Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aikoooo

Ból jajników

Polecane posty

Gość Aikoooo

Witam, od 3 dni czuje ból u dołu brzucha, do tego spóźnia mi się miesiączka już ponad tydzień, mam nieregularne cykle mimo to nie spóźniają się tak długo. Podejrzewam że to ból jajników, nigdy wcześniej takiego nie miewałam nawet przed okresem. Miesiąc temu kochałam się z moim chłopakiem, zabezpieczaliśmy się. 3 dni temu (czyli w czasie spodziewanej miesiączki ) zrobiłam test ciążowy lecz wyszedł negatywny. Dodam jeszcze że nie mam większych objawów ciąży, nie czuje bólu piersi ani nie mam mdłości, tylko dość mocne białe lub przezroczyste upławy z pochwy dosłownie potrafią się lać strumieniami. Oraz miałam płaczliwe dni, złe samopoczucie. Czytałam dużo na innych stronach, jednak chciałabym dowiedzieć się czegoś w tym konkretnym przypadku. Czy mógłby ktoś doradzić ? Nie ukrywam że ciąża nie jest mi teraz na rękę :/ miałam również sporo stresu w tym miesiącu domyślam się że mogło to też jakoś wpłynąć, a po spóźnionej miesiączce zaczęłam świrować i obawiać się ciąży więc nerwów mam jeszcze więcej. Z góry dziękuje i proszę o poważne odpowiedzi, martwię się że to może być jakaś choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
choroba weneryczna idz sie zbadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aikoooo
Ale czy jest możliwość ujawnienia się takiej choroby dopiero bo miesiącu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aikoooo
Może ktoś jeszcze coś doradzić ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uplawy czesto swiadcza o infekcji, mozesz przez kilka dni zazywac probiotyki ginekologiczne Lactovaginal, sa dopochwowe wiec zadzialaja szybko, jesli cinie przejdzie, to musisz umowic sie na wizyte do gienkologa, a co do testu ciazowego to jak go robilas? z pierwszego porannego moczu?jesli nie, to warto bedzie go powtorzyc wlasnie z takiego moczu, bo w nim jest najwiecej hormonow, a na poczatku ciazy moze byc ich bardzo malo i test mogl nie wyczuc, tak czy inaczej powtorz test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo torbiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×