Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaxen

Brak okresu pomóżcie proszę

Polecane posty

Gość kaxen

Witam. Mam 17 lat. Jestem z chłopakiem 3 lata, a znamy się jeszcze dłużej. Rok temu zaczęliśmy współżyć. Naszym zabezpieczeniem są prezerwatywy + stosunek przerywany. Wiem, że stosunek przerywany nie jest zabezpieczeniem przed ciążą, ale robimy to dla większej pewności, iż 2 razy prezerwatywa pękła. Kiedy skończę osiemnaście lat chcę pójść do ginekologa po tabletki usmiech.gif Ale nie wiem czy nie wybrać się już niedługo. Zawsze z reguły miałam regularny cykl. Co 28-30 dni. Niestety dziś jest już 34/35 dzień (okres dostałam późnym wieczorem) i miesiączki dalej nie ma. Nigdy tak długo nie musiałam czekać. Bardzo się boję. Wczoraj zrobiłam test i wyszedł negatywny. Prezerwatywa w ciągu ostatnich kilku miesięcy nam nie pękła, nie kochaliśmy się nigdy bez zabezpieczenia. Co robić? Jestem niepełnoletnia i z tego co wiem osoby niepełnoletnie nie mogą same chodzić do ginekologa. Nigdy nie byłam u ginekologa, a z mamą nie chcę pójść. P prostu nie da się porozmawiać z nią na spokojnie na takie tematy. Pomóżcie! Teraz właśnie boli mnie podbrzusze, ale okresu jak nie ma tak nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miesiączka spóźnia się przez upały. Spokojnie czekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było rozmzwać z mamą o zabezpieczeniu,a nie ruchoać się od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyczyn opóźnienia okresu może być wiele. Nawet stres. Nie ma co się od razu zamartwiać, poczekaj spokojnie, za jakiś czas powtórz test. A z mamą moim zdaniem i tam powinnaś na ten temat porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prezerwatywy są skuteczne, ale zacznij sobie wyznaczać fazy cyklu i współżyjcie tylko w dni niepłodne, będziecie się czuć znacznie pewniej. Bardzo łatwo wyznaczysz je przy pomocy testera np Afrodyty na ślinę. Opłaca się ją kupić, bo jest naprawdę niedroga a wystarcza na dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaxen też mam taki problem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×