Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pyskata90

Brak chęci na seks

Polecane posty

Gość Pyskata90

Witam kobietki może mi pomożecie. Od jakiś dwóch mies. nie biorę tabletek antykoncepcyjnych musiałam je odstawić ze względów zdrowotnych. I od czasu zaprzestania stosowania tabletek moje libido jest zerowe, nie mam kompletnie ochoty na seks. Nie muszę chyba dodawać że to nie mały problem w młodym małżeństwie. Może są jakieś metody aby się troszkę ożywić? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko masaż pizy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bb10
Witam, Mam 34 lata i dziecko (syna 3,5 latka). Poród przebiegał bez większych problemów dziecko dostało 10pkt. Po porodzie zaczęłam mieć coraz mniejsze chęci na zbliżenie z moim partnerem. W chwili obecnej moje chęci oraz zapotrzebowanie na seks jest zerowe. Jakby ktoś guzik wyłączył. Byłam już u kilku lekarzy ginekologów, seksuologów oraz endokrynologa. Tabelki antykoncepcyjne jakie przyjmuje to Cortella. Każdy rozkłada ręce a my jesteśmy dopiero od 6 lat w związku. Czy ktoś ma pomysł jak pomóc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaco1l1l  o2 pl
Witam Partnerka brała tabletki od porodu i jej libido spadało, od ok pół roku zaprzestała brać tabletki i jej ochota na seks wzrosła niesamowicie - tak było w naszym przypadku, a wiadomo ludzie są różni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierzesz tabletki i jednocześnie się boisz ,że zaskoczysz w kolejną ciążę,i tu jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Literatura i filmy erotyczne, do tego "zmuszanie" się do seksu, planowanie go. Apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×