Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

cyclotest myway, cyclotest myplan

Polecane posty

Gość gość

jak w temacie czy ktos juz stosuje tych komputerów.... i jak sie sprawdzają ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam myway, kupiłam go w niemczech jakieś pół roku temu, bo tutaj mieszkam. powiem szczerze ze dla mnie jest rewelacyjny. fajnie wygląda, ma wiele funkcji, można nawet wprowadzić informacje o pms. jest chyba nawet bardziej rozbudowany niż lc a jest tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie jest dostepny juz w polsce... ja ogolnie posiadam lc najnowszego no powiem fajnie urzadzenie jest bardzo dobrze wykonane ale pokrowiec....... ma duzo do zyczenia.... skórzany jest.... ale slady kleju na szwach odrzucaja.... Mysle nad zmiana na cyclotest.... no i cena cyclotest jest super... bo jak i myway jak i myplan jest w tej samej cenie..... Podobno wada w cyclotestu jest ze nie mozna miec dluzszych cykli niz 45 dni.... no ale nie mi zmartwienie bo mam max cykle do 36 dni... no ale cyclotest pokrowiec ma super... bede szukac uzywki do kupenia w dobrej cenie pozdr i czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem szczerze ze nie wiedziałam ze takie urządzenia są dostępne. poszperałam w internecie i ten cyclotest na prawdę wydaje się rewelacyjny. nie tylko fajnie wygląda ale ma wiele funkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sa.... Ja uzywalam wczesniej lady compklasycznego modelu... Teraz mam lc basic no to powiem ze ten cyclotest super wyglada. Duzy przejzysty wyswietlacz i wiele innych gadzetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie boicie sie ze ten wyswietlacz dotykowy szybko.sie popsuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiałam się który komputer wybrać czy Lady Comp czy Cyclotest. Postawiłam na Lady Comp bo jednak ma udowodnioną skuteczność na poziomie 99,3% i pozytywną opinię Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego czego nie można powiedzieć o Cyclotest. No i istnieją już od 30 lat więc coś w nich jest :D Ceny podobne, wiec nie ma co się zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do koleżanki która, która tak zmienia komputer ze względu na etui- widzę że bardzo bogata jesteś :D rzeczywiście etui ma największe znaczenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę mnie śmieszą zarzuty typu urządzenie fajne ale pokrowiec i ślady kleju odrzucają, no przepraszam ale jak dla mnie najważniejsza jest skuteczność a nie to jak wygąda pokrowiec. Ja mam starego ladycompa przyznam ze nawet zaciekawił mnie cyclotest , dlatego też tu jestem, ale mimo tego że powymyślali kosmiczne funkcje to i tak mam wrażenie że cyclotest tylko próbuje dogonić ladycomp . Jak dla mnie niestety dopóki nie wskażą rzetelnych badań potwierdzających skuteczność ich urządzeń, to choćby sensory ze złota robili to i tak urządzenia nawet najbardziej kosmiczne, nie dościgną pierwowzoru jakim jest L-c. Ja pozostaje wierna i jeśli ktoś wybiera i się zastanawia to ja polecam Ladycompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzeczywiście etui tutaj najw
Za takie pieniadze co sie daje za lady compa to normalne ze chce sie miec najlepsza jakosc wykonania a nie jakis chinski badziew.... Niby glupie szczegoly ale to sa nasze pieniadze.... Jakosc wykonania samego produktu lady comp i cyclotest myway jest naprawde super... Komputery sa nowoczesne z bardzo dobrego plastiku wykonane... Ale wyswietlacz w cyclotescie jest naprawde super. Duzy przejrzysty.... No i skutecznosc jest wieksza niz w lc bo az 99,7% a lady comp 99.36%. Bo nie zapomnijmy ze w cyclotescie myway i plan mozna wpisywac rozne informacje typu: pms testy lh sluz nastroj leki itp dlatego dokladnosc jest wieksza wg niemieckiego towarzystwa ginekologiczno-polozniczego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myway
Witam Czy ktoras uzytkowniczka cyclotest myway poratowalaby mnie instrukcja polska??? W pormie zdjec lub pliku pdf??? Moj mail: dorota1@mail.be Z gory dziekuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam go w czwartek i dzisiaj przyszła paczka. jeszcze nie zaczęłam go używać a jestem zachwycona. bardzo ładnie wygląda i ma dużo funkcji, których nawet bym się nie spodziewała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt fajny tez mam ale kupiłam w niemczech. Poprosiłam o pl instrukcje otrzymałam ja... Ale znalazłam w niej 2 błedy na stronie 17 gdzie sa kolorowe prostokaty zielony prostokat jest napisane: stan plodnosci: dni wysoko plodne (tylko w trybie planowania potomstwa) rozowy prost dni plodne fioletowy: dni nie plodne a normalnie kolor fioletowy z zielonym oiwinno byc odwrotnie. na stronie 22 jest ta sama sekwencja tekstu "dlatego zaleca sie wybranie......kobiet" i chce spytac wyzej uzytkowniczke czy w instrukcji dolaczonej do urzadzenia jest ten sam bład? czy to tylko blad w pliku pdf który otrzymalam. Zwróciłam juz uwage do głownej siedziby cyclotest.de czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś jeszcze go używa? Myślę o jego zakupie, ale mało opinii jest w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ka