Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mastero111

Zel Penisizer powiekszanie penisa

Polecane posty

Gość mastero111

stosowal ktos zel penisizer? mam zamiar go kupic..czytalem pozytywne opinie o tym preparacie i wydaje sie ze moze to troche dzialac...ktos tego uzywal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały penissss
Nic nie działa. Próbowałem wszystkie, kremów, tabletek, rozciągaczy, pompek - 0 efektów. Wydałem na to ogrom pieniędzy. Wszystkie te środki, urządzenia, są takie same, tylko nazwy inne. Nie warto tracić pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fred12321
NIE POLECAM NIE DZIAŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marooo
żel penisizer plus tabletki penistim stosowałem i po tym efektyb były, sam żel to nie wiem czy tak pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriel56x
Ja jestem bardzo zadowolona z Member XXL http://nplm4Iehtzhink.net/ dzięki niemu moje życie erotyczne jest o wiele przyjemniejsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ci nie działa króliku na deskorolce?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie tabletki na powiększenie prącia jak najbardziej przynoszą efekty. Oczywiście nie takie jak pisze na opakowaniach ( typu 7-10 cm w miesiąc), ale w ciągu 2 miesięcy na tego typu tabletkach http://nplink.net/aUBHKuQd spokojnie można zrobić 3 cm. Moim zdaniem to dobry wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi akurat żel dr Penigreat pomógł na utrzymanie wzwodu. Nabrałem większej pewności siebie, jak mi się kilka razy udało naprawdę zaspokoić dziewczynę. Teraz psychika się oczyściła i od czasu do czasu profilaktycznie już się smaruję lub kiedy mam ochotę nieco dłużej wytrzymać w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×