Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika0034

Czy jestem w ciąży?

Polecane posty

Gość Monika0034

Hej wszystkim! Przeczytalam wiele stron w internecie ale nie znalazłam jednoznacznej odpowiedzi. Dlatego moje drogie zwracam się o prodade do was.. Proszę o odpowiedzi na poziomie a prymitywne komentarze zachowac dla siebie. Moj cykl trwa przewaznie 28 dni.. Ostatnia miesiaczke mialam 19.12.2016 (trwala do 23.12.2016 jak zawsze 5 dni) do 'stosunku' doszło 25.12.2016 o ile mozna nazwac to stosunkie... Było tak ze do stosunku nie mialo dojsc wiec co za tym idzie nie bylo gumki.. Z tego co obliczylam mialam wtedy dni nieplodne.. 'Zabawa' zaczeła sie od pieszczot po chwili oboje chcielismy pojsc krok dalej i wyszlo tak ze chlopak wlozyl go raz doslownie na chwile (nie skonczyl we mnie) i w pore sie opamietalismy.. Ale martwi mnie raczej ten plyn preejakulacyjny.. Teraz pojawił sie u mnie biały gęsty śluz ale jest go nie wiele.. Jak myślicie jest możliwość zajścia w ciąże? Pozdrawiam i prosze o szybkie odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzykanko powoduje ciżę.Skok jest tylko u bydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się du/pczyłaś to powinnaś wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz być spokojna. A jeśli chodzi o dni niepłodne, to ich się nie liczy a wyznacza na podstawie śluzu czy temperatury. Do pomocy zawsze możesz sobie kupić specjalny tester. Bardzo dobre są te na ślinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby od płynu preejakulacyjnego zachodziło się w ciąże, ja musiałabym być w niej co 9 miesięcy nie zmiennie od 7 lat :) Na chwilę obecną dziecka nie posiadam :) Nie twierdze jednak, że to nie jest możliwe, badania potwierdzają, że płyn co prawda zawiera plemniki, lecz są one stosunkowo słabe na wygranie wyścigu ;) Takie sytuację, się rzeczywiście zdarzają, ja jednak osobiście żadnego tego typu przypadku nie znam :) Proponuje zmierzyć temperaturę, to w moim przypadku najlepszy wyznacznik owulacji ;) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samice maja chęć przed cieczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.01.18 możesz być spokojna. A jeśli chodzi o dni niepłodne, to ich się nie liczy a wyznacza na podstawie śluzu czy temperatury. Do pomocy zawsze możesz sobie kupić specjalny tester. Bardzo dobre są te na ślinę. Zainteresował mnie ten tester. Możecie polecić jakiś konkretny model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam afrodytę. Używam jej ponad rok i ani razu się nie zawiodłam. Raz tylko wymieniłam baterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz porozmawiać? Telefon Zaufania (58) 6 915 915 i netporadnia.pl Godziny kontaktu: od 18.00 do 23.00 Oferujemy bezpieczną przestrzeń rozmowy. Jesteśmy po to by towarzyszyć i wspierać Cię w poszukiwaniu rozwiązań. Jeśli się z nami skontaktujesz, uzyskasz wsparcie emocjonalne. Wyznajemy zasadę, że „droga do mądrej decyzji prowadzi przez wiele pytań”. Porady w Netporadni są bezpłatne. Koszt rozmowy w Telefonie Zaufania w zależności od operatora, wg stawek na telefon stacjonarny. Gwarantujemy pełną dyskrecję. Zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.03.18 Ja mam afrodytę. Używam jej ponad rok i ani razu się nie zawiodłam. Raz tylko wymieniłam baterie. Zrobiłaś to sama czy potrzebowałaś pomocy fachowca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama. Na youtubie jest a filmik na którym jest pokazane jak to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Jeśli ktoś nie miał miesiączki od grudnia i nie testował się, ciąża nie jest wykluczona.:) Natomiast co do obserwacji płodności testery ze śliny nie są złe (przede wszystkim niedrogie, proste i szybkie).Powinny sprawdzić się u większości kobiet, oprócz tych, które w ciągu ostatnich 3 miesięcy były w ciąży lub brały pigułki hormonalne.U mnie jednak czasem zdarzało się, że mikroskop pokazywał błędne wyniki.Brak owulacji, kiedy inne objawy (śluz i temperatura) na nią wskazywały-lub przeciwnie, owulację w czasie ewidentnie niepłodnym.Ogólnie więc zalecam to łączyć z obserwacją cyklu.Najlepsza aplikacja do analizy cyklu to NFP Sympto Plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×