Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gosia1234567

Czy mogę być w ciąży

Polecane posty

Witam, jestem tu nowa i to mój pierwszy post:) Mam pytanie, kochaliśmy się z chłopakiem w dzień rozpoczęcia mojego okresu, tzn. po stosunku jakieś 3 godziny dostałam. Kochaliśmy się w prezerwatywie i przed wytryskiem chłopak ze mnie "wyszedł". Przez cały późniejszy miesiąc nie kochaliśmy się, . Teraz spóźnia mi się okres 5 dzień, do tego mam wzdęcia i zatwardzenie. Czy mogę być w ciąży? Dodam jeszcze że dużo się stresowałam przed planowanym okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro po stosunku zaczął ci się okres to nie ma mowy o ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby tak, ale naczytałam się że plemniki (jak się dostaną) mogą żyć w ciele kobiety nawet 5 dni. Nie wiem czy podczas okresu "wyciekają" one razem z nim czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyciekają, ale giną, bo krew nie jest dla nich sprzyjającym środowiskiem. 5 dni przeżyją tylko w idealnych warunkach. Upały teraz panują, więc spóźnienie okresu nie jest niczym nadzwyczajnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 dni ale w sprzyjających warunkach -czyli w czasie dni płodnych a u ciebie: 1. był okres czyli bardzo niesprzyjające warunki, 2. zabezpieczenie 3. wytrysk na zewnątrz. Jaka ciąża w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopak mi powtarza to samo, że: Był okres, było zabezpieczenie i wcześniejsze wyciągnięcie. I nie ma możliwości praktycznie żadnej. Ale ten spóźniający się okres mnie przeraża, zawsze był regularny. Trochę mnie uspokoiliście, może przesadzam i za bardzo się boje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedzi. Dzięki wam chyba się trochę uspokoiłam i po 2 godzinach bólu brzucha, właśnie dostałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na przyszłość byś była spokojniejsza wyznaczaj sobie fazy cyklu. Bardzo dobra w tym celu jest afrodyta na ślinę - tester. Wszpółżyjcie tylko w dni niepłodne a będziesz spokojna ze nie wpadnienie, bo wtedy nie ma mozliwości zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij brać tabletki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastepna gimnazjalistka z urojona ciaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno jestes w ciazy i to na bank blizniaczej.Zanim pojdziesz do ginekologa po usg swoich pociech pojdz do psychologa.Idiotek na tym forum nie brak...jeszcze dwa inne zabezpieczenia zastosuj dodatkowo bo za malo jeszcze tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wypisujesz mozna smialo stwierdzic ze nie doroslas do seksu a jesli juz chcesz to robic to chociaz nie wypisuj idiotyzmow i nie irytuj ludzi glupia kozo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam prośbę do osób używających tej afrodyty. Mozecie wyjaśnić dokładną zasadę działania tego urządzenia? do tej pory słyszałam tylko o testach na mocz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej będzie jak wejdziesz sobie na bezposrednią stronę czyli www.testerafrodyta.pl Tam masz wszystko dokładnie wyjaśnione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×