Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam ptanko

Badania na choroby weneryczne - proszę o rady!!!

Polecane posty

Gość mam ptanko

Witam. Chciałabym aby mój chłopak zrobił sobie badania na obecność chorób wenerycznych i nie mam tu na myśli tylko HIV. Czy jest jakieś jedno badanie a raczej "zestaw"/komplet badań, który wykluczyłby obecność tych chorób??? Proszę o odpowiedzi, bo mój mężczyzna prowadził w przeszłości dosyć bujne życie erotyczne z kobietami różnego pokroju i nie chcę niczego złapać. Sama też chciałabym wykonać te badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptanko
to są badania krwi/skóry???? na wszystkie choroby dadzą "odpowiedź"??? prosi się o nie ginekologa czy lekarza ogólnego??? - pytanie ważne zwłaszcza w przypadku faceta... jeśli jesteś w stanie odpowiedzieć na powyższe pytania, będę bardzo wdzięczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są badania z krwi, w niektórych wypadkach pobierają wymaz z dróg moczowch. Można je zrobić bez skierowania we własnym zakresie lub na NFZ (lekarz ogólny powinien dać skierowanie). Są też poradnie wenerologiczne w każdym większym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam taki wykaz badań na choroby przenoszone drogą płciową - diagnostyka kiły ( USR, VDRL, FTA, FTA-ABS, TPHA ) -rzeżączka ( GO ) : preparat bezp. + posiew -rzęsistek pochwowy ( TV ) : perparat bezp. + posiew -Chlamydia, Mycoplasma, Ureaplasma ( urogenitalne ) -odczyn Waalera-Rosego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptanko
serdeczne dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że temat jest dość stary, ale dla mnie jak najbardziej na czasie. Powiedźcie mi proszę, czy orientujecie się może, jak najszybciej można zrobić testy pod kątem wirusa hiv. Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są owszem takie panele, chociaż do najtańszych one nie należą. ZOrientuj się tutaj: https://drwenerolog.pl/ Najtaniej będzie zamówić sobie włąśnie taki panel bezpośrednio z laboratorium. Wiem, że pewni niektóre z nich robią stacjonarnie ale jeśli kupisz osobno każde badanie to bedzie o wiele drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bardzo cieszy, że w dzisiejszych czasach można sobie dyskretnie zamówić taki komplet do robienia badań do domu. Nie każdy ma ochotę przecież chodzić po gabinetach... Polecam badania np. z tej strony http://wenerolog24.pl/testy, a przy tym naprawdę dużo rzeczowych informacji tu znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×