Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko odpowiadajaca

antykoncepcja!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość szybko odpowiadajaca

siemanko... wlasie zalozylam nowego bloga.. tam umieszczam roznego rodzaju artykuly i wiadoosci :) jesli tu weszlas zostaw notke zeby ten topic nie zniknal :P i dowiedzialo sie o nim jak najwiecej osob.. adres bloga to www.trudnepytanka.mylog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudnepytanka
dziekuej za odswierzanie :) mam nadzieje ze choc poniektorym pomoglam.. jak na pare dni i odwiedziny przez 90 osob jest chyba nie zle.. ciesze sie bardzo ze moge wam pomagac!! pozdrawiam i caluje was nyguski :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruffffka
własnie tam byłam .............polecam :) i pozdrawiam autorke 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkaa
ja wlasnie z tamtad wracam.. bardzo ciekawa stronka :] cos ciekawego jest nie powiem.. polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kas dziew czyn ka
bylam tam i nic specjalnego nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdgfdg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracujcie dalej. jest nadzieja ze ta stronka bedzie za jakis czas minimalnie choc wyrozniajaca sie z calej serii wtornych, ze bedzie wnosila cos nowego... ale czeka was wiele pracy. ale zachecam, bo w panstwie gdzie nie ma edukacji seksualnej an normalnym poziomie, gdzie kroluje caly czas myslenie o seksie po ciemku, pod koldra i ze Bog Stworca daje dzieci, to tego typu strona moze choc minimalnie poduczyc szukajacych wiedzy w inny sposob niz jakies bravo czy tam teraz raczej cosmo (swoja droga swietna lektura dla nastolatki: ciekawe czy wydawcy cosmo zdaja sobie sprawe, ze pobocznym targetem sa nastolatki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oploplopl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×