Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

click here

czy ktoś zażywał kiedyś kontracept??

Polecane posty

Ja zażywałam przy końcówce brania pierwszego opakowania zaczęły się mdłości, ospałośc, zatrzymanie wody w organizmie a co na dodatek straszne biegunki. Nie polecam ! najgorsze tabletki jakie są rynku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutka xD
hej a przytyła któraś z was po tym leku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONTRACEPTTTTTTT (m.)
Witam, Tabletki Kontracept zażywam już 1,5 roku to są moje pierwsze tabletki nigdy też ich nie zmieniałam i są świetne !!!!! Nie miałam żadnych skutków ubocznych, jak tycie, czy bolące piersi, czy też problemy z cerą. Ja osobiście polecam te tabletki nie mają takiej dużej dawki hormonów jak te za 6 zł.... (po których na prawdę można mieć problemy z cerą,itp.) Koszt tabletek Kontracept to 24-26 zł MAX. Nie zamierzam ich zmieniać. Ale każdy ma inny organizm i każdy inaczej przyswaja różne leki. Ja ogólnie do KONTRACEPTU nie mam żadnych zastrzeżeń i POLECAM W 100 %%%%% Receptę ginekolog (prywatny) wypisuje mi za 30 zł (na pół roku czyli na 6 opakowań Kontraceptu) 6 x 25 pln = 150 zł + 30 zł recepta = 180 zł a jeśli z badaniami to 150 zł wizyta +cytologia + 150 tabletki = 300 zł ( RAZ NA ROK) i nie trzeba martwić się o nic :) pozdrawiam!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nie jestem zbyt oblatana w tematach antykoncepcji bo jest u mnie w domu to temat tabu. Dziś byłam pierwszy raz u ginekologa i poprosiłam o przypisanie mi tabletek i zapisał mi owe KONTRACEPT. Mam 20 lat i na obecną chwilę w ciąży być nie chce. Mam stałego partnera. Planuje być na tabletach oraz dodatkowo w połowie cyklu na prezerwatywach. Myślę że jest to dobre zabezpieczenie. Mam pytanie, czy żadna dziewczyna nie zaszła w ciąże używając tych tabletek? Rozpatrywałam inne tabletki ale bardzo boje się że przytyje, obecnie ważę 55 kg i bardzo chce utrzymać te wagę..dopiero pół roku temu schudłam z trudem 10 kg. Bardzo proszę o wypowiedzi.. mam receptę na 6 opakowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam zadnych tabletek z ta dawka hormonu,czyli 20/75!!! Byl to blad mojego zycia!! Bralam je 1.5roku i z kazdym mieisacem mialam nadzieje,ze bedzie mi lepiej!! Ciagle bole brzucha,ciala i glowy!! A libido spadlo do zera!! I to bylo najgorsze,ze po to jest antykoncepcja,zeby sie kochac bez zabezpieczen a tu sie kurde w ogole nie chce!! Do bani i na dodatek depresja,nie chciala mi sie dbac o siebie,jak zawsze staralam sie ladnie ubierac,wygladac,tak po tych tabletkach moglam wyjsc nieumalowana i nieumyta,doslownie ;/ czulam sie napuchnuieta,cera mi zszarzała,czulam sie brzydka i zero checi na sex!! nie polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaem
mam pytanie do tej pory brałam cilest, po zmianie lekarza dostałam kontracept?? Czy to mi nie zaszkodzi?? W sensie taka zmiania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANGELA11
Zażywam kontracept od trzech tygodni,wcześniej brałam harmonet,niby są takie same ale po harmonecie nie byłam zła jak osa,wszystko mnie drazni,miałam przez pierwszy tydzień plamienia,no i oczywiście aprtyt dopisuje jak nigdy wczesniej,już przytyłam ze dwa,trzy kilo,poprostu masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_m (kontracept)
Ja zażywm te tabletki, jak dla mnie są świetnie,NIE PRZYTYŁAM ANI NIC, na początku było mi niedobrze, miałam mdłości ale to przy 1 opakowaniu. Teraz jest wszystko w porządku !! SĄ ŚWIETNE JAK DLA MNIE!!! POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam do sprzedania otwarte opakowanie Kontraceptu. W opakowaniu znajduje się 16 tabletek, bo 5 wzięłam, ale jednak nie mogę łykać tabletek i dlatego chcę je odsprzedać. Proszę pisać i proponować cenę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaliyah2001
UWAGA !! Tanio odsprzedam 2 opakowania Kontraceptu! (po 16zł). Kupiłam więcej na zapas, ale niestety musiałam przerwać stosowanie tabletek, by wykonać badania. Jeśli jesteś zainteresowana, proszę o maila na adres aaliyah2001@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia42
witam!mam wielka prośbe do Was dziewczyny.Mam 40lat,i lekarz przepisal mi Kontracept na wyregulow.bolesnych i obfitych miesiaczek. zostaly mi 2tablt.do konca opakowania a chyba juz pojawil sie okres:bole brzucha i te krwawienie.Jest wekend i nie wiem,czy skonczyc to opakowanie normalnie.Wiem,ze zawsze miesiaczka pojawiala sie 2-4 dni po zakonczeniu opakow. Lek ten biore pierwszy raz,Wszystko OK jest,oprocz tego naglego krwawienia.Prosze napiszcie cos,bo moja wiedza jest chyba za mała!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak miesiaczki
czy to jest normalne że po drugim listku kontraceptu nie mam miesiaczki bola mnie piersi.i jakby bym była napuchnieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak miesiaczki
przy pierwszym listku bardzo krwawiłam potem plamiłam..a przy drugim listku niemam miesiaczki i zaczełam trzeci listek i nadal niemam ..tak jakby wszystko sie zatrzymało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia197
