Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jurekk1

Życie erotyczne po 30tce

Polecane posty

Gość Jurekk1

Witam wszystkich. Wiem, że pewnie tutaj przeważająca ilość użytkowników to kobiety ale może jakoś uda się przebić do "mniejszości". Przechodząc do tematu, chciałem zapytać jak to u Was, dojrzałych mężczyzn jest z życiem erotycznym? Czy wszystko działa i funkcjonuje jak należy? Ja miałem pewne problemy i niestety muszę wspomagać się tabletkami. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Jakość się poprawiła, erekcja wydłużyła więc moja kobieta jest bardziej zadowolona. Napiszcie jak jest u Was. Tutaj możecie być w pełni anonimowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1234
witam mam podobny problem tylko ze w moim przypadku to jest czas ktury jest bardzo krotki no i czesto nie panuje nad erekcja. nie wiem z czym problem bo z partnerka nie jadamy w macdonaldach tylko raczej zdrowo i uprawiamy sporty. czy mozesz cos podpowiedziec co by mi pomoglo bo nie czuje sie 100% mezczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skończę 39 lat w tym roku i jeszcze nie odczuwam żadnych różnic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majster32186
Panowie może to partnerka zła i sprzęt nie reaguje na nią jak powinien? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam problem z wytryskiem, sprzęt pracuje jak należy. Ostatnio kochałem się z partnerką 4 razy w ciągu 7 godzin, każdy stosunek po 30 minut, ale w tym czasie doszedłem tylko raz... :( Nie narzekam, bo cieszę się, że partnerce jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałem problem mimo tego, że zawsze byłem aktywny i całkiem dobrze się odżywiałem. Może to stres, nie wiem sam. Ale też nie wzbraniałem się przed pomocą z apteki. I pomogły mi naturalne kapsułki FalumanForte, które także wzmacniają organizm i zażywa się je regularnie, a nie na 5 minut przed stosunkiem, a to wszystko jest dla mnie dosyć ważne. Dlatego uważam, że nie ma co się bać takich ziołowych preparatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gleboko wstrzasnelo mna twe intymne wyznanie a tak na marginesie wiecie ze jestescie nudni?? i przewidywalni jak fabula m jak milosc? rusz w koncu ktorys troche deklem bo reklama powinna byc zabawna i zapadajaca w pamiec a nie prymitywna i prosta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurekk1
Tu nie chodzi o żadną reklamę tylko o normalne ludzkie polecenie drugiej osobie czegoś co ktoś na sobie wypróbował i pomogło. ;-) Przez dłuższy czas zastanawiałem się w czym problem. Na początku tłumaczyłem to stresem i przepracowaniem ale ile można... W końcu zdecydowałem się coś z tym zrobić i teraz nie żałuję. Sprawność wróciła i mam pewność, że nie truję się żadną chemią ponieważ zażywam tabletki z naturalnym składem. Nie ma co się czasem wzbraniać przed tabletkami skoro to ma pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurekk1 a moglbyś podac nazwę preparatu ktory stosujesz? a i jeszcze jedno pytanie czy jest on z naturalnych skladnikow? z gory dzięki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurekk1
Oczywiście, że mogę. Ten suplement to Erozon max. A skład jak najbardziej naturalny m.in l arginina i żeń szeń. W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek7
Dobrze, że napisałeś. Wypróbuję i na sobie te tabletki. Dam znać jak sie sprawdziły. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast tabletek i innych wynalazków polecam regularny sport i zmianę nawyków żywieniowych. osobiście nigdy nie miałem problemów z erekcją, ale odkąd zacząłem regularnie ćwiczyć zwiększyło się też moje libido i ogólnie stałem się znacznie aktywniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurekk1
Drogi gościu oczywiście, zgadzam się z Tobą, że zmiana nawyków i więcej sportu ma jak najbardziej dobry wpływ na jakoś naszych stosunków ale czasem to może okazać się za mało dlatego można się wspomóc tabletkami tym bardziej, że te które ja polecam mają naturalny skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja unikam chemii ile mogę bo i tak jest jej pełno w środowisku, jedzeniu, nawet wodzie. Suplementacja to dodatkowa chemia i obciążenie dla wątroby. Generalnie jak koledzy wyżej, uprawiać sport, unikać ndmiernego stresu, urozmaicać dietę. Jak dobiegałem 30stki i zacząłem nadmiernie łysieć dermatolog poczyniła uwagę i zaleciła tabletki przeciw łysieniu. Połknąłbym to jak młody pelikan gdyby nie moja wrodzona dociekliwość. Przeczytałem, że takie tabletki blokują działanie testosteronu. Łysina = testosteron. Więc jakie skutki? Dopowiedzcie sobie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprinter45
Ja podobnie jak kolega Jurekk1 stosuję erozon i również widze poprawę u siebie m.in w jakości i długości. W pewnym wieku to już nie ma co się zastanawiać tylko się wspomóc w końcu panowie młodsi nie będziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johnny77
czytałem o tych tabletkach, erozon max, dużo pozytywnych opinii i się zastanawiam nad kupnem. mam problemy z utrzymaniem erekcji dłuższą chwilę. czy one na ten problem pomogą? poradźcie Panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwy1234
oj panowie panowie. więcej ruchu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarioP
U mnie po 30tce życie erotyczne dopiero rozkwitło na dobre. Może na to mieć wpływ, że trochę długo czekałem z pierwszym razem (24 lata), ale za to teraz nadrabiam ilością i jakością ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprinter45
Johnny77 tak, zdecydowanie pomogą. Sam się borykałem z tym problemem ale odkąd łykam erozon to utrzymuję dłużej. MarioP no to tylko mogę Ci pozazdrościć tego i życzyć oby to trwało jak najdłużej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurekk1 partnerka zadowolona z działania penisa? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurekk1
Drogi gościu oczywiście, że partnerka jest zadowolona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj luby juz od jakiegos czasu bierze tabletki iqman bo widzial po prostu ze gorzej sie dzieje w lozku i sam wpadl na ten pomysl. a sama bym go chyba nie namawiala bo bym sie bala ze po prostu sie przestraszy i obrazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWolf
U mnie też efekt po zastosowaniu IQman że tak napisze znakomity. W końcu erekcja jest pełna i nie muszę się bać, ze coś się stanie niespodziewanego w trakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość77
A ja mam 39 lat i wiadomo jak miałem naście to mi non stop stał, przed 30 tką, pięć piw i zero szans na seks, a teraz znowu, jak prawie nastolatek, non stop napalony i sprzęt w pełni sprawny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 38 lat i nigdy wcześniej seks nie smakował lepiej :) Wszystko chyba zleży od partnera i indywidualnych potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:43 Yyy facet 50+ na kobiecym forum? Yyyy.... ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witek111
po 30 nie jest źle, to żaden "poważny" wiek :D u mnie nie było problemów do czasu zmiany pracy i mega stresu, wtedy niestety czasem mi "nie stawał" w kluczowym momencie. Wstyd mi było przed moją żona, świeżo po ślubie, a tu takie coś. Kumpel poradził mi wizytę u lekarza, nie było łatwo, ale poszedłem, dostałem maxigrę go i znów wzwód jest na 100% i długi. Kochamy się zdecydowanie dłużej niż wcześniej. A tabletka jest do żucia, więc zero stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan1
a ja się posłuchałem kolegi Jurka i zakupiłem to cudo i panowie jak macie coś kupować to erozon max. myslałem ze to bedzie kolejne g**o ale stwierdziłem a co mi szkodzi. a efekt jest przeciwny. penis stoi jak trzeba, erekcja dłuższa niż zawsze. jestem pozytywnie zaskoczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik134
coś cisza tutaj u was. ja przez ostatnio czas testowałem erozon max i faktycznie działa. a myślałem że to kolejny badziew a tu proszę jakie miłe zaskoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co facet to inaczej. ja też 30+ a wszystko działa wyśmienicie i bez wspomagania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×