Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bialy i gesty sluz

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio uprawialam seks ze swoim facetem i po pierwszym razie poszedl wyrzucic gumke(nie pekla a on wychodzi ze mnie koedy dochodzi) nie jestem pewna czy umyl penisa. Po 15 minutach zrobilismy to drugi raz ale na poczatku ocieral sie o mnie i prawie wszedl bez gumki. Z jego czlonka wydzielal soe plyn(zgaduje ze nawilazajacy) ale czy jest mozliwosc ze w tym plynie byly resztki spermy i mogly one mnie zaplodnic? (Seks trwal potem dlugo wiec nie byl to preejakulat). Teraz czyli 3 dni po stosunku mam suchy i baaardzo gesty bialy sluz. Kalendarzyk pokazuje ze okres powinien przyjsc za 11 dni. Co oznacza ten sluz?? Jestem strazzna panikara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Wszelkie formy ocierania się o siebie narządami płciowymi (chyba że robi się to w ubraniu) "podpadają" już pod petting lub stosunek przerwany, które dają niewielką szansę na ciążę.Aha, i mężczyźni w odróżnieniu od kobiet nie mają śluzu nawilżającego, więc to mógł być preejakulat.A ten śluz który obserwujesz u siebie normalnie występuje w czasie przed miesiączką.Chyba że jest to coś, co brzydko pachnie, swędzi i piecze.Wtedy oznacza, że złapałaś jakąś infekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×