Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

a najbardziej mi żal moich piersi

Polecane posty

Gość gość

Zawsze mialam male B w ciazy i w czasie karmienia duze pelne C wlasnie zakonczylam tydzien temu karmienie i rozmiar wrocil do malego B ;-( jakos nie moge sie przyzwyczaic sa takie male.......eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmiar "C" to optymalny dla kobiety.Masuj dużo piersi to ci urosną i bierz zimne kąpiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urosna w wieku 30 lat? Chyba zwariowalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy przytyć i już piersi są większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszystkim idzie w cycki :D mnie nie, a mam coś koło A w wieku 20-paru lat. Najchetniej nie nosiłabym wcale stanika (nie kręcą mnie puszapy i udawanie czegoś czego nie mam) ale to głupie gdy coś sterczy z pod koszulki lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cycki rosną w kazdym wieku tylko należy o nich dbać i masować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto też nosić jakąś fajną odzież, oryginalną, to i będzie na 100% niesamowity wygląd, znam np. Dreamtex, firma zajmuje się drukiem na koszulkach i można wymyślić coś oryginalnego)) i zapoznać się z kimś))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:59 Mi urosły w wieku 30 lat właśnie Do dwudziestki miałam małe B potem około 25roku życia duże d lub małe C Po 27roku życia miałam przeskok z dużego C na wielkie E a po 30 zrobiło mi się H:O I mimo że noszę prawie ten sam rozmiar ubrań to cyce nie mieszczą mi się w żadnym standardowym rozmiarze!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyne szczęście w nieszczęściu to, to że zawsze miałam fason piersi taki jak sylikonowe to znaczy pomimo tak dużego rozmiaru nie zwisa mi pierś nie kładzie się na skórę brzucha tylko jest uniesiona nad nią, Całe szczęście bo jak bym musiała jeszcze szukać odpowiedniego stroju kąpielowego który mi te armaty podtrzyma to bym się załamała. -Wystarczy że musiałam zrezygnować z przepięknej kurtki z szynszyli która pięknie podkreślała talię i nie dopinała o 20cm w cyckach:O Dyskryminacja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym Takie duże cycki bolą! Bez przerwy są tkliwe. Więc zanim zażyczysz sobie większych od mamusi natury to 2 razy pomyśl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże cyce to atrybut kobiety.Rozmiar D to każda chciała by mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×