Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziiiiiewczyna

Czy zdarzyło wam się badanie piersi całkiem nago po zejściu z fotela

Polecane posty

Gość dziiiiiewczyna

ewentualnie po badaniu piersi nago na fotelu. Bo u mnie tak badanie przebiegało że byłam całkiem nago i dziwnie z tym się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lghgh
co ????? w życiu nie miałam tak badanych piersi! zgłupiałyście że pozwalacie się tak badać czy co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lghgh
co ????? w życiu nie miałam tak badanych piersi! zgłupiałyście że pozwalacie się tak badać czy co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakakaraka
Tak. A co w tym nienaturalnego? Nie widzę różnivy, czy ginekolog zobaczy moją nagość "w odcinkach", czy "hurtem" ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lghgh
ja widzę różnicę i to kolosalną,ale jak Ty nie widzisz to twoja broszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfshj
no jakby nie było to jej broszka i jej cycki ;D A takie badanie to moim zdaniem normalka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lghgh
no to ja ci powiem (znając temat od drugiej strony) ,że nie jest to normalne, naiwne jesteście i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lghgh
no to ja ci powiem (znając temat od drugiej strony) ,że nie jest to normalne, naiwne jesteście i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakakaraka
nawet jeśli jesteśmy naiwne, to od patrzenia mi nie ubędzie, zresztą już mniejszych cycków raczej mieć nie mogę. Poza tym... chyba ty jesteś jakaś przewrażliwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuniaaaaaaaaaaa
NIGDY NIE BYŁAM TAK BADANA,PIERW GÓRA -PÓŻNIEJ DÓŁ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lghgh
nie przewrażliwiona ,tylko normalna, to że to lekarz to nie znaczy że na waleta ma mnie oglądać ku swej uciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lux deLux
pff " ku swojej uciesze" hahhahahahhahahahahhahah dziewczyno ok każdą pacjentkę to traktuje jak ty starszego pana w warzywniaku... raczej nie chciałabyś się z nim bzyknąć i wierz że on jak zobaczy najpierw twoją nadzerke, upławy albo robi Ci wymaz cytologiczny to pozniej nie ma chęci na seks z Tobą... ;/ baby które myślą ze ginekolodzy leca na nie... śmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefaniaa5
'nigdy nie byłam tak "badana"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lghgh
Ja nie mówię że lecą ,chodzi o poszanowanie i godność pacjenta,kumasz o co biega? A swoją drogą skąd wiesz co drugi człowiek ma w głowie hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lghgh
Ja nie mówię że lecą ,chodzi o poszanowanie i godność pacjenta,kumasz o co biega? A swoją drogą skąd wiesz co drugi człowiek ma w głowie hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale cyrk
musiałybyście być bardzo, ale to bardzo atrakcyjne żeby lekarz ginekolog oglądający tyle podobnych c*i*p dziennie zwrócił akurat na waszą uwagę. Aaa zapomniałam, to kafeteria- tu każda jest topmodelką i ma męża milionera.... Co to za różnica czy bada oddzielnie czy razem, gorzej jakby nie badał piersi wcale. Jeśli ktoś nie dojrzał do badania przez PANA ginekologa, to niech idzie do PANI gin. i nie będzie wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lux deLux
skąd wiem ? bo jestem położną, i 20 lat przepracowałam w przeróżnych gabinetach ginekologicznych i na oddziale szpitala... i wierz mi że to, że ginekolog bada Twoje piersi w ubraniu czy bez nie ma wpływu na to czy Cie szanuje czy nie i czy traktuje Cie zgodnością. Dobry lekarz traktuje z poszanowaniem KAŻDĄ pacjentkę. A poza tym zasada jest prosta , najpierw badanie na fotelu , później badanie piersi na fotelu i badanie piersi na stojąco. Logiczne że nie robi się przerw na ubieranie się tylko pac. robi to w czasie gdy lekarz sporządza dokumentacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lux deLux
ale cyrk popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lghgh
LUDZIE ALE TU NIE CHODZI O TO CZY KTÓRAŚ JEST ATRAKCYJNA ,CZY NIE, CZY MA MĘŻA TAKIEGO CZY TAKIEGO ,CZY CHODZI DO GINEKOLOGA KOBIETY CZY MĘŻCZYZNY,CZY MU (JEJ) SIĘ PODOBA CZY NIE TYLKO O POSZANOWANIE PACJENTKI ,TYLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lux deLux
dziewczyno weź się ogarnij !! to że badanie jest przeprowadzone nago nie ma nic do poszanowania!!!!!!!!!!!!!!! w innym przypadku siadałabyś na fotel gin w majtkach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lux deLux
o poszanowaniu możemy mówić wtedy kiedy np jesteś w trakcie porodu NAGO a do sali ładuje Ci się 10 stud. z wydziału lekarskiego , wtedy poszanowania intymnosci owszem brak , ale nie wdtedy gdy w gabinecie ginekologicznym jesteś sam na sam z lekarzem a On WYKONUJE SWOJĄ PRACE i w dobrej wierze robi Ci badanie piersi , nago... no ludzie opamiętajcie się! trochę rozgraniczaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lghgh
no wyobraż sobie ,że nigdy nie miałam badanych piersi nago,a trochę już żyję na tym świecie,to wg ciebie dziwne jest? acha i żeby nie było niejasności-piersi mam badane raz w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lux deLux
no to rzadko! pamiętaj o samobadaniu co miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lghgh
acha a rodziłam też tylko z ginekologiem i położną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lghgh
samobadanie robię co miesiąc sama ,a przez ginekologa raz w roku,cytologię też robię raz na rok coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lux deLux
jeśli masz badane piersi z ubranym dołem to ok, ale nie oburzaj się kiedy inne kobiety wypowiedziały się że dla niech normą jest badanie nago. I nie mów im że są naiwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taunus
tez nie mialam badanych piersi nago. nie podobaloby mi sie to. lekarz ma za zadanie zapewnic komfort podczas badania, i takie rozbieranie do fasoli jest dla mnie bezsensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lux deLux
ale czego oczekujesz że zapytam ile trwa Twój cykl ??? co mnie to interesuje staneęłam w obronie dziewczyn którym wypomniałaś brak poszanowania własnej godności dlatego że pozwalają na badanie piersi nago i tyle dla mnie w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lghgh
no dokładnie tak u mnie się odbywa badanie piersi-dół mam na sobie,potem na odwrót dól do badania,góra ubrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×