Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy moge zajsc w ciaze?

Polecane posty

Gość gość

Witam, od kilku miesiecy przyjmuje tabletki Diane35 w celu leczenia tradziku i hirstuyzmu. Staram sie brać je regularnie, jednak czasami zapomne ale od razu po przypomnieniu przyjmuje. Współżyje z moim.chłopakiem, jednak zawsze zabezpieczamy sir prezerwatywa. Wczoraj wspolzylismy i spadla prezerwatywa, nie zauwazylismy tego i chwile bylismy bez. Tego dnia zapomnialam przyjac tabletki. Jaka jest szansa ze zajde w ciaze? Zapomnianą tabletką była 15, przyjelam dwie od razu jak sobie prxypomnialam. Bylo to natyepnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile sie spoznilas z tabletka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak 100% antykoncepcji .W takim letargu zastałąś zapłodniona. Czekaj na 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzięłam ja następnego dnia o porze o której zazwyczaj biorę, wzięłam dwie naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na opakowaniu na pewno miałaś instrukcję postępowania w przypadku pominięcia dawki.. Postąpiłaś zgodnie z nią? Nikt Ci tutaj nie odpowie, nie ma tu wróżek. Pewnie, że jest szansa, ale jeśli nie doszło do wytrysku to raczej nie wielka... Zrób za pare tygodni badanie beta hcg i nie będzie już wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm. zdecydowanie powinniście się zabezpieczać dodatkowo...jak wiecie prezerwatywa czasem zawodzi, może pomyśl np o kapturku naszyjkowym? z tego co się orientuję bardzo dobry jest femcap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam, że są różne rozmiary. Jak dobrać odpowiedni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozmiary są trzy. To nic trudnego. 22mm- dla nieródek 26mm po cięciu cesarskim, 30mm dla kobiet po porodzie sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Telefon Zaufania i NETporadnia Jeśli… - nie planowałaś ciąży, a stało się… - zastanawiasz się nad aborcją, - miałaś aborcję, … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie codziennie od 18.00 do 23.00. Zespół Telefonu Zaufania i Netporadni to grupa specjalistów z wielu dziedzin zawodowych. Dzięki temu w krótkim czasie uzyskasz informacje z różnych obszarów wiedzy,w zależności od potrzeb. Łączy nas przekonanie, że jesteśmy po to, by towarzyszyć i wspierać w poszukiwaniu rozwiązań. Zapewniamy bezpieczną przestrzeń rozmowy. Osoby, które się z nami skontaktują, uzyskają wsparcie emocjonalne  a także wiedzę z zakresu: 1. medycyny, 2. farmakologii, 3. procedur wsparcia instytucjonalnego, 4. psychologii, 5. prawa, tel.: 586 915 915 email: kontakt@netporadnia.pl chat: http://www.netporadnia.pl/ Porady w Netporadni są bezpłatne. Koszt rozmowy w Telefonie Zaufania w zależności od operatora, wg stawek na telefon stacjonarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ustaw sobie przypomnienie w telefonie. Myślę że nie doszło do zapłodnienia ale przez pewien czas używajcie jeszcze prezerwatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OMG ! po co Wam prezerwatywy jak bierzesz tabletki ! na 100 % nie będziesz w ciąży! To nie wiarygodne jak niektórzy tutaj panikują ! I zamierzają forum niepotrzebnie gdzie ludzie naprawdę mają poważniejsze problemy , ma Twoim miejscu w ogóle bym nie uprawiają seksu że strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×