Sa to moje drugie tabletki ktore bede stosowac. Po pierwszych nazwa regulon lub regulion cos w tym stylu czulam sie dobrze mimo ze caly czas o wszystko plakalam i mialam przytyc ale nie przytylam. Teraz lekarz polecil mi kontracept i mam nadzieje ze po nich cos zadziala. Jak juz bedzie wiadomo co i jak to tu wpadne i opisze jak moj organizm zareagowal na hormony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ocznap
Ja zażywam już jakieś 2 lata może i jestem bardzo zadowolona :) Żadnych efektów ubocznych ani na początku, ani teraz :) Swoją drogą poszukuję kogoś kto mi odsprzeda, bo niestety wszystkich moich lekarzy wywiało :/ ocznap@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agg88
hej mam problem a wiec chodzi o to ze postanowilam brac tabletki i jest to koncept wczoraj dostalam okresu wiec zaczełam go brac tylko problem tkwi w tym ze ten okres jest dziwny bardziej wyglada mi na plamienie boli mnie brzuch okropnie i nie wiem co mam teraz zrobic z tymi tabletkami. prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola021
Kobietki ja tez biorę te tabletki kontracept to pierwsze moje tabletki... I mam pytanie jak wczoraj wzięłam pierwszą tabletkę o 21.30 to mogę brać juz od dzis o 20 bo tak bardziej mi pasuje dajcie znać plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwulek
spokojnie możesz się przerzucić na godzinę 20. Swoją drogą w ulotce masz przedstawione co i jak w razie pominięcia tabletki i do ilu godzin występuje tolerancja. Ja biorę Kontracept od 3 lat i szczerze nie widzę u siebie żadnych skutków ubocznych za wyjątkiem chyba najważniejszego - moje libido spadło poniżej normy;) ale każdy organizm ma prawo reagować inaczej tak więc radzę po prostu obserwować samą siebie.No i jak we wcześniejszych postach koleżanka pisała - Kontracept to generyk Harmonetu, czyli jedno i to samo ale producent inny. A lekarz przepisze Ci to na co akurat mają branie.W styczniu byłam na kontrolnym badaniu i zaproponowałam swojemu lekarzowi zmianę tabletek ze względu na spadek libido - on stwierdził, że nie ma takiej potrzeby. Wniosek z tego taki, że zmienię ale lekarza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola021
do ewwulek dzięki ; ) tam pisze w ulotce ze jeśli minie do 12 godzin to spoko to według mnie nie ma różnicy jak sie brało o 21.30 a teraz o 20 a jeszcze kiedy indziej o 22 prawda ? Mam jeszcze takie pytanie ponieważ juz długo bierzesz te tabletki to na pewno juz je dobrze poznałaś :) a wiec moje pytanie jest następujące... Palisz ? Można pic alko ? znaczy mi sie jedno piwko weekend heh ; ) plis odpisz z góry dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAULIS1999990
Z tego co mi wiadomo spokojnie możesz się napić co do papierosów nie wiem . A te mity o alkoholu.... głównie chodzi o to ,że jeżeli wypijesz za dużo i wylądujesz z głową w kiblu to może osłabić działanie talbetki . A jak pijesz i nie zwracasz to wszystko będzie jak być powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola021
PAULIS1999990 dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurora - 21 lat
ja biorę kontracept od 3 lat. ale teraz lekarz powiedzial - nowy ginekolog - powiedzial ze MUSIMY KONIECZNIE ZMIENIC TE PIGULKI BO MAJA ZA MAŁĄ DAWKĘ HORMONU i poza tym kontracept oslabia bariere jakąś tam w pochwie. ja od 5 mcy nie moge wyleczyc zapalenia pochwy. od 5 mcy. bralam 3 rodzaje globulek, 1 rodzaj tabletek dopochwowych. NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola021
hejka dziewczyny :) mam pytanko... zaczynam brać 2 opakowanie tabletek kontacept a ja nadal sie boje mam schizę... dziewczyny może mój partner juz we mnie skończyć i ne bede w ciąży ; ) ? dziewczyny powiedzcie mi cos bo zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, tego tematu wczesniej nie widziałam zażywam kontracept juz dłuuugo z powodzeniem, bardzo jestem z nich zadowolona do dziewczyny wyżej: spokojnie może konczyc w tobie, nic sie nie stanie, po to sie bierze tabletki żeby schiz nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola021
dzieki Moniak ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam pierwsze opakowanie tych tabletek pierwszego dnia miesiączki tj 1 lipca. Zazwyczaj miesiączka trwała 6-7 dni a teraz nie chce się skończyć. Tzn występuje plamienie. Wiem, że to jest naturalne ale zastanawiam się czy mogę normalnie kochać się z chłopakiem bo to trochę niekomfortowe z tym plamieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola021
ja miałam podobnie... miałam plamienie od czasu do czasu... kochaliśmy sie no ale jak było plamienie to kończyliśmy bo mój partner sie bał ze moze cos mi sie stac :) ale tylko 1 opakowanie jest takie weźmiesz około 14 tabletek i juz będzie ok ja tak miałam ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ostatnio też przez 3 dni bolał mnie brzuch wieczorami i to tak naprawdę porządnie. Nie wiem, może w ten sposób mój organizm przestawia się na te tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
Hej ;) ja zażywam 2 opakowanie leku KONTRACEPT Jak na razie wszystko ok ;) Ochota na seks taka sama i nie tyje :) Okres normalny Polecam w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka021
Można brać kontacept i antybiotyk na raz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×