Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość annie2021

Brązowa wydzielina z pochwy

Polecane posty

Gość annie2021

Od 4 dni mam jasnobrązową bezwonną wydzielinę z pochwy, nie jest jej dużo. W tym miesiącu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, a wydzielina pojawiła się w ok. 15 dnia cyklu. Nic mnie nie boli, nie piecze, nie swędzi. Biorąc pod uwagę, że wcześniej brałam tabletki, a teraz używamy prezerwatyw, to ciążę mam nadzieję mogę wykluczyć. Cytologie robiłam, jestem czysta. Więc drogą dedukcji najprawdopodobniej jest to spowodowane owulacją albo odstawieniem tabletek, ale nadal nie jestem przekonana :( Jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozliwe że jest to związane z owulacją. Inna sugestia to taka że po odstawieniu tabletek owulacja może sie pojawić naprawdę szybko. Nawet 7, 8 dnia cyklu i to może być twój okres. Albo się dopiero zaczyna. Jesli nie obserwowałaś cyklu to tak naprawdę nie możesz wiedzieć co się stało. Trzeba czekać na razie az to sie samo unormuje. Brązowa wydzielina oznacza zazwyczaj utlenioną krew czyli krew która nie jest świeża jest wydalana z organizmu. Zazwyczaj w normalnych cyklach pojawia się przy niewydolności ciałka żółtego, po tabletkach to całkiem możliwe że ciałko żółte nie wyrobiło. Przy owulacji krew która się pojawia to raczej żywa krew i zazwyczaj pojawia się w ciągu dnia ale kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×