcie na temat a nie jakies idiotyzmy co nie maja nic wspólnego z zakleszczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borosiukowa
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .wulc
zastanawiam sie czy jest możliwość zakleszczenia się z Warkoczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_23
Spróbujcie się zakleszczyć a potem napiszcie czy było fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolek87657
Przypadki zostały odnotowane w medycynie i opisane ...ale to była ściema mająca odstraszyć od seksu. Nie wierzcie czemuś co ktoś sobie wymyślił w latach 60-tych. (to takie samo kłamstwo jak jakieś czarne wołgi itd.) Polecam dosyć współczesne opracowanie - Altaffer, L. "Penis Captivus and the Mischievous Sir William Osler." Southern Medical Journal. Vol 76, No 5 (May 1983).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borusiukowa
Ale moim zdaniem takie zakleszczenie to całkiem przyjemna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolek87657
podniecają mnie zwierzęce odchody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .warkocz komety
Uważaj żebyś się tą kiełbasa nie zakleszczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość locia
No i wiecie co się stało.Wczoraj wieczorem waliłam się różowym żelowym wibratorem,w pewnym momencie nastąpiło zakleszczenie.Strasznie się przestraszyłam i zaczęłam krzyczeć,wszedł mój dziadek i zaczął wyrywać mi z kuciapy wibrator ,ale okazało się że to moja macica trzyma go zębami myśląc że to kiełbasa krakowska z dyskontu biedronka i dziadek z tego wysiłku posrał sie w gacie i prosił mnie abyśmy wykapali sie w jednej wannie.W sumie było fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tego czytam to aż mam ochotę żeby mnie mój facet zapioł w dupala....szkoda ze nie ma jego kumpla bo czasami lecimy w trójeczkę na dwa baciki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borosiukowa
To uważaj żeby Was wszystkich 3 nie zakleszczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dichter
Jestem Ciekaw czy jest tu taka co ją zakleszczyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziups do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest to zakleszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszcie czy to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pochwica - dysfunkcja
POCHWICA - dysfunkcja seksualna polegająca na niezależnym od woli skurczu mięśni wokół wejścia do pochwy, co może powodować zamknięcie wejścia i niemożność odbycia stosunku płciowego, gdyż powoduje silny ból przy wprowadzaniu prącia do pochwy. Podobny ból pojawia się przy próbie wprowadzenia tamponu czy palca. Psychogenna pochwica, powodująca bolesność, jest zazwyczaj związana z reakcją obronną, wynikającą z niejasności nastawienia emocjonalnego do partnera, bądź z lęków seksualnych kobiety. Bywa także reakcją powstającą w okolicznościach nie sprzyjających współżyciu seksualnemu - związanych z zagrożeniem, narażeniem na wstyd itp. Powtarzające się skurcze pochwy, mimo chęci podjęcia współżycia i niezależne od okoliczności, bywają wyuczoną reakcją obronną uwarunkowaną wcześniejszymi traumatycznymi doświadczeniami. Pochwica jest uleczalna. z wikipedia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pochwica - dysfunkcja
z czego wynika, że możliwe jest owe skurczenie się mięśni pochwy, ale przed stosunkiem, uniemożliwiając go a nie podczas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś napisał, że nie ma takiej siły w pochwie, żeby przytrzymać członka - jassne. Proponuję nasmarować łapę kremem (dla poślizgu) i zacisnąć na penisie - wcale nie trzeba bardzo mocno trzymać, żeby nie móc "wyciągnąć" :) Zresztą kobiety z wyćwiczonymi mięśniami pochwy potrafią bardzo mocno przytrzymać członka :classic_cool: Natomiast bzdurą jest twierdzenie, że trzeba jechać do szpitala po zastrzyk rozkurczowy. Wystarczy poczekać. Można delikatnie masować okolice krocza, ale najważniejsze aby mieć spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bethaaa
Mało_stanowczy--- sam piszesz bzdury, to pewnie te wszystkie pary dzwonia po pogotowie żeby urozmaicić sobie wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryjjj
Mnie kiedyś zakleszczyło to jest straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się. Penis psa w trakcie stosunku pęcznieje tak bardzo że przez pewien czas pies nie może wyciągnąć go z suki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja to przeżyłem
i możecie mi wierzyć , ciągnąłem z całych sił że aż pochwę zacząłem wyciągać z baby, ona się darła w niebogłosy no i sąsiad przyleciał , zabrali nas do szpitala, dali zastrzyk i po pół godzinie mogliśmy iść do domu.Ja się wyprowadziłem i od tego czasu jestem pedałem, przynajmniej co chłop to chłop , żadnych zakleszczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silne zaciśnięcie mięśni pochwy (w wyniku silnego stresu) powoduje, że krew nie może odpłynąć z penisa i on jest cały czas w erekcji - nie flaczeje. no i nie można go jednak wyjąć - a czekanie nic nie da, jak pochwa jest cały czas silnie zaciśnięta na penisie. Pomóc może tylko zastrzyk rozluźniający (lub coś analogicznego na rozluźnienie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jąkfera
Mnie za każdym razem zakleszcza jest mi wtedy bardzo dobrze mam przez cały czas zakleszczenia orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×