Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZosiaSamosiaq

Ciąża.

Polecane posty

Gość ZosiaSamosiaq

Witam. 26 września uprawialam sex z moim chlopakiem , był to 9dc. Wczoraj byłam u lekarza ginekploga , który zrobił mi normalne badanie oraz usg transwaginalne. Zabezpieczalam sie prezerwatywa ale jestem z tych osób, które bardzo boją się ciazy. Lekarz zrobił mi badanie nie stwierdził nieprawidłowości , oprócz dworoznej macicy? Ale stwierdził, że tym możemy zająć się później. Powiedział, że moje endometrium jest przefmiesiaczkowe i wynosi 12 mm . Okres powinnam dostac za okolo 5 dni. Piersi strasznie mnie bola. Czy na tak nowoczesnym sprzecie lekarz mógł by ujrzeć ciążę w domniemanym 3,5 tygodniu? Przepisał mi nawet tabletki antykoncepcyjne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Twoim wypadku najlepszą anytkoncepcją będzie szklanka wody. Nie przed, nie po - ale ZAMIAST!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli tak bardzo boisz się ciaży to współżyjcie tylko w dni niepłodne. wyznaczysz je bez problemu afrodytą na ślinę. to taki tester. mozecie też stosować dodatkowe zabezpieczenie, np contragel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosiaq
Dzięki za dobrą odpowiedz. Teraz czekam na okres . I zaczynam tabletki Yasminelle. Będę na pewno spokojna. :) oby okres przyszedł! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×