Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mogę być w ciąży ??

Polecane posty

Gość gość

Dzień dobry! Mam 16 lat, zazwyczaj jest tak, ze trochę ,,bawimy się" z moim chłopakiem, ale przez ubrania. Spóźnia mi się okres już 5 dni. On zapewnia mnie, ze to nie ciąża, ale ja się strasznie boje. Miałam w tym miesiącu bardzo dużo stresu, zapalenie zatok i mam problem z wątrobą, on mnie zapewnia, ze to przez to. Okres zawsze dostawałam regularnie. Dwa dni temu miałam sucho w pochwie, a teraz tak całkiem normalnie, czyli średnio. Miewam czasem takie bóle miesiączkowe. Miałam jedno leciutko zabarwienie trochę podobnym kolorem do okresu, ale to nie okres. Czy jest prawdopodobieństwo, ze jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy trochę bawimy?przez ubrania?masz 16 lat i nie wiesz jakie kontakty prowadzą do zapłodnienia?Jak Ci go nie włożył to jakim cudem możesz być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Jeżeli nie doszło do kontaktu spermy chłopaka z Twoją pochwą (spermę można przenieść nawet na rękach)-nie masz się o co martwić.A spóźnienia miesiączki w granicach do 7 dni nie świadczą o ciąży.Nawet u zdrowej, dorosłej kobiety cykle mogą się różnić o kilka dni.Idealnie równe są tylko przy pigułkach antykoncepcyjnych.A u młodych osób, jak Ty, nieregularności mogą być nawet większe.A do tego ten stres i choroba.To też przesuwa okres. Chłopak ma rację, nie martw się.Na przyszłość-kupcie sobie na Allegro tester Donna lub Afrodyta (ze śliny).Będziesz wtedy dokładnie wiedziała, kiedy masz płodne i niepłodne dni i nie będziesz tak bała się ciąży.Wierz mi, taka wiedza się przydaje.Ja tak robię od 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie pytałaś babci kiedy otworzyć piz.ę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×