Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamakafeterianka

asequrella - czy któraś z Was stosuje podczas brania tabl. anty. ? polecicie?

Polecane posty

Gość mamakafeterianka

mam baaardzo słabe libido, właściwie zerowe, w dodatku nie mogę schudnąć będąc na diecie i ćwicząc, sądzę, że to skutek brania tabl. anty., ale muszę je brać, bo nie chcę na razie zajść w drugą ciążę, a na gumki jestem uczulona. poza tym boję się też o wątrobę...czy poleciłybyście nowe tabletki ochronne asequrella? bierze któraś z Was? jest jakaś poprawa? produkt jest nowy, więc szukam opinii, żeby nie faszerować się i nie wydawać kasy na marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety to lipa anty spowodowału u mojej ponadto problemy z ciśnieniem i lekarka kazała jej odstawić na pytanie od kiedy odpowiedziała:) od wczoraj i tak skończył się problem z libido a zaczął z okresem itd ale generalnie jest zajefajnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakafeterianka
dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=451171 tutaj masz dość obszerny wątek o tym specyfiku. Większość lekarzy uważa, że to "pic na wodę" i efekt placebo. Są to same witaminy itp podobne do innych suplementów diety. Można wziąć 2-3 opakowania na próbę, ale zwykle to strata czasu i pieniędzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllka
no nie przesadzajcie że wszystkie suplementy to pic na wodę, probiotyki też są suplementami a lekarze różnych dziedzin zalecają je często.Co do asequrelli to wygląda na podejrzany specyfik na wszystko, osobiście nie stosowałam. Ja natomiast profilaktycznie biorę provag, bo właśnie polecił mi ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odstawić tabsy a libido samo wzrośnie takie pierdy jak asekurella mogą wciskać ciemnotom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Callami
Stosowałam i zero efektów. Stosuję teraz Zioła Tybetańskie ("Tibetan Herbs") aby schudnąć i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona ich działaniem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Chyba nic nowego te same obietnice tylko o mocy forte, polecam do poczytania; pogromcyreklam.blogspot com i w wyszukiwarce wrzucic nazwe produktu. Ja stosuje Harmonellę, tez osłona do antykoncepcji, zestaw witamin. Nie obiecują wiele, po prostu wzmocnienie organizmu, bo czasem osłabiony organizm gorzej toleruje hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supergirl999
mogę polecić wersję forte, wiadomka, że trzeba pobrać przez dłuższy okres, bo to suplement i w dodatku ziołowy, więc zdrowszy dla mojego organzimu; biorę 3 miesiące i jest w porządku, nie mam humorków, nie jem jak szalona. U mnie się sprawdziła., tylko mówię – trzeba torchę cierpliwości ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytałam mojego gina o jakąś osłonę, bo widziałam w reklamie to powiedział żeby sobie raz na jakiś czas stosować invag przez tydzień dopochwowo.A że po tych tabletkach które przepisuje nie powinno być problemów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Invag to probiotyk który zawiera żywe szczepy bakterii kwasu mlekowego więc chroni przed infekcjami a propo bardzo skuteczny ale libida nam nie podniesie czy też nie poprawi humoru. Asequrelli nie stosowałam bo dobrze znoszę przyjmowanie pigułek a jak mam chandrę to biegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sprawdza się harmonella, odkąd ją stosuje do plastrów antykoncepcyjnych mam więcej energii i nie jestem taka ospała. Kolejny plus, to taki że kapsułki zawierają chrom, zauważyłam że dzięki nim mam mniejsze łaknienie na słodycze i zdecydowanie ładniejsza cerę. Może spróbuj zmienić tabletki na plastry lub krążek dopochwowy, mi taka zmiana pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dobrze wpływa na psychikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luxtorpeda90
od 3. miesięcy biorę asequrellę forte - poprawiło mi się libido, waga też nie szaleje,dla mnie w porządku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango33
U mnie to samo luxtorpeda90 :) Po asequrelli forte waga nie odwala numerów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×