Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zero seksu

Polecane posty

Gość gość

moja dziewczyna ma 24 lata, ja starszy o 2 i co? od jakichś 2 miesięcy zero seksu między nami, ona ciągle mówi że jest zmęczona ma dużo do roboty itd... ja też już nawet nie nalegam bo po co jak widzę że ona nie czerpie z tego przyjemności to nie ma sensu chciałbym żeby chociaż raz ona przejęła inicjatywe i to ona zaczela ona natomiast twierdzi ze to moja rola bo to ja jestem mezczyzna, no ludzie... seks raz na miesiac? w tym wieku? moze to przez jej tabletki? wytlumaczcie o co chodzi bo ja juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ma kogoś na boku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma tego jestem pewien na 100% bo ogolnie mieszkamy razem i ona mało wychodzi, nie jest to typ może aspołeczny ale woli ze mna spedzac czas ogolnie wszystko inne jest super, ale ten seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To lepiej zakończa ten związek bo raczej lepiej już nie będzie Jak to z kobietami na początku poznania seks jest dość częsty a potem nie które stają się naprawdę oziębłe a jak ma się z taką dziecko to już ma cie na smyczy do końca życia bo jej się chyba nie zdradzi bo odejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Macho
Witam myslę że jest znudzona twoją osobą każdy ma pracę obowiązki itd, ja mam sex z 12 razy w tygodniu z partnerką i jest miodzio Może kolacja przy świecach na początek i gra wstępna ? Ewentualnie zawsze można zmienic kobietę na inny model:) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce konczyc bo ja kocham jak cholera i nie wyobrażam sobie bez niej żyć dziecka i tak nie chcemy oboje więc o to się nie martwie, ślubu też nie musimy brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to nie jest problem tego typu ze ja jestem jakims egoistą w lozku, zawsze dbam o to zeby doszła, robię jej minete itd, dokładam starań zeby jej bylo jak najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt związek bez seksu jest do bani wyslij ją do zakonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vey
Ech mam ten sam problem tylko ze swoim facetem, to on z kolei nie chce, bo jest wiecznie zmęczony, dramat.. Tabletki mogą powodować spadek libido, jak najbardziej, ale trzeba też pamiętać, że niektórzy mają po prostu niskie potrzeby i nie są dopasowani w sferze seksualnej. Żeby zwiększyć prawdopodobieństwo zbliżenia zadbaj o fajną atmosferę- długa gra wstępna, dużo komplementów, mów, że jest piękna etc. Też możecie coś urozmaicić, jakiś seks analny, 69?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może niech nie łyka tabletek? albo idzie do lekarza bo to dziwne w tym wieku raz w mc u bara bara :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja partnerka i ja możemy każdego dnia delektować się seksem Więcej fantazji wam trzeba może jakieś gadzety itp tematy Zobaczcie film 9 i poł tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie może ta atmosfera jest problemem... nie mam pojęcia już, ale wielokrotnie proponuje jej jakiś masaż, czy cokolwiek ona się jakby wstydzi przede mną otworzyć, pytałem ją o jej fetysze czy jakieś zachcianki mowi ze nie ma zadnych, ze jest jej dobrze tak jak jest - czyli zwykly seks 69, anal wszystko już probowalismy dla niej najlepiej jakbysmy uprawili seks w pozycji misjonarskiej, zebym ja ja zaspokajal choć nie powiem robi mi też loda itd, wiec to nie do konca tak ze się nie stara, no ale tych staran jest za malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez kiedys zwrocilem uwage ze podnieca ja lekka dominacja a teraz slysze tylko "nie ciagnij za wlosy" "nie szczyp" "nie tak mocno" to potrafi nawet najlepsza atmosfere zepsuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz masz rogi, Ale ciiii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem pewien ze nie mam, nawet by nie miala kiedy mnie zdradzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu ona chce żebyś ją ostro zerżnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co mam ją na sile wziąć? juz o tym myslalem ze moze ona ma taki fetysz wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce poczuć mocnego faceta a to nie fetysz to natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz ja ktoś dyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vey
No może tak być, ja też marzę żeby mój facet mnie ostro wziął, ale nie, on woli jak ja wykazuję inicjatywę, rozumiem raz na jakiś czas czy nawet 50/50, ale nie cały czas, bo aż się odechciewa. Spróbuj może, albo zapytaj jej czy by chciała tak? Może właśnie woli na ostrzej, albo jeszcze o tym nie wie że tak woli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to spróbuję tak zrobić, zobaczymy ona lubi lekkie klapsy itd no ale to "nie tak mocno" "zostaw wlosy" to zawsze mnie wkurza może ona chce zebym to po prostu ignorował a jesli chodzi o rozmowe to tak jak mowilem wszystko jej niby pasuje jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znudziła się, może jej uczucie do ciebie osłabło. Ja tak miałam z byłym, a wiadomo, że wprost ci tego nie powie, tylko będzie się wykręcać zmęczeniem itd. Aczkolwiek może ma faktycznie taki czas, że nie ma ochoty. Różnie bywa z tymi babskimi hormonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vey
Zaskocz ją czymś, powinno pomóc.. kobiety lubią prawdziwych mężczyzn w łóżku. Jak wspomniałam, to może być tylko gra z jej strony żebyś był bardziej zdecydowany. Ale też zwróć uwagę na te tabletki, może jej libido jest słabsze, to bardzo powszechny problem u kobiet, które są na takiej formie antykoncepcji. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby ona mówi że wcale nie czuje zmniejszonego libido no ale fakty mówią co innego jak będzie okazja następna to spróbuję zrealizować plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vey
Może tylko tak mówi, ja sama brałam tabletki i wiem, że bez jest zdecydowanie większa ochota, zwłaszcza w dni płodne. Daj znać czy coś się zmieniło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×