Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania 2626

Ciąża

Polecane posty

Gość Ania 2626

Chciałabym wiedziec... kiedy i jak mozna rozpoznać, że jest sie w ciąży... od jakiego termionu od prawdopodobnego zapoldnienia ;)... kiedy widdomo juz że cos dzieje sie z ciałem kobiety !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emisia
najlepiej już gdy nie dostałaśoczekiwanej miesiączki, kupic w aptece test ciążowy. kosztuje ok.12 zł i wtedy można sprawdzić. ale w pierwszym miesiącu ciąży występują nudności i czujesz się jakoś nieswojo. test nie jest 100% najlepiej odwiedzić ginekologa!!! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania2626
Ale czy jest mozliwość takiego samopoczucia w pierwszym tygodniu od zaplodnienia czy tylko sobie " wkręcam" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni na to to jeszcze za wczesni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna forumowiczka
tez tak mam :( Ponad tydz od pechowego dnia okres sie spoznia a juz sie czuje jakbym byla:(poczekam jeszcze kilka dni i ide po test:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to sie czuje
prawdopodobnie jak czujesz to masz wpadke 98% tak ma, przeczucie to podstawa no i inne objawy kreska, odbijanie sie, mdlosc to moze byc od pierwszych godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania2626
Ale nigdy nic nie wiadomo... Jedynym doradcą w tym wypadku bedzie czas ?? Co za zlośliwość losu ;) że nie można wiedzieć wcześniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolly
o co chodzi z tą "kreską"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G do Lolly
Z tego co wyczytalam na forum - jak sie jest w ciązy to dole brzucha pojawia sie pionowa kreska. Chyba od rozciągającej sie skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreska owszem pojawia się ale w 6 moze 5 miesiącu,nudnosci w pierwszych trzech,ale niekoniecznie...dajcie spokoj,a testy sa do wykrywania nawet 6-dniowej ciaży,wiec co za problem sprawdzic a potem powtórzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania2626
Tylko ja bym chciała wiedzieć kiedy można już odczówać jakieś zmiany... !!!! czy możliwe jest to już w pierwszym tygodniu.... nie moge czekać aż do miesiączki... dlatego że mi sie 4 dni temu skonczyła!! A my kochalismy sie wlaśnie podczas "niej" i po gdzie myślalam że jeszcze ja mam a tu zonk... I chwilami dziwnie sie czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreseczka
o rany, kreska ciemnieje od razu bo sie przygotowuje do rozciagniecia i krew naplywa, stad ten objaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha... ha
krew to chyba naplywa ci do glowy bo oplatasz takie glupoty kreska ciemnieje pod wplywem hormonow ale to dzieje sie dopiero w pozniejszych miesiacach ciazy wiem to z wlasnego doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×