izywam i polecam cena adekwatna do urzadzenia mozna tylko uzywac jako anty a jak bedzie sie chcialo dzidzi przelaczasz w profilu na planowanie i komputer pokazuje dni super plodne. Jest filmik na youtube porownanie lady comp i cyclotest my way to rozwieje twoje watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie filmik widziałam. Ale tam jest tylko o funkcjach. Przydałoby się porownanie mierzenia temperatury - czy wychodzi taka sama jak w Lady Comp i czy tak samo zalicza dni płodne, niepłodne i owulację. Takiego testu niestety brak. Z jednej strony korzystna cena i mnóstwo funkcji, z drugiej brak rejestracji jako urządzenie medyczne, brak rekomendacj PTG i badań klinicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja uzywam lc ale moja kolezanka ma tego cyclotesta i dala mi sprobowac pomiaru na 2 sensory. I temperatura byla ciut inna lc pokazal 36,72 a cyclotest 36,71,ale to nic jak bys kolejny raz zmierzyla za minute to temperatura by byla inna..... Ale to norma. Patrzylysmy na dni tzw czerwone czyli plodne to praktyczne to samo pokazuje.... Moja znajoma kozysta przy antykoncepcji z ikony do planowania bo tam pokazuje jeszcze intensywne plodne i na wykresie jest to odnotowane... A znow lc "pokazuje " jeszcze owulacje ale u mnie ona sie nie pokrywa z wyznaczonym dniem. A cyclotest tego nie ma. Dla mnie ta owu jest zbedna w lc... Skoro i tak nie jest trafna :( Ja jestem zadowolona z lc... A kolezanka co uzywa cyclotesta tez jest mega zachwycona a uzywa go juz prawie rok.... Zazdroszcze jej czytelnych wykresow na kompiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za Twoją wypowiedź takiego porównania było mi trzeba. Czy te dni super płodne w Cyclotest to jest owulacja? Po czym poznajesz niezgodność owulacji w LC z jej rzeczywistym wystąpieniem? Przyznam, że dopiero zagłębiam się w NPR i wiem, że można poza temperaturą poznać owulację po teście owulacyjnym, śluzie i polozenii macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile dni niepłodnych pokazuje Cyclotest po owulacji? Bo LC chyba dopiero po 3 dniach po owu daje zielone. Bo jestem ciekawa co oznacza, że "czerwone LC i Cyclotest polazuje praktycznie to samo". Na czym polega ta różnica? W tym nowym LC też podobno można robić wykresy cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy cyklotest można używać przy nieregularnych cyklach wahających się między 28 a 40 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna uzywac w cyklach 28-40 dni ale cykle nie moga byc dluzsze niz 45 dni tak jest napisane w instrukcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrendy
Ja tez szukam i porównuje. Po porodzie kiedy owulacja przesunęła mi sie aż 2 tyg ( mam z tego córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrendy
Zjadło mi posta. Więc mam z tego córkę.Aby już więcej się nie stresować, postanowiłam znaleźć jakiś kompakt który mi życie ułatwi, a że jestem przeciwniczką brania hormonów, prześwietliłam trochę różne urządzenia dostępne na rynku i cyclotest myway zdecydowanie wygrywa. Dla mnie, osoby u której jest i pms i ból owulacyjny wprowadzanie takich danych zapewnia niemal 100% skuteczność. Bardzo mi się podobała daysy, niestety ich aplikacja nie wspiera windowsa phone 8|. Lady compy są przesadnie drogie, podobno często też padają im sensorki. Plusy cyclotestu: 99.7% skuteczności wg. niemieckich badań (mi wystarczy), 3 lata gwarancji, ładowalna wymienna bateria, czytelny wyświetlacz i obserwacja objawowo-termiczna, a nie tylko termiczna, cena. Minus to chyba wielkość, brak wsparcia dla androida (nie jestem pewna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiego androida???? Tam trzeba tylko podlaczyc sie pod lapka zciagnac aplikacje i zrzucamy dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj dostałam ten komputerek. I szczerze mówiąc jestem zachwycona. jestem w szoku ze ma tak dużo funkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  ula
Hej dziewczyny ale sie ciesze ze was znalazlam ! Wlasnie planuje zakup albo Lady-Comp albo Cyclotest Myway i nie moge zdecydowac. Cena Lady-comp strasznie odpycha wiec msuialabymz zaczac od wersji basic, ale sa juz na rynku tak dlugo ze moze to solidniejsza firma ? Z drugiej strony Cyclotest Myway tanszy, wiecej funkcji. Jestem w totalnej kropce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobny dylemat, jednak zdecydowałam się na cyclotest. Używam go dopiero 2 tydzień, więc jedynie co mogę powiedzieć teraz, to to, ze bardzo mi się podoba, jest prosty w użyciu i rzeczywiście ma wiele funkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wyczytałam na ich stronie, że cyclotest myway to produkt medyczny. więc nie wiem, jaka jest prawda. też planuję zakup i się waham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Ka
Dnia 31.08.2016 o 14:07, Gość gość napisał:

a ja wyczytałam na ich stronie, że cyclotest myway to produkt medyczny. więc nie wiem, jaka jest prawda. też planuję zakup i się waham

Ja mam myway właśnie i mi się najbardziej spodobał bo możesz używać go podwójnie jako antykoncepcja i planowanie dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×