Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paulina10

CZY JESTEM W CIĄŻY?

Polecane posty

Witam. Mam pytanie okres ostatni miałam 23.02.2015 test ciążowy robiłam dwa razy i wyszły pozytywne,czy to napewno ciąza? kiedy moge udac sie do lekarza? bardzo prosze o szybką odpowiedz,bo martwie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyłóż kuciape do monitora, kafe oceni czy to ciąża. po czym umówi cie do lekarza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm... wiesz 2 testy i do tego pozytywne, normalnie wskazywałyby pewną ciążę tyle tylko ze nie wiem czy zbyt wczesnie po miesiaczce je zrobilas. a chcialabys zeby okazalo sie ze to ciaża?jesli tak to serdecznie gratuluje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy robilam w tą sobote,a drugi wczoraj,więc myśle,że to w dobrym momencie zrobiłam. Umówiłam się własnie dziś na wizyte,oczywiscie prywatnie,no i zobaczymy. No jasne że chcemy żebym była w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże.. jakie to pustaki się mnożą. Na kafe się pyta czy w ciązy jest. Na biologię trzeba było chodzić a nie nogi rozkładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory,ale dużo się tu naczytałam i nikt nikomu tak bezczelnie na żadne pytania nie odpowiadał! Niby kobiece forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
Wiesz co prawda jest ze niektórzy po chamsku odpisują ale ty tez zlituj sie... W Internecie szukasz potwierdzenia dwóch pozytywnych testów ciążowych. Jak mamy stwiedzic twoja ewentualna ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos innym potraficie odpowiadąc,zadaja takie same pytania jak ja,a ja weszłam tu po raz pierwszy i odrazu mam tego fora dosyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, nie czytaj o złych rzeczach. Nic ci to nie da a tylko się sama nakręcasz -napisałam ci to już w drugim temacie. Myśl pozytywnie, bo chyba nie masz podstaw do czarnowidztwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
Oczywiście ze można... Moim zdaniem zle zadalas pytanie. Lepiej byloby zapytac czy dwa testy ciążowe mogą sie pomylić.....? W moim przypadku robiłam test i wyszedl negatywnie. Poszlam do ginekologa i okazalo się ze jestem w 8 tyg. Ale w druga stronę to testy raczej sie nie mylą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. No nie mam podstaw,żeby tak mysleć. Poprostu się boję...przed spodziewanym okresem robilam test to wyszedl negatywnie. Natomiast 5 dni po terminie zrobilam test i pozytywny. Masz rację,że źle zadałam pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zons1988
Co do mnie to mam 3 letnia córkę i rocznego synka. Moimi jedynymi objawami byl brak miesisczki, rosnący brzuch i czasem senność. Ciąży zle nie wspominam. Tobie tez nie radze sie nakręcać bo w moim przypadku przestrogi innych sie nie sprawdzily. Co ma być to będzie. Tyle ile kobiet tyle różnych odczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestes,że tak powiem doświadczona. A ja pierwszy raz,starania zaczelismy jak okres mi się skończył,to było pod koniec lutego. Właśnie dlatego się dziwie,że tak szybko się udało mam nadzieje. No ja jestem senna,raz mam ochote jeść a raz wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
No to gratuluję jesli tak szybko sie udało. Muszę zmykać z wiadomych powodów a ty się nie stresuj i każ spadać wszystkim którzy będą cie czymkolwiek straszyć odnośnie porodu. Powodzenia i nie trać wiary w to forum. Po prostu ignoruj tych z którymi pisac nie masz ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×