Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciąża czy kolejny problem zdrowotny?;(

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam taki mały problem. Ostatnia miesiączkę miałam 27 marca.. jakieś 4 tyg temu wspolzylismy z chłopakiem. Miałam dni plodne ale on tylko wszedł i wyszedł.. jednak okresu n mam do dziś. Mam bardziej nieregularne cykle. Testu nie robię no bo raczej nie ma sensu bo zapłodnienie jest mało prawdopodobne . jak myślicie co mi może być?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie nie regularny cykl. Ja zanim zaczęłam brać anty miałam tak samo - okres miałam to 3 m-ce, różnie. Skoro nie było wytrysku, nie masz się co martwić :) może do lekarza, jakieś hormony uregulować? Męczące są takie cykle znienacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wytrysku nie doszło. Dopiero później w prezerwatywie... nawet nie wiem czy to były dni plodne czy nie, ale obstawiam że tak.. mam problemy z tarczyca i wysoką prolaktyna. Może to jest przyczyną.. no nic. Faktycznie pójdę do lekarza . Dziękuję za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - obawiasz się, że jesteś w ciąży, - nie planowałaś ciąży, a stało się… - rozważasz aborcję, - miałaś aborcję, … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie codziennie od 18.00 do 23.00. Telefon - Chat – Email ZAUFANIA tel.: 586 915 915 email: kontakt@netporadnia.pl chat: http://www.netporadnia.pl/ Porady w Netporadni są bezpłatne. Gwarantujemy pełną dyskrecję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć! Polecam jednak test. W czasie owulacji jest duże prawdopodobieństwo zajścia w ciążę...A tyle czasu bez okresu jest mocno nietypowe. W preejakulacie są plemniki. W czasie stosunku przerywanego może dojść do zapłodnienia. Daj znać, czy test okazał się pozytywny czy negatywny. Jesli miałabyś potrzebę więcej porozmawiac na temat wczesnych objawów ciąży albo już zdiagnozowanej ciąży, podaje mojego maila: annamarta.jaczyty@gmail.com Pozdrawiam serdecznie! Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×