Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość locia

zakleszczenie

Polecane posty

Gość W ksiazce J.Kosinskiego
"Malowany Ptak" byl opisany przypadek zakleszczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak z małym praciem
Ja bym chciał być zakleszczony może wtedy bym sobie zrobił dobrze bo tak mi zawsze wyskakuje nawet nie dojdzie do łechtaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia 14
moimu partnerowi zakleszczyłam język nie macie pojęcia jak On wył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na świecie to popularna zabawa
""""" 18:31 rozerwane spodnie Zakleszczenie jest możliwe ale tylko z psem Taką ma budowę penisa i to on powoduje zakleszczenie, nie kobieta."""""" ­­­­­­­­­­­ i właśnie o to biega w tej zabawie kobieta potrafi przez ten czas [od 10 do 40 min] wielokrotnie szczytować jednocześnie trzymając przyjaciela żeby nie zeskoczył i się nie wyrwał ! :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loś/super/ktos
no to jest mozliwe u mnie w okolicy na weselu panna mloda poszla kochac sie z gosciem a jej nowy maz zostal pic ;p noi pozniej jakis krzyk a tu wychodzi panna mloda z czlonkiem w pizdz..ie no to sory jaja jak berety jak dla mnie ale dla mlodego to sory wiec cos takieog istnieje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To zdarza się u psów,
i to zawsze, bo mają inny rodzaj penisa. Wiem, bo rozmnażam. U ludzi to było od wieków jedynie straszenie kobiet, żeby bały się zdradzać. Takie miejskie fałszywe legendy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż, ojciec 3dzieci
my mamy duża su** rasy masif angielski 105kg wagi, spi z nami w łużku mi sie codziennie nad ranem mocno chce, a żona mocno spi i nie chce mi dać, to masuję go sobie reka, smaruje jego główke wazeliną i smyram nim po sromie su**, az sama naprze i wtedy sie wbijam do srodka pochwy. robie to jakies 2 minuty na pieska, pózniej przewracamy sie na bok i jeszcze przes jakies 10 minut az dojde, zaleje ją, puzniej wyciągam ona mi oblizuje, a potem sama sobie liże łechtaczke. od 2 lat to z nia robie i nigddy nie doznałem zeby była ciasna, albo sie coś ciasniej robiło, raczej wrecz przeciwnie. zakleszczanie wystepuje tylko u psów samców oni maja jak by takie jądra u podstawy penisa, które wchodzą do pochwy razem z nim, i mocno nabrzmiewają w środku i puzniej nie moga wyjsc. Ciasniejsze samice to boli, dlatego nie dam jej skrzywdzic, moją penetruję tylko ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam moze nie zakleszczenie ale skurcz w czasie pierwszego razu , Byłam u chłopaka juz byliśmy w luzku i usłyszałam jakby ktoś wchodził , kręcenie zamkiem tak sie wystraszyłam ! Cała sie tak zerwalam i miałam jakby skurcz. Po chwili usłyszałam otwarcie drzwi ale to był sąsiad ... a jak myślałam ze to do drzwi mieszkania ktoś w chodzi. Jakies 30 min był wemnie , dopiero laskotlami udało sie mnie rozluźnic. No to do następnego razu minęło duzo czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×