Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .Monika.

Co do minuty?

Polecane posty

Gość .Monika.

Hmm..czytam to forum od dłuższego czasu i własnie "wracam" z topicu o tabletkach antykoncepcyjnych.Czy tabletki trzeba połykac co do minuty?Bo ja to raz wezmę o 20:00,innym razem o 21:00 a jehscze innym o 22:00 czy 23:00.....mam się martwić?Więcej dyscypliny? I jeshcze jedno pytanko....czy od następnego listka mogę sobie zmienić godzinę przyjmowania tabletek?Czy mushę się jush 3mać ustalonej wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczek
nie jest tak źle. Tabletki mają dużą tolerancję czasową. Ja na początku brałam je prawie co do minuty-taka byłam przejęta! Tabletki są różne. Przy jednych ważna jest stała pora przy innych mniej ważna. Ja swoje tabletki jem raz o 21 a raz o 1 w nocy i gra. Jak zaczynasz nowy listek to nie musi być ta sama godzina ale dzień owszem tak. To musi być 7 dzień od ostatniej tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Monika.
Dziękuję ślicznie:)Biorę tabletki od ponad pół roku(ale niedawno miałam 2 miesiące przerwy) no i właśnie zdarza mi się je brac nieregularnie...nie zdarzyło mi się jehscze zapomnieć tabletki,ale właśnie nie wiem czy takie wahanie nie powodują,że tabletka jest nieskuteczna....Biorę stediril30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczak
Bierze się o jednej godzinie tabletki jednoskładnkowe. przeważnie przepisywane matką karmiącym. Przy dwuskładnikowych- jednofazowych nie trzeba trzymać się jednej godziny. Oczywiście 1-2 godziny można się "pośliznąć". Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczak
Przepraszam za błedy ortograf- z szacunkiem dla forumowiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczak
Przepraszam za błedy ortograf- z szacunkiem dla forumowiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do _Maczek_
zaraz, jak to "7 dzień od ostatniej tabletki." ????... Chyba 8 dzień, tzn. po 7-dniowej przerwie, czyli ósmego dnia ??? wyprostujcie moją wątpliwość, proszę Mi ginekolog powiedział, że trzeba punktualnie tak mniej-więcej, 1-2-godzinne poślizgi mogą być od czasu do czasu, ale NIE CODZIENNIE. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizkaa
dokładnie tak, 7 dni przerwy a 8 dnia tabletka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j atez mam pytanie
dotychczas bralam tabletke o 6 rano jak wstawalam do pracy, a od nastepnego opakowania chcialabym brac ok 23. to jest duza roznica czasu. moge tak po prstu ja zmienic czy lepiej sopniowo przesuwac godzine przyjmowania tabletek? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczek
oczywiście, że tak....7 dni przerwy i 8 tabletka. Przepraszam za pomyłkę. Pośpiech...ech. Ja to nie widzę problemu z innym czasem brania tabletek od nowego listka. Chyba można z 6 rano na wieczór. Na moich jest wyraźnie napisane, że ma tolerancję12 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaa
naprzykład w ogóle o to nie dbam. Tzn, biorę tak aby nie przekroczyć terminu do 6 godzin. I tak mam luzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×