Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

brak objawow

Polecane posty

Gość gość

Witam mam nadzieje ze ktoś mi pomoże! Kochałam się z mężem bez zabezpieczeń ale nie doszedł w środku .. za kilka dni mam dostać okres lecz nie mam żadnych objawów (zawsze je miewalam) raz bolał mnie lewy jajnika i to dosyć mocno oraz miałam gesty biały śluz czy ktoś wie co to może oznaczac ? Proszę o odpowiedzi !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie doszedł w środku to szanse na ciążę są według mnie znikome... Nie denerwuj się i czekaj spokojnie do terminu @. Ja osobiście zawsze odczuwam objawy zbliżającej się @. Kilka dni przed boli mnie brzuch, a piersi puchną i niemiłosiernie bolą :( ale zdarzyły się w moim życiu ze 3-4 takie miesiączki, które przeszłam zupełnie bezobjawowo. Taka miła niespodzianka :) Także brak objawów @ nie zawsze sugeruje, że coś się dzieje :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź :) denerwuje się bo rzadko kiedy nie mam objawów a do tego brak zabezpieczenia i bolacy jajnik to troszkę się przestraszylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma za co dziękować ;) a czy ciąża w Twoim wypadku byłaby dużą tragedią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tragedia napewno nie tylko bardziej strach czy bym podolala .. ;) miałam bardzo duże problemy z jajnika mi torbiele itd ale miesinaczkę miałam regularna teraz mam dostać w niedziele i nic mnie nie boli zero objawów tylko ten śluz biały i strasznie go dużo raz był taki ciemniejszy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm... to w sumie podobnie, bo ja też mam problemy z jajnikami (też torbiele).. :( ale nie o tym tu mowa... ;) Do niedzieli jest jeszcze trochę czasu więc może objawy jeszcze się pojawią? A jeśli nie to tak jak pisałam, nie wyklucza to @ :) A co do tego białego śluzu to zauważyłaś go pierwszy raz? Ja np zwykle przed @ mam właśnie dużo takiego białego, kremowego śluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie pierwszy raz ale nigdy nie było go aż tak dużo. . A nie wiem czy cos ma wspólnego z jajnikem który bolałączy mnie dwa dni nogi nie mogłam podnieść chodzić i przeszło. . Nie chce się nakręcić niepotrzebnie ale wiem ze są przypadki pomimo wtrysku w pochwie kobietyzachodzą w ciążę a zawsze z mężem używaliśmy prezerwatyw tak przez kilka dni było bez nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez obaw. O ciążę wcale nie jest tak łatwo ( niestety wiem to z doświadczenia :( ) A ból jajnika może właśnie oznaczał, że zrobiła się torbiel? Gdy mi robią się torbiele, nie mogę się nawet załatwić bez bólu... przy chodzeniu, siadaniu też boli... A o seksie wtedy nie ma mowy, tak silny ból odczuwam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe ze to znów torbiel takie same objawy miałam poszłam do ginekologa i torbiel na 6cm zapisze się do ginekologa i się dowiemy co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak będzie najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×