Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Błagam pomóżcie

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny, pisałam ostatnio ale mało było odpowiedzi. Czy 5dni przed okresem można zajść w ciążę? Owulacja w połowie cyklu raczej była bo bolał mnie jajnik, test owu był pozytywny wzrost temp tez ale przez pierwsze 3dni temp byla wyzsza pozniej.spadek, wyzsza, spadek i pozniej juz wyższe temp przez kolejne 4dni. Dziś jest 27dc od tyg bolał mnie brzuch jak na okres, piersi też były obolałe lekko. Wszystko wskaztwalo na zblizajacy się okres. Dziś powinien przyjść z tym ze temp jest 36,68 ale chyba jestem trochę przeziebiona. Czy możliwa jest ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jest możliwość, ale przed okresem na pewno mniejsza niz po. Jesli masz cykle jak w zegarku to nie brałabym pod uwage ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cykle sa mniej więcej co 27-max 29 dni. Nigdy dłuższy mi się nie zdarzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystaw cipke do monitora, zrobimy usg, haha. Sami lekarze tutaj. Tak, możesz być w ciązy/ nie, raczej nie. Zrob sobie tabelke z dniami płodnymi, ale spisz cykle z minionego roku i wylicz srednią, od którego do którego dnia max. dni płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupota było współżycie bez zabezpieczenia do końca ale uważałam ze 5dni przed @ już nie ma ryzyka.tym bardziej że robiłam też testy owulacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś podobne doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troszke dziś boli mnie brzuch, wczoraj v też miałam skurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bardzo rozumiem twoje podejście. Najpierw robisz testy owulacyjne żeby nie zajść a potem współżyjesz bez zabezpieczeń bo uważasz że jest bezpiecznie. Skąd więc teraz ta panika? skoro masz cykle 27 -29 dni to jeszcze nawet nie ma mowy o spóźnieniu. Skoro nie chcesz ciąży to zabezpieczaj się stale. Po co ci takie nerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie po co mi to? Durny człowiek jest, najpierw lekcewazy a później się martwi. Więcej tego nie zrobię. To uważasz że nie ma możliwości o zajściu w ciążę? Wczoraj robiłam test i jest negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam plamienie więc chyba okres lada moment przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Jeżeli owulacja została prawidłowo wyznaczona (nie z kalendarzyka!) 4 dni po niej praktycznie nie ma już szans na zajście w ciążę.Niezależnie od tego-spóźnienie okresu do 7 dni NIE wskazuje na ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×