Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pati17

Czy jest możliwość zajścia w ciąże dzień po okresie ?

Polecane posty

Gość pati17

Hejka mam do was pytanie ostatni raz dostałam okreu 7 kwietnia 14 kwietnia uprawiałam seks okres skończył mi się 13 kwietnia okres przeważnie mam co 28 dni. oczywiście chłopak nie spuscil się we mnie. No a dalej to wszystko wyglądało tak jakbym miała dostać okres już dzień przed dostaniem zaczął bolec mnie brzuch jak zawsze jednak nie dostałam tego okresu śluz leciał jeszcze przez kilka dni potem na jakieś 2 dni praktycznie przestał a teraz znowu. W przeciągu tego czasu nie było żadnych objaw ciąży jedyne co to właśnie jakieś 5 dni temu bolał mnie żołądek jak bym się czymś zatruła jak zawsze cola pomogła teraz już jestem przeziębiona nie wiem czy to jakieś nie oznaki ciąży PROSZE O ODPOWIEDZ BARDZO SIĘ STRESUJE ŻE JESNAK MOGĘ BYĆ W TEJ CIĄŻY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobienstwo bardzo małe ale jest, pewne dni NIEPŁODNE to 6 dni przed okresem do samego okresu jeśli masz 28 dniowy cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, mozesz. patrzac po tym, ze srednio miesiaczka trwa 7dni, a plemniki w ekstremalnych przypadkach dozywaja w kobiecie 5dni + dni płodne mogą nastąpić szybciej to tak. gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkie mają objawy od samego początku, najlepiej zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosunek przerywany nie jest metodą niezawodną ponieważ sperma wytwarza się u mężczyzny przed samym wytryskiem w trakcie samego stosunku. To nie jest oczywiście reguła ale jak się zdarzy, to żaden gin nie będzie zdziwiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zle napisałam, poprawiam : sperma uwalnia się podczas stosunku a nie przed jego koncem, nie wiem dokładnie kiedy i chyba nikt tego nie wie dokładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×