Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

click here

czy ktoś zażywał kiedyś kontracept??

Polecane posty

lekarz przepisał mi takie tabletki i chciałabym wiedzieć jaka jest wasza opinia na ich temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foczka01
wczoraj wzięłam pierwszą tabletke i jak narazie jest ok :) nic mi nie dolega i dobrze się czuje :D zobaczymy jak bedzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam, ale nazwa wskazywałaby na antykoncepcję. Nie zapytałyście lekarza, co bierzecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziak
Zażywam od miesiąca. tzn jestem po pierwszym opakowaniu i zaczęłam właśnie drugie. Wcześniej brałam cyprest ale lekarz przepisał te bo mają mała dawkę hormonów i nie obciążają wątroby. Przy pierwszym opakowaniu czułam się tak sobie, przez pierwsze dni bolała mnie głowa a później przez około tydzień miałam wzdęcia. Teraz zaczęłam drugie opakowanie i na razie jest ok. W pierwszy dzień trochę bolała mnie głowa ale mi przechodzi ;) A jak się pytałam lekarza to powiedział że pierwsze opakowanie należy się przemęczyć żeby organizm mógł się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KonwaliA86
witam ja dzisiaj wzięłam drugą tabletkę. Wcześniej brałam yasminne ale mi nie odpowiadały. Też jestem ciekawa opinii o tych tabsach. Słyszałam że mają podobny skład do harmonetu. harmonet brałam na samym początku mojej przygody z antykoncepcją i bolał mnie wtedy żołądek. Ciekawe jak będzie teraz. Jak ktoś brał to niech napisze coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka88
kończe pierwsze opakowanie i czuje sie nieźle tylko niestety dopadły mnie humorki :( od euforii po depresje :( ale da się przeżyć :) i piersi mam troszke nabrzmiałe ale nie bolą :) jak narazie jestem zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolal
Biorę pierwsze opakowanie kontraceptu i czuję się ok poza małym plamieniem i bolesnymi piersiami(a zaczęłam brać tabletki żeby nie bolały) . Boję się tylko,że przytyję, bo mam duży apetyt, ale nie wiem czy po tabletkach czy tak po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus 24
ja brałam wczesniej harmonet a od trzech miesięcy biore kontracept i czuje sie naprawde dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś 22
Witam, Lekarz mi dzis przepisał Kontracept mam nadzieje ze po nich nie bede miala żadnych powaznych problemów wczesniej bralam Novenette ale miałam problemy z żołądkiem te podobno maja nizszą dawke hormonów teraz czekam na okres i bede brała pierwsze opakowanie Kontraceptu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dka
ja własnie zaczełam 3 opakowanie, powiem wam że przez peirwsze opakowanie bylam bardzo rozdrażniona i łatwo mnie bylo zdenerwowac. ale po 1.opakowaniu przeszło. zadnych nudnosci, ochota na sex nie spadła powiedziałabym że jest wręcz na odwrót, zadnych mdłości. jedyny skutek uboczny to ból piersi który utrzymuje sie do teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś 22
Zauważyłam ze dużo dziewczyn nażeka na ból piersi i rozdrażnienie po tych tabletkach ciekawe co bedzie ze mną:P mam nadzieje ze mój organizm dobrze je przyjmie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka778655
ja kończe drugie opakowanie i jest ok :D czuje się świetnie i żadnych skutków ubocznych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetewelina90
Ja za 6 dni bede konczyc pierwsze opakowanie.. czuje sie bardzo dobrze.. tylko piersi mnie bola :/ jedyny skutek uboczny.. jak narazie nie przytylam i nie mam duzego apetytu do jedzenia wiec pewnie nie przytyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś 22
Ja dopiero dzis 6 tabletke będe brać ale czuje sie dobrze po tych tabletkach:) wszystko jest ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiaaaaa
a ile mniej więcej kosztują tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka778655
kosztują w granicach 25 zł :) osobiście za jedno opakowanie zapłaciłam 22 zł wiec to nie majatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetewelina90
W piatek zazylam ostatnia tabletke o godzinie 16stej.. dzis jest niedziela a ja nie mam okresu czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka778655
moim zdaniem powinnaś się dodatkowo zabezpieczać przez pierwszy tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś 22
Moje kosztowały 23 zl Powinnaś się zabezpieczać bo jest zamiana tabletek zreszta przeczytaj na ulotce też, ale dodatkowa antykoncepcja przez pare dni nie zaszkodzi. A ja mam pytanie bo ja zawsze biore o 19 tabletki i nie mogłam wziąś bo siedziałam na egzaminie a jak juz z niego wyszłam to zapomniałam i wzielam o 21:38 czy coś może być nie tak? czy do 12h mam czas ?no i w tym samym dniu odbył sie stosunek po wzięciu tabletki jakos 1,5 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka778655
mysłę ze nic sie nie stało bo tabletke powinno sie brac o tej samej porze czyli w okresie ok 4 godzin. oczywiście można sie spóźnić 12h ale nie radziłabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiaaaaa
ja wczoraj je zaczęłam brać tab wzięłam o 12, wzięłam nospe i ibuprom ale nie pomogły przy mocnym bólu około 18 zaczełam wymiotować no i skończyło się na zastrzyku przeciwbólowym a teraz biorę tabletki ketanol, zastrzyk to też chyba był ketanol, czy orientuje się ktoś jakie jest działanie antykoncepcyjne przy połączeni kontraceptu i ketanolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziak
Właśnie skończyłam czwarte opakowanie. Samopoczucie mam po nich dobre, nie przytyłam, piersi mnie nie bolą, nie mam wahań nastroju a co najważniejsze nie spadła po nich ochota na seks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj wzięłam pierwszą tabletkę , trochę zdziwiło mnie że mało tematów jest o tych pigulkach :) wpisalam w wyszukiwarke kafe, i znalazło mi 3 tematy, a np microgynonu byly 10220329 tematy:D ;p zmienilam z Microgynonu 21 bo po nim mialam FATALNA cerę. Mam nadzieję że teraz będize ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingaa9o
Biorę Kontracept od 2 tygodni. Na początku miałam problemy z żołądkiem ale już jest dobrze:) Piersi mnie nie bolą. Jestem osobą skłonną do tycia i moja pani ginekolog stwierdziła że powinnam utrzymać dotychczasową wagę:) Mam troszkę brzydszą cerę ale wystarczy lekki makijaż i nic nie widać:)) Jestem zadowolona! Naprawdę mało informacji można znaleźć w necie o nich, ale to podobno dlatego że to nowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj nieświadome...
a i najważniejsze!!!!!!!!!!!!!!!! CYPREST jest zarejestrowany jako lek walczący z trądzikiem (to generyk diany 35) a dopiero jako drugi punkt w rejestracji ma antykoncepcję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetewleina90
ja koncze juz trzecie opakowanie i jestem juz po dwoch miesiaczkach.. jak dla mnie super sprawa zero bolu wymiotow i biegunki.. ale tabletki niestety nie dzialaja od pierwszego dnia kiedy zaczniesz je brac.. dopiero jak dostaniesz tzn sztuczna miesiaczke to zobaczysz roznice.. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś 22
Ja miałam czasmi bolesne miesiączki ale po tych tabletkach jest OK:) a już kończe 3 opakowanie. Ogolnie dobrze się czuje po tych tabletkach. Polecam:) Tylko wiadomo na kazdego mogą zadziałać inaczej, ja wczesniej brałam Novynette i miałam problemy z żołądkiem a po tych tabletkach jest OK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka2104
kalolka jak przechodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka2104
Kalolka jak przechodzisz z pigułki która ma wyzszy poziom hormonów na niższy to nie trzeba dodatkowo sie zabezpieczac . Odwrotnie juz tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×