Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość genowefa pigwa0001

czy to jest wogóle normalne - chodzi o babskie sprawy??

Polecane posty

Gość genowefa pigwa0001

czy to możliwe zeby kobieta miała biały mleczny śluz???taki ja wiem lekko płynny?poprostu jest.... nic nie boli nie swędzi i nie piecze.....tylko czasem jest go sporo i zostaje na bieliźnie ... Szału można dostać!!!! Czy któraś z Was tak ma???Czekam na szczere wypowiedzi....Pozdrawam serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owulacja
owulacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomorzanka
ja też taki mam , ale tylko kilka dni przed miesiączką (a podobno w tych dniach powinno być sucho). A ty w jakich dniach cyklu tak masz . Ja ostatnio borykałam sie z ciągłymi stanami zapalnymi pochwy i właśnie sie zastanawiam czy te upławy są patologiczne czy fizjologiczne.Wydaje mi sie że jestem już zdrowa bo nie swędzi . A czy robiłaś czystość i posiew z pochwy to powinno wyjaśnić ja sie wybieram .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam
a nie zdarzylo ci sie przypadkiem wczesniej kąpać? nie prysznic ale kapiel. do pochwy czasami dostaje sie troche wody, która rozrzedza śluz. ja tez tak czasami mam, wiec sie nie stresuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelum
To nie owulacja - wtedy śluz jest przezroczysty. Ale nic się nie martw-wszystko jest ok dopóki jest biały, po prostu twoje hormony pracują na wyższych obrotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moderna
To najzwyczajniej w swiecie owulacja.Zacznij stosowac wkladki higieniczne a to uchroni cie przed zabrudzeniem bielizny.No i jest przede wszystkim bardziej estetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moderna
To najzwyczajniej w swiecie owulacja.Zacznij stosowac wkladki higieniczne a to uchroni cie przed zabrudzeniem bielizny.No i jest przede wszystkim bardziej estetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moderna
To najzwyczajniej w swiecie owulacja.Zacznij stosowac wkladki higieniczne a to uchroni cie przed zabrudzeniem bielizny.No i jest przede wszystkim bardziej estetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomorzanka
to nie owulacja ,wtedy śluz jest przezroczysty ciągnący. Genowefo ja mam go najwięcej jak robie siku wtedy mi wycieka i potem widzę go w muszli klozetowej czasami jest płynny biały a czasami kłaczkowaty biały a jeszcze innym razem biało żółty śluzowaty. A czy ty jak robisz siku to zwtacasz uwage czy ci wtedy wypływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genowefa pigwa
ja mam rak cały czas poprostu jest i tyle dodam ze biore tabletki ale nawet jak nie brałam to tak miałam poprostu jest biały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genowefa pigwa
ja mam rak cały czas poprostu jest i tyle dodam ze biore tabletki ale nawet jak nie brałam to tak miałam poprostu jest biały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genowefa pigwa
ja mam rak cały czas poprostu jest i tyle dodam ze biore tabletki ale nawet jak nie brałam to tak miałam poprostu jest biały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofijaaaaa
Ja też mam taką wydzielinę..tyle,że ona jest gęsta Dodam, że odkąd biorę tabletki(drugie opakowanie) tak mi się zrobiło..ponadto niekiedy jestem przy tym kwaśna...NIC NIE SWĘDZI,NIE PIECZE, NIE BOLI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×