Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaczuszka20

ból jajników! Pomocy.

Polecane posty

Gość kaczuszka20

Witam. Mam problem i liczę na Waszą pomoc. Od roku biorę Diane-35 i oprócz paru kilogramów więcej i zaparć nic więcej mi nie dolegało. Wczoraj zaczęły boleć mnie jajniki.To taki kłujący ból, taki pulsacyjny ale nie jest ciągły. Myślałam że to przejdzie ale dzis już od rana znów mnie boli Zaczynam się martwić! Ale może niepotrzebnie... Dodam, że niecałe 2 tygodnie temu byłam u ginekologa i badając mnie stwierdził, że mam powiększony jajnik i jakiś mały pęcherzyk na jajniku. Powiedział, żeby się nie denerwować bo ten pęcherzyk może być spowodowany braniem tej Diany-35 i pewnie się wchłonie. Tak ogólnie to wszystko było w porządku. No ale ten ból mnie martwi. I nie wiem co zrobić. Może któraś z Was miala podobny problem i może mi w jakiś sposób pomóc? Proszę! Liczę na poważne wypowiedzi. Dziękuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednajaddd
o matko to ja ci wspolczuje. wiem co to znaczy. mialam powiekszone jajniki i sporo pecherzykow na kazdym, i do tego ten bol. mialam nieustanny bol janikow pulsujacy lub ciagly przez 24 goziny na dobe, 7 dni w tygodniu. czekalam na wizyte u gina ale sie nie doczekalam bo po paru tygodniach bol byl tak dotkliwy ze wyladowalam w szpitalu z podejrzeniem wyrostka. zaczeli szykowac mnie do opoeracji ale moja mama sie nie zgodzila tak od razu i bardzo dobrze. po 5 dniach szanowni lekarze doszli do wniosku ze to nie wyrostek, zrobili mi usg ginekologiczne a pani ktora mi je robila powioedziala zebym sie ze szpitala zabrala bo zle sie dzieje i ze mam do gina zasuwac. wiec poszlam dostalam diane 35 ale po niej masakra. musialam odstawic po miesiacu bo totalnie jej nie tolerowalam. po jakims czasie bol minal, teraz na szczescie nie boli, tylko czasami ale to juz takie paro minutowe seanse bolowe :) szczerze mowiac dalej nie wiem co mi jest bo boje sie brac hormony . zreszta mam dopiero niecale 19 lat, wiec moze sie unormuje wszystko, wlasciwie juz jest ok, tylko przydalo by sie kontrolne usg radze ci isc do dobrego ginekologa, bo moj jest totlanie beznadziejny i musze zmienic :) aaha i jeszcze dodam ze dosyc dlugo mialam niedojrzale jajniki i na to przyjmowalam hormony jakis czas temu. moze mi rozregulowalo to gospodarke hormonalna. juz sama nie wiem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×