Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smuglinka

Biała wydzielina, swędzenie pochwy, okres mi się spóźnia 2 dni, potrzebuję porad

Polecane posty

Mam do was pytanie, otóż współżyłam w chłopakiem 4-5 razy w tym miesiącu, za każdym razem się zabezpieczaliśmy, uważaliśmy. Partner nie doszedł we mnie ani razu, poza tym prezerwatywy zawsze były w porządku. Kilka dni przed okresem strasznie swędziało mnie w miejscach intymnych i znalazłam tam białą wydzielinę. Wiem, że to może być grzybica pochwy, zastosowałam clotrimazolum w czopkach. Teraz swędzi mniej, praktycznie wcale, ale okres się spóźnia od 2 dni. Możecie coś poradzić? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaanaa
może z powodu infekcji? ciąża raczej niemożliwa skoro się zabiezpieczacie i nie było żadnej wpadki.Grzybica może "przesunąć" okres. Sokoro jeszcze trochę swędzi to znaczy że nie doleczona ta infekcja,Wzięłabym do końca te globulki, do tego provag doustnie i clotrimazolum do smarowania.A jak nie przejdzie to do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki19
miałam grzybice i mój lekarz powiedział, że to okresu opóźnić nie może. zresztą miałam dość długo ją i regularnie miesiączki. najbardziej prawdopodobne jest to, że przez stres mogłaś opóźnić sobie okres. :) miałam podobnie. jeśli nie będziesz miała przez tydzień okresu zgłoś się do ginekologa. mnie zrobił badania i sie okazało, że mój organizm sie zachowuje, jakby miał okres ale w pewnym sensie brakowało mu krwi. przepisał mi duphaston i dostałam już dwa dni po wizycie okres. pozdrawiam i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiamarysia
tabletki trzeba wybrać do końca żeby na 100% wyleczyć grzybicę. potem warto zastosować probiotyki dla kobiet, np. provag, żeby uzupełnić "dobre" bakterie w pochwie. na okres spokojnie zaczekaj, bo z tego co piszesz raczej masz małe szanse na ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, może i mi byście coś doradziły. Od wczoraj dokucza mi grzybica, dziś dopiero dostałam Gynalgin i chciałam zaaplikować na noc pierwszą tabletkę, ale patrzę, a tu mam takie brązowawe plamienia. Czy muszę teraz poczekać na 'całkowity' okres, czy może jednak mogę wziąć tą tabletkę? Bardzo bym chciała zacząć już leczenie bo całą noc się z tym męczyłam. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Twoim miejscu poczekałabym z leczeniem do końca okresu, lepiej wziąć całą kurację na raz. Spróbuj posmarować się provag żelem łagodzi on pieczenie, podrażnienie, zawiera kwas mlekowy, który hamuje rozwój grzybów i bakterii. Mnie on zawsze pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej poczekaj i zacznij stosować po miesiączce, a póki co powinien pomóc clotrimazolum zewnętrznie i ewentulanie probiotyk-dobry dopochwowy jest invag.Ale jeśli przejdzie Ci po maści to zostaw sobie probiotykna później-po leczeniu-żeby odbudować florę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a ulotki umiecie czytać? jest napisane NIE STOSOWAĆ W CZASIE MIESIĄCZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczekaj z zastosowaniem gynalginu do zakończenia miesiączki. Jeśli masz uciążliwe objawy możesz użyć zewnętrznie maści clotrimazolum a na noc dopochwowo probiotyku invag przez 7 dni. To złagodzi objawy infekcji i pomoże w leczeniu grzybicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest grzybek idź do lekarza przerwij bzykanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaaa85
poczekaj na zakończenie okresu i wtedy zacznij brać gynalgin, na świąd polecam provag żel, bardzo skuteczny, teraz go stosuję profilaktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gynalgin wzięłabym po miesiączce. po leczeniu spróbowałabym jeszcze kuracji lactovaginalem, żeby odbudować florę bakteryjna w pochwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
provag srovag, brałam to jakiś czas temu przez 3 miesiące i nic nie pomagało (na posiewie brak lactobacillus), teraz nie biorę i jestem zdrowa, problemów z candida ani innymi pasożytami nie mam mimo że m.in. regularnie chodzę na basen. ten wysyp komentarzy chwalących ten specyfik i podobny to akcja marketingowa i nic więcej, żałuję że się też dałam nabrac i wydałam kupę kasy na cukierki z gołą panią na opakowaniu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie provag pomógł, mogę z czystym sumieniem polecić go kobietom w ciąży, ja zażywałam go przez całe dziewięć miesięcy, w tym czasie problemów intymnych nie miałam, mimo iż raz w tygodniu chodziłam na basen, zaparcia również mnie nie męczyły (moja siostra w ciąży miałam z nimi duży problem). Każda kobieta jest inna i inaczej reaguje na dany produkt, to od nas zależy co kupujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×