Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jurekk1

Życie erotyczne po 30tce

Polecane posty

Gość gość
Zwinność małpy siłę słonia daje częste bicie konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janekxx9
ja mieszkając w stanach zdecydowałem się na zatępczą terapię hormonalną, niestety wróciłem do pl i wszystko szlak trafił bo lekarz stwierdził że to niebezpieczne i nie będzie mi przepisywał, bo to dla niego za duże ryzyko , dodam ze mieszkając w stanach już kilka lat brałem hormony, i na prawdę to jest zbawienie dla organizmu, po prostu uzupełniałem brak testosteronu, tyllko że w pl musiałem niestety szukać czegoś na lewo, teraz od kąd do pl wróciłem kupuje sobie na doping-online.com testosteron iniekcyjny i wszystko wróciło do normy. poza tym nie mam żadnych problemów, co by mówilo o tym że tylko i wyłączniem powodem mojej niedyspozycji seksualnej był spadek hormonów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbował ktoś Nepal herbs ? http://www.nepalherbs.eu/pl Jeśli nie, zdecydowanie polecam każdemu. Działają w sposób ciągły i nie potrzeba pilnować godzin. Komfort uprawiania sexu jest naprawdę bardzo duży a erekcja i wytrysk jak u szesnastolatka. Działają bardzo mocno i dobrze. Przerobiłem kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy i zdecydowanie najzdrowszy. Oprócz skutecznej poprawy erekcji to także dla mężczyzn szerokie prozdrowotne spectrum działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 30 lat, jem niezdrowo, sporo piję, mam nieregularny tryb życia, mam mimo to przyzwoitą sylwetkę i takie same potrzeby seksualne jak 15 lat temu. Ciągle mam ochotę 2-3 pod rząd, a 4-5 razy dziennie to nie jest problem. Do tego mogę to robić na prawdę długo. To raczej kwestia genów i adaptacji do otoczenia, radzenia sobie ze stresem i życiem pod ciągłą presją